SONY GTK-XB7R Červený

Audio systém Sony GTK-XB7R s Bluetooth a USB- červený
Vylepšení DSEE obnoví kvalitu komprimovaných souborů
ClearAudio+
Snadné připojení Bluetooth® pomocí technologie NFC jedním dotykem
Přenášení a ovládání přímo z chytrého telefonu s aplikací SongPal
Displej se světly LED a efekty DJ zvýrazní okolí

Prodej ukončen
Katalogové číslo: GTKXB7R


Reproduktor SONY GTK-XB7 = základ každé dobré party


 

Tento systém v jedné kompaktní jednotce dokáže každé party dodat festivalovou atmosféru. Technologie EXTRA BASS™ a zářivá světla reproduktoru jsou ideální pro vytvoření atmosféry tanečního klubu.  

gtk-xb7
Pociťte sílu EXTRA BASSInovativní technologie EXTRA BASS byla navržena přímo pro taneční hudbu a poskytuje hutný a výrazný zvuk basů.  

gtk-xb7
Díky unikátním LED diodám bude svět jeden velký taneční parket Udávejte tón pomocí světel a zvukových efektů DJ3. Efekty dodají skladbám jedinečnou atmosféru. Pro dokonalou party povolejte do služby stroboskop, světelné trubice a světla reproduktorů, která se synchronizují s rytmem každé skladby.


 

gtk-xb7


Party na cestáchAtmosféru jako na party můžete zažívat kdekoli. Umožní vám to rukojeť pro přenášení a kompaktní provedení. Díky flexibilnímu designu s dvěma možnostmi nastavení si můžete vychutnat skvělý zvuk, ať už zařízení postavíte do svislé či vodorovné polohy. 

gtk-xb7
Výrazné barvy jsou zárukou vytříbeného stylu Systém GTK-XB7 je dostupný v širokém spektru výrazných a poutavých barev. Vyberte si tu, která bude nejvíce ladit s vaším stylem.  

gtk-xb7gtk-xb7

Flexibilní umístění Integrovaný snímač automaticky aktivuje dva horní výškové reproduktory, abyste si stereofonní zvuk mohli užít bez ohledu na svislou nebo vodorovnou polohu systému reproduktorů.
gtk-xb7

Okamžité připojení Při použití připojení jedním dotykem pomocí technologie NFC můžete rychlostí blesku streamovat ze své digitální hudební knihovny.
gtk-xb7

Přehrávání pomocí USBZa účelem nabíjení a přehrávání skladeb můžete svůj smartphone nebo tablet připojit přes port USB.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.