Všichni ve společnosti ATOMOS byli ohromně nadšeni pozitivními reakcemi při oznámení nového SHOGUN CONNECT na veletrhu NAB Show 2022 v Las Vegas. S SHOGUN CONNECT budou mít všichni uživatelé přístup k ATOMOS Capture to Cloud, který poskytuje nejrychlejší a nejflexibilnější integraci s platformou Frame.io Camera to Cloud (C2C) a ATOMOS Stream, aby mohli živě streamovat přímo na Facebook Live, Twitch, YouTube a další služby.Po spuštění ATOMOS Cloud Studio budou první 3 měsíce zcela zdarma. Od září 2022 zavádí ATOMOS několik úrovní předplatného. Předobjednejte si již nyní SHOGUN CONNECT a získejte další 3 měsíce ATOMOS Cloud Studio zdarma. SHOGUN CONNECT je první all-in-one zařízení, které vychází z nové řady produktů CONNECT s HDR zobrazením, RAW záznamem a síťovou konektivitou pro spojení se světem. Zařízení staví na průlomové produktové řadě SHOGUN, která nabízí jasný 7 palcový displej a také možnosti pro záznam v různých formátech včetně Apple ProRes, Avid DNxHR/HD, HEVC (H.265) a Apple ProRes RAW. SHOGUN CONNECT nabízí vstupy/ výstupy 12G-SDI loop s možností aktivace SDI RAW a odeslání signálu do více zařízení. Dále bezdrátový časový kód ATOMOS AirGlu™ pro bezproblémovou synchronizaci více kamer, variabilní možnosti napájení pro různé podmínky použití, rychlou Wi-Fi 6, Gigabit Ethernet, Bluetooth LE a USB-C konektor pro flexibilní a všestrannou konektivitu.

ATOMOS také uzavřel partnerství s NDI®. Tato technologie byla vyvinuta pro snadné nastavení komunikace mezi zařízeními a poskytuje vylepšené kódování a přesné snímkování obrazu. Standard podporuje nízkou šířku pásma a latenci. Díky NDI®|HX je kódování vizuálně bezeztrátové i s omezenou šířkou pásma. Registrovaní zákazníci ATOMOS SHOGUN CONNECT si budou moci aktivovat podporu NDI® pro podporu NDI®|HX (v hodnotě €99*).

Pro usnadnění přístupu k novým pracovním workflow mohou požádat registrovaní vlastníci zařízení SHOGUN, SHOGUN Flame, SHOGUN Inferno, SHOGUN 7, NINJA Inferno, NINJA Flame nebo NINJA Assassin o vrácení 100 EUR, včetně aktivace NDI®|HX a další 3 měsíční předplatné ATOMOS Cloud Studia zdarma ke každé objednávce SHOGUN CONNECT.

Po dokončení vaší objednávky ATOMOS SHOGUN CONNECT navštivte my.atomos.com a registrujte potvrzení předobjednávky do 30. června 2022.