Black Friday je plném proudu. Připravili jsme pro vás neodolatelnou nabídku. Chci vidět více!

SONY LA-EA5

35mm plnoformátový adaptér objektivu Sony LA-EA5 s bajonetem A
AF s fázovou detekcí při ostření bajonetu E u SSM a SAM s bajonetem A
Sledování AF/AE až 11 sn./s u objektivů SSM a SAM
Přesné AF a sledování AF/AE u objektivů SSM, SAM a bez motoru
Kompaktní cylindrický design a pohodlná obsluha
Skladem
Katalogové číslo: LAEA5

Adaptér pro objektiv s bajonetem A pro fotoaparáty s baj. EKompaktní adaptér objektivu v elegantním cylindrickém provedení, který umožňuje uživatelům objektivů s bajonetem A využívat vynikající výkon automatického ostření, jenž nabízí nejnovější fotoaparáty s bajonetem E.


AF s fázovou detekcí při ostření bajonetu E u SSM a SAM s bajonetem APokročilý adaptér umožňuje použít objektivy s bajonetem A a motorem SSM nebo SAM společně s nejnovějšími fotoaparáty s bajonetem E a navíc plně podporuje AF s fázovou detekcí v ohniskové rovině v široké oblasti, včetně rozpoznávání objektů jako například automatické zaostření na oči v reálném čase, sledování v reálném čase a další.


Sledování AF/AE až 11 sn./s u objektivů SSM a SAMPři použití s nejnovějšími fotoaparáty s bajonetem E vám tento inovativní adaptér umožní využít u objektivů SSM a SAM s bajonetem A funkci sledování AF/AE, a to i při souvislém snímání až 11 sn./s


Přesné AF a sledování AF/AE u objektivů SSM, SAM a bez motoruAdaptér LA-EA5 podporuje všechny objektivy s bajonetem A, vč. modelů bez vnitřních motorů jako Sonnar T* 135mm F1.8 ZA a Planar T* 85mm F1.4 ZA. Adaptér plně podporuje AF s fázovou detekcí v ohniskové rovině, automatické zaostření na oči v reálném čase, sledování v reálném čase a souvislé sledování AF/AE o rychlosti až 11 sn./s.