Služby k nákupům online

Naším závazkem je poskytnout Vám co nejdokonalejší zážitek z nákupu a užívání našich výrobků. Protože snadné a rychlé objednání, komfortní platbu a bezpečné doručení považujeme za standard, máme pro Vás připraveno několik dalších služeb, které Vás rovnou při nákupu zbaví starostí s oživením zařízení i jeho dalším provozem.  
V naší nabídce si aktuálně můžete online objednat následující služby:

Základní instalace TV po Praze

Rádi byste instalaci a základní nastavení svého nového televizoru svěřili odborníkům? Objednejte si spolu s novým přístrojem i jeho odbornou instalaci a naši technici zajistí vše včetně dopravy za Vás. Služba „Základní instalace“ obsahuje vybalení, umístění na určené místo (ne na zeď), ověření základních funkcí, připojení na internet k existujícímu google účtu zákazníka, naladění pozemního, satelitního (skylink, freesat) a kabelového příjmu (UPC) a samozřejmě odvoz starého spotřebiče a obalového materiálu k ekologické likvidaci.  
Objednejte si službu

Bezstarostná instalace TV po Praze

Chcete-li nakoupit TV ještě pohodlněji, vyžadujete zaškolení k obsluze nebo naopak máte další AV zařízení, které k TV potřebujete připojit, objednávejte službu „Bezstarostná instalace“. Kromě „Základní instalace“ Vám tak technici ještě zkontrolují, případně aktualizují SW přístroje, provedou propojení s až dvěma dalšími přístroji a naučí Vás s novým přístrojem zacházet (základní obsluha, třídění kanálů atd.)  
Objednejte si službu

Instalace a montáž TV na zeď po Praze

Pokud preferujete umístění TV na stěnu, zajistíme pro Vás připevnění Vámi zakoupeného držáku a instalaci přístroje tímto způsobem. Technici dále provedou všechny činnosti obsažené ve službě „Bezstarostná instalace“. Držák je nutné zakoupit zvlášť, v případě, že potřebujete poradit s jeho výběrem, neváhejte nás kontaktovat.  
Z kapacitních důvodů aktuálně služby instalace TV provádíme pouze v Praze a okolí v termínu od pondělí do pátku vždy od 9.00 do 17.00 hodin.  
Objednejte si službu

Prodloužená záruka Sony

Zakoupením této služby si můžete prodloužit "záruční dobu" výrobků značky Sony z kategorie TV, Fotoaparáty, případně Kamery a Objektivy o dalších 12, 24 nebo 36 měsíců. Je možné si ji objednat k již zakoupenému výrobku (a to zakoupenému i mimo síť prodejen ELVIA-PRO) a to až do 12 měsíců po nákupu. Začne platit následující den po ukončení zákonné doby odpovědnosti za vady. Nejedná se o prodloužení této doby ani smluvní záruku za jakost, ale o "pojištění" funkčnosti výrobku. Výrobce se tedy zavazuje, že ponese náklady na opravu produktu včetně jeho součástí a nákladů na práci po dobu trvání této prodloužené záruky. Služba se samozřejmě nevztahuje na opotřebení, spotřební materiál, poškození způsobená používáním v rozporu s běžným způsobem, nesprávným použitím atd.. Podmínky plnění naleznete v detailu produktu.  
Vyhledání záruky | Podrobné informace o prodloužené záruce Sony

Prodloužená záruka Allianz Assistance

Prodloužení záruky Allianz lze objednat pouze na produkty z kategorie TV a TABLET zakoupené v ELVIA-PRO a to do 30-dní od nákupu. Toto pojištění nelze objednat samostatně, ale vždy pouze s právě objednávaným výrobkem.  
CO POJIŠTĚNÍ PRODLOUŽENÉ ZÁRUKY OBSAHUJE A KDO SI JI MŮŽE ZAKOUPIT?
Prakticky si můžete prodloužit zákonnou záruční lhůtu o dalších 12, 24 nebo 36 měsíců. Prodloužená záruka začíná platit následující den po uplynutí zákonné záruční doby, chrání zakoupený výrobek ve srovnatelném rozsahu jako záruka od výrobce a vyřeší Vaše obavy ze servisních nákladů po uplynutí záruční doby. Tento produkt si můžete zakoupit jako soukromá i právnická osoba. Více informací, podmínky a rozsah plnění naleznete v detailu produktu.  
Nabídka produktů | Podrobné informace o pojištění prodloužené záruky

Pojištění náhodného poškození a odcizení Allianz Assistance

Nabízíme Vám službu našeho partnera a to Pojištění náhodného poškození a odcizení přístroje. Tuto službu je možné sjednat pro výrobky z kategorie MOBIL / TABLET nebo TV a na dobu 1-2 let od pořízení. Pojištění kryje případy náhodného poškození výrobku a jeho odcizení a platí ihned po zakoupení přístroje. Více informací, podmínky a rozsah plnění naleznete v detailu produktu, který si samozřejmě můžete objednat online, ale vždy spolu s nákupem konkrétního výrobku.  
Nabídka produktů | Podrobné informace o pojištění náhodného poškození a odcizení

Prvotní oživení PlayStation

Chcete si po zakoupení odnést herní konzoli PlayStation 4 nebo PlayStation 5 plně funkční? Jen zapojit do zásuvky? Nechcete si po rozbalení „hrát“ s aktualizacemi a nastavením, ale rovnou HRÁT vaši oblíbenou hru nebo třeba právě zakoupenou novinku? Pak využijte službu Prvotní oživení PlayStation. Ušetříte mnoho času a případně trápení s aktualizacemi a nastavením celého zařízení a dokonce i se založením účtu PlayStation Network. Při objednání přes e-shop provedeme vše potřebné za Vás ještě před odesláním zboží dopravcem a k vám tak výrobek dorazí „Ready to Play“.  
Objednejte si službu | Podrobné informace

PlayStation předplatné / kredit

Potřebujete „nakrmit“ svoje PlayStation zařízení novým obsahem? Máme pro Vás kupóny na 500 nebo 1000 Kč pro zakoupení her nebo dodatečného obsahu, případně volitelné předplatné PlayStation Plus pro stahování zdarma. U předplatného doporučujeme vzhledem k větší výhodnosti kupon na 12-měsíční období.  
Nabídka produktů

Ostatní služby

Služby kamenných prodejen

Služby nabízené k objednání na e-shopu jsou samozřejmě ve většině případů uzpůsobeny pro poskytování „na dálku“ a z toho vyplývají jejich určitá omezení. V případě, že osobně navštívíte naše kamenné prodejny, jsme připraveni Vám nabídnout optimální služby k vašemu nákupu i zde. Ať již to bude doprava, instalace, odborné poradenství nebo nalepení folie na displej, neváhejte oslovit naše prodejce a poptat potřebné služby i na našich prodejnách.  
Aktuální přehled služeb ELVIA-PRO (PDF)

Sphere Card

Dlouhodobě spolupracujeme s provozovatelem věrnostního systému Sphere Card. Zákazníkům e-shopu i kamenných prodejen poskytujeme slevy na nákup zboží a služeb (až na výjimky). V případě nákupu na e-shopu zadejte číslo své Sphere Card v košíku, na kamenné prodejně předložte kartu při placení a sleva je vaše.  
Informace o věrnostním programu (PDF)

DPD Pickup - výdejní místo

Chceme, aby návštěva v ELVIA-PRO byla pro Vás co nejpřínosnější. Proto jsme pro vás na prodejně Poděbradská zajistili také možnost vyzvednout si balíčky z jiných e-shopů… a třeba se podívat na naše aktuální novinky. Ve spolupráci se společností DPD jsme na prodejně Poděbradská zřídili DPD-Pickup point a rádi se staneme vaším výdejním místem.  
Detaily o výhodách zasílání do výdejních míst (PDF)

Tisknulevne.cz - prodejní / výdejní místo

Dalším důvodem pro návštěvu prodejen může být i doplnění zásob tiskového materiálu, tedy inkoustů, tonerů a dalšího příslušenství pro vaši tiskárnu. Využijte naše kamenné prodejny jako výdejní místa zavedeného internetového obchodu tisknulevne.cz a vyhněte se přerušení práce a zbytečně dlouhému čekání na zásilku s tonerem od jiného prodejce. Tisknulevne.cz je prodejcem jak originálních, tak výhodných alternativních náplní pro tiskárny a jejich produkty a rychlé služby můžeme jen doporučit. Samozřejmě i zde můžete spojit užitečné s příjemným a prozkoumat naši nabídku.  
Informace - prodejní / výdejní místo (PDF)

Nevybrali jste si?

Pokud máte zájem ještě o jiné, zde neuvedené služby, například znovuzapojení zařízení po malování/stěhování, detailnějšího poradenství při výběru či technickou podporu při používání výrobků (zálohování, synchronizace, nastavení systémů mobilních telefonů a tabletů) či jiné služby, neváhejte a navštivte naše specializované prodejny, případně nás kontaktujte mailem či telefonicky a naši technici a prodejci se Vám pokusí maximálně vyjít vstříc.