HISENSE RF750N4ISF

Americká chladnička Hisense RF750N4ISF se zásobníkem na vodu
Side-by-side, objem chladničky 419 l, objem mrazáku 177 l
No Frost, Multi Air Flow
LED displej, LED osvětlení, oddělené ovládaní teploty
Dávkovač vody, super chlazení, super mrazení
Barva nerezová s úpravou proti otiskům prstů
10 let záruka na invertorový motor
Na objednávku
Informace o dostupnosti
Po-Pá 9.00-17.00
Tel.: 725 440 658
E-mail: shop@elvia.cz
A
G
F
Katalogové číslo: RF750N4ISF
25 990  Ušetříte 12 % (3 000 Kč)

Hisense RF750N4ISFMáte početnou rodinu a kapacita standardní lednice vám nestačí? Pořiďte si americkou lednici Hisense RF750N4ISF v nerezovém provedení, která vám nabídne extra velkou kapacitu až 596 l. Bez problémů uskladníte ovoce, zeleninu, maso, mléčné výrobky, ryby, mražené zmrzliny nebo polotovary.


Technologie No FrostTato technologie zaručí, že se uvnitř spotřebiče nebude tvořit námraza a vy tak nebudete muset lednici pracně odmrazovat.


Rychlé zchlazeníFunkce Super Cool dokáže rychleji zchladit potraviny a udržovat je čerstvé delší dobu. Automaticky se vypne po 3 hodinách a nastavení teploty chladničky zobrazí 2 °C.


Prázdninový režimPrázdninový režim oceníte v době vaší delší nepřítomnosti, když jsou dveře lednice neustále zavřené. Pokud je tato funkce aktivována, teplota v chladničce se automaticky přepne na 15 °C, čímž se minimalizuje spotřeba elektrické energie. Teplota v mrazničce se automaticky přepne na -18 °C.


Cool Fresh BoxTato praktická zásuvka se jednoduše přemění ze zásuvky na ryby a maso na zásuvku na ovoce a zeleninu, takže můžete snadno uskladnit svou čerstvou úrodu nebo nákup z tržnice.


Dotykové ovládáníElektronické dotykové ovládání vám umožní okamžitou kontrolu nastavení teploty ve spotřebiči.


Prostorové chlazení Multi Air FlowTento systém prostorového chlazení udržuje ideální teplotu, rovnoměrné proudění vzduchu a vlhkost ve všech částech chladničky i mrazničky. Vaše potraviny tak zůstanou v perfektní kondici a budou dlouho čerstvé a voňavé – nedochází totiž k mísení jejich pachů.


LED osvětleníVnitřní prostor chladničky je velmi přehledný díky LED osvětlení, které vám posvítí do všech koutů lednice.


Dávkovač vodyLednice také disponuje dávkovačem vody. Kdykoliv si tak můžete vychutnat příjemně vychlazenou čerstvou vodu.


Door alarmPokud necháte některá z dvířek otevřená déle než 2 minuty, aktivuje se alarm, který vás na tuto skutečnost upozorní.


Rychlé zmrazeníFunkce Super Freeze dokáže krátkodobě prudce snížit teplotu v mrazáku a udržet tak požadovanou hodnotu v případě, že se do něho vloží nové potraviny. Ty tak budou kvalitně zamrazeny a u již uložených nedojde k jejich rozmrazení a případnému zhoršení kvality.Třída energetické účinnosti modelu F
Roční spotřeba energie v kWh za rok 407 kWh/rok
Užitný objem každého prostoru Celkový objem 596 l (objem mrazáku 177 l / objem chladničky 419 l )
Klimatická třída SN, N, ST, T
Emise hluku šířeného vzduchem v dB 41 dB
Volně stojící / Vestavná Ano / -
Typ Americká kombinace Side-by-Side
Určeno pro český trh Ano
Beznámrazová technologie Beznámrazová technologie No Frost, funkce Multi Air Flow, funkce rychlé chlazení, funkce rychlé mrazení
LED osvětlení LED
Počet polic ( chladnička/mrazák ) 3+1 / 0
Počet zásuvek ( chladnička/mrazák ) 2 x XL / 2
Přihrádky ve dveřích chladničky 6
Přihrádky ve dveřích mrazáku 0
Výrobník ledu výrobník ledu, zásobník na vodu, antibakteriální těsnění
Rozměry ( V x Š x H ) 1778 x 912 x 725 mm
Přepravní rozměry 1853 x 952 x 762 mm, hmotnost balení 134 kg
Celková hmotnost (kg) 120

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.