SONY FDR-X3000RFDI

doprava zdarma
Sony Action Cam FDR-X3000RFDI se 4K rozlišením, gripem na prst a ovladačem
Rozlišení 4K UHD
Optický stabilizátor obrazu SteadyShot
Wi-Fi® a GPS
Ovladač RM-LVR3
Grip pro prst AKA-FGP1

Prodej ukončen
Katalogové číslo: FDRX3000RFDI

Videa ve 4K. Stabilnější záběry.
Podívejte se, jaké nové pohledy nabízí videokamera Action Cam prostřednictvím úžasné akce ve vysoce kvalitním rozlišení 4K. Zachyťte nezapomenutelné okamžiky pomocí videozáznamu ve 4K.


 


 

Úžasné rozlišení 4K. Méně roztřesené záběry.Stabilní záběry díky vyváženému optickému stabilizátoru obrazu SteadyShot

Pozvedněte akční filmy z pohledu první osoby na novou úroveň díky 4K. Vyvážený optický stabilizátor obrazu SteadyShot umožňuje natáčet neuvěřitelně stabilní filmy. Díky odolné konstrukci videokamery Action Cam můžete natáčet prakticky kdekoli.


 
 

Snímač CMOS Exmor R® se zvýšenou citlivostí
Tento špičkový snímač umožňuje snímat ve tmě s využitím slabého světla.

Obrazový procesor BIONZ X™
Nahrávejte rychlé pohyby a plynulé akce v rozlišení 4K rychlostí 100 Mb/s.


Objektiv ZEISS® Tessar™
Natáčejte krajinu s menším zkreslením.


Snímejte od úsvitu do soumraku a v tmavých prostorech
  
Nastavitelné zorné pole a volné využití přiblížení
Kamera Action Cam a ovladač Live-View spojily síly


Tento nový kompaktní dálkový ovladač je více než pouhá ozdoba na zápěstí, slouží také jako připevnitelný ovladač pro praktické použití s mnoha druhy volitelného příslušenství, včetně gripu pro prst.


 

Chytrý ovladač ladí s přívětivým uživatelským rozhraním


Užší spolupráce kamery Action Cam a ovladače Live-View díky shodnému rozhraní. Naprostá kontrola zahrnující zapínání a vypínání kamery za účelem úspory baterie. Kameru lze také zapnout/vypnout pomocí smartphonu s aplikací PlayMemories Mobile.


 

Snadno použitelné funkce pro natáčení filmů
Vytvářejte časosběrné filmy s rozlišením 4K

Režim časosběrného snímání ve 4K pořizuje po určitou dobu fotografie. Ze sekvence poté v aplikaci Action Cam Movie Creator6 sestavíte časosběrné video ve 4K. Aplikace Movie Creator7 umožňuje vytvářet časosběrná videa i ve Full HD.

Pokročilé funkce úprav

S pomocí vyvážení bílé, funkce AE Shift a dalších ručních nastavení můžete jemněji upravit jas a odstín. Díky časovému kódu a dat User Bit (TC/UB) můžete upravovat záznam z různých zařízení.

Zobrazte trasu, kterou urazila vaše Action Cam

Vestavěná jednotka GPS zachycuje průběh vaší cesty. Při zpracování filmu v aplikaci Action Cam Movie Creator můžete do záznamu přidat polohu a tachometr.

Aplikace Highlight Movie Maker pozná tváře

Aplikace Highlight Movie Maker8 instalovaná ve videokameře okamžitě vytváří pozoruhodné krátké filmy určené ke sdílení a opatřené vaší oblíbenou hudbou. Aplikace rozpozná tváře i akci.


 


Vysoká odolnost do náročného prostředí
Díky správné ochraně budete připraveni na náročné podmínky. Tělo videokamery Action Cam je odolné proti stříkající vodě a mrazu a dodávané pouzdro pro snímání pod vodou9 je odolné proti prachu, nárazům a vodě až do hloubky 60 m.


 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.