Prodejna Poděbradská je pro vás otevřena i ve státní svátek 28.9.2021

SAMSUNG RS66A8101B1/EF

Americká chladnička Side-by-Side Samsung RS66A8101B1 v černé barvě
Twin Cooling Plus - oddělené proudění vzduchu pro chladničku a mrazák
True no Frost - nevytváří námrazu a šetří energii
SpaceMax - ještě více úložného prostoru
Funkce Multi Flow
Skladem
A
G
E
Katalogové číslo: RS66A8101B1EF

Více prostoru a svěžesti


Více místa uvnitř – stejná vnější velikostUložte více jídla do mimořádně velké chladničky s objemem 634 litrů. Unikátní technologie SpaceMax využívá speciální uretanovou izolaci, díky čemuž jsou stěny mnohem tenčí, aniž by byla ohrožena energetická účinnost. Uvnitř tak vytváří mnohem více úložného prostoru, ale bez zvětšení vnějších rozměrů.


Na požádání zvolte z 5 režimů konverzeVychutnejte si dokonale flexibilní úložiště s funkcí Smart Conversion. Pomocí technologie Twin Cooling můžete přepínat mezi 5 režimy. Jednoduše konvertujte mrazničku na chladničku a uskladněte více čerstvých potravin. Chladničku nebo mrazničku vypněte, abyste šetřili energii. Nebo použijte mrazničku jako malou chladničku.


Šťavnatá svěžest s nezávislým chlazenímZajistěte, aby jídlo zůstalo šťavnatější a svěžejší po dvakrát delší dobu. Řešení Twin Cooling Plus optimalizuje teplotu a vlhkost v chladničce a mrazničce pomocí nezávislého chlazení. Lépe konzervuje jídlo a chrání jeho chuť tí, že zabráňuje mísení pachů.


Dokonale harmonický a stylový designDodejte svému domovu stylově integrovaný a moderní vzhled. Zabudované provedení se dokonale hodí k vašim spotřebičům a skříňkám a vytváří tak harmonický interiér kuchyně. Jeho minimalistický design tvoří ploché dveře, zapuštěné rukojeti, skrytý displej, plochá poličku na víno a šedě zabarvené nádoby na potraviny a boxy.


Méně vyplýtvaného prostoru, více místa na skladování potravinZískejte více prostoru bez snížení výkonu. Na rozdíl od běžných vývodů je tenký chladicí průduch v zadní stěně zcela plochý, což minimalizuje nevyužitý prostor a vytváří více místa na uskladnění potravin. Přitom stále stejně efektivně chladí a větrá, takže vše zůstane čerstvé a chutné.


Bezproblémová dostupnostUžijte si stylové, ale snadné ovládání, i když jste pohybově omezeni. Snadno přístupné ovládání vylepšuje minimalistický design, protože je diskrétně ukryté uvnitř. Ovládací prvky jsou na dosah ruky dokonce i na invalidním vozíku a jsou použitelné jednou rukou, což zajišťuje lepší přístup pro zdravotně postižené.


Menší hluk i spotřebaUžijte si méně hluku a vyšší energetickou účinnost. Na rozdíl od běžných kompresorů upravuje digitální invertorový kompresor svou rychlost automaticky v závislosti na potřebě chlazení. Je tedy skutečně tichý a produkuje pouze 37 dB(B). Vyhovuje také novým energetickým předpisům a šetří vaše peníze.


Důsledná čerstvostZachovejte delší čerstvost, chuť a strukturu jídla. Nezávislé chladiče v každé komoře rovnoměrně ochlazují všechny rohy. Pokročilá izolace zmírňuje jakékoli výkyvy bez ohledu na to, jak je venku horko nebo chladno. Technologie digitálního invertoru také přesně snímá a reguluje teplotu.


Rychlé chlazení a mrazení na požádáníVychutnejte si rychlý výkon chlazení. Stisknutím jediného tlačítka vpustí funkce Power Cool intenzivní studený vzduch do chladničky, aby rychle ochladila vaše potraviny nebo oblíbené nápoje. Funkce Power Freeze zase dodává rychlý proud studeného vzduchu do mrazničky. Je vynikající na mrazení nebo zpevňování mražených potravin a výrobu ledu.Třída energetické účinnosti modelu E
Roční spotřeba energie v kWh za rok 358 kWh/rok
Užitný objem každého prostoru Celkový objem 652 l (objem mrazáku 243 l / objem chladničky 409 l )
Klimatická třída SN, N, ST, T
Emise hluku šířeného vzduchem v dB 36 dB
Volně stojící / Vestavná Ano / -
Typ Americká kombinace Side-by-Side
Určeno pro český trh Ano
Beznámrazová technologie Beznámrazová technologie True No Frost, funkce Multi Flow, chlazení Twin Cooling Plus, funkce rychlé chlazení, funkce rychlé mrazení
LED osvětlení Top LED
Počet polic ( chladnička/mrazák ) 4 / 4
Počet zásuvek ( chladnička/mrazák ) 2 / 2
Přihrádky ve dveřích chladničky 5
Přihrádky ve dveřích mrazáku 5
Výrobník ledu Twist
Rozměry ( V x Š x H ) 1780 x 912 x 716 mm
Přepravní rozměry 1907 x 980 x 776 mm, hmotnost balení 117 kg
Celková hmotnost (kg) 117

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.