ATOMOS CONNECT je ideálním doplňkem pro rekordéry NINJA V & NINJA V+ a představuje převratnou inovaci pro produktovou řadu NINJA. Spojením ATOMOS CONNECT s NINJA V & V+ a připojením k profesionální plnoformátové bezzrcadlovce nebo DSLR fotoaparátu vznikne plně integrované zařízení, které podporuje řadu služeb a pracovních workflow ATOMOS Cloud Studio. ATOMOS CONNECT pomáhá filmařům oslovit svoje diváky odkudkoliv a umožňuje vzdálenou spolupráci se členy výrobního štábu.

 

ATOMOS Cloud Studio je výkonná kolekce nových služeb pro produkci videa na bázi cloudu, která je spuštěna od června 2022. ATOMOS Capture to Cloud poskytuje nejrychlejší a nejflexibilnější integraci s platformou Frame.io Camera to Cloud (C2C) a ATOMOS Stream živé vysílání na Facebook Live, Twitch, YouTube a apod. Obě služby podporuje ATOMOS CONNECT, takže kdokoli s kompatibilním fotoaparátem nebo kamerou bude schopen využívat tyto nástroje, sdílet média a spolupracovat na projektech v reálném čase.

ATOMOS také uzavřel partnerství s NDI®. Tato technologie byla vyvinuta pro snadné nastavení komunikace mezi zařízeními a poskytuje vylepšené kódování a přesné snímkování obrazu. Standard podporuje nízkou šířku pásma a latenci. Díky NDI® je kódování vizuálně bezeztrátové i s omezenou šířkou pásma. Registrovaní zákazníci ATOMOS CONNECT si budou moci aktivovat podporu NDI® pro podporu NDI®|HX (v hodnotě €99*).

Po spuštění ATOMOS Cloud Studio budou první 3 měsíce zcela zdarma. Od září 2022 zavádí ATOMOS několik úrovní předplatného. Předobjednejte si ATOMOS CONNECT nyní a získejte navíc 3 měsíce ATOMOS Cloud Studio plus aktivaci NDI|HX zdarma.

*NDI®|HX aktivace se skládá ze dvou kódů. TX vyjde ve 3. čtvrtletí 2022 a RX ve 4. čtvrtletí 2022.

Po dokončení vaší objednávky ATOMOS CONNECT navštivte my.atomos.com a registrujte potvrzení předobjednávky do 30. června 2022.