SONY HDR-AS50

Videokamera Action Cam Sony HDR-AS50
Omezení chvění obrazu díky 3x účinější stabilizaci obrazu
Smooth Zoom ( 3x plynulé přiblížení)
Záznam s rychlostí až 50 Mb/s ve formátu XAVC S
Optika firmy ZEISS®
Snímač CMOS Exmor R® 11,1 Mpix
Obrazový procesor BIONZ X
Součástí pouzdro pro snímání pod vodou až do 60m (MPK-UWH1)

Prodej ukončen
Katalogové číslo: HDRAS50

Jeďte a natáčejte! Natočte si své zážitky s Action Cam od Sony kdekoliv jste. Natočí vám je v úžasné kavlitě a jasných barvách.


 

hdras50 
Videokamera Action Cam a ovládač Live-View se spojily dohromady
Popadněte videokameru Action Cam a připněte si dálkový ovladač Live-View. Je to více než pouhá ozdoba na zápěstí, slouží také jako připevnitelný ovladač pro praktické použití s volitelným příslušenstvím, včetně gripu pro snímání. Jste připraveni na jakékoliv dobrodružství. 

hdr-As50Chytré ovládání a přívětivé uživatelské rozhraníUživatelské rozhraní usnadňuje výběr a úpravy funkcí. Nabídky jsou snadno dostupné. Vychutnejte si bezproblémové nastavování videokamery a najděte to pravé nastavení pro své kameramanské potřeby. Videokameru je rovněž možné vypnout a zapnout prostřednictvím smartphonu s aplikací PlayMemories Home.


hdr-as50

Hvězdný výkon díky mimořádným funkcím. Spolehněte se na funkci SteadyShot, chcete-li stabilní filmy, snímejte ve tmě zásluhou vysoké citlivosti při nedostatečném osvětlení, měňte pokrytí oblasti pomocí nového nastavitelného zorného pole a získejte nesrovnatelně vysoký výkon díky trojici tvořené snímačem Exmor R®, procesorem BIONZ X™ a objektivem ZEISS®. 

hdr-as50
Funkce SteadyShot stabilizuje záběry z vlastního pohledu Funkce SteadyShot potlačuje drobné otřesy způsobené jízdou na kole a dalšími aktivitami. Nyní můžete pořizovat stabilnější filmové akce snímané z vlastního pohledu, takže si vaši obdivovatelé mohou v klidu užít show se vším všudy. 

hdr-as50Snímejte od úsvitu do soumraku a v tmavých prostorech 


Už nemusíte mít obavy ze snímání ve tmě. Můžete se spolehnout na snímač CMOS Exmor R®, který zajistí ohromující videa pod širým nebem od východu po západ slunce, a dokonce zachytí přirozené prostředí v budovách.


 

hdr-as50Buďte akční s videokamerou Sony Action Cam


S novou robustní videokamerou Action Cam si vyhrajete. Prozkoumejte neprobádané končiny díky ochraně proti nárazům, vlhku, korozi, prachu a písku. Snímejte kdekoliv a kdykoliv. Jen tak pro zábavu!


 

hdr-as50Natáčejete klidně i pod vodou


Potápějte se do hloubky až 60 m za použití dodaného pouzdra pro snímání pod vodou, které poskytuje snadný přístup k tlačítkům videokamery. 

 

hdr-as50Snímač CMOS Exmor R


Snímejte ve tmě s využitím dopadajícího světla pomocí tohoto špičkového snímače.


 

Obrazový procesor BIONZ X


Nahrávejte rychlé pohyby a plynulé akce rychlostí 50 Mb/s2 v rozlišení Full HD.


Objektiv ZEISS TessarZachyťte krajiny a pořiďte letecké záběry pomocí panoramatických pozorovacích úhlů.


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.