Poslední termín objednávky pro doručení domů:  19.12. do 12:00 hod.

SONY MHC-GT4D

doprava zdarma
Vysoce výkonný stereofonní systém Sony MHC-GT4D s technologií NFC
Ohromující tlak zvuku a funkce Mega Bass
Nové osvětlení reproduktoru
Snadné připojení k televizoru přes rozhraní HDMI®
Bluetooth®/NFC, snadné ovládání přes chytrý telefon aplikace SongPal a Fiestable
2.1k systém reproduktorů s výkonem 1200 W
Vestavěná funkce Karaoke PON
Trojitý design pro flexibilní nastavení jako domácí kino, zvukový projektor, nebo pro párty
Domácí audiosystém je vybaven kolečky a vysunovací rukojetí
Skladem
Katalogové číslo: MHCGT4D
20 990  (ušetříte 5%)
Rozbaleno
výprodej

Domácí zvukový systém SONY MHC-GT4D s vysokým výkonem, který je ideální pro perfektní filmové a sportovní ozvučení. Vybaven je pulzujícím světlem, které se mění v rytmu hudby a spolu s funkcí Mega Bass se stará o nezapomenutelný hudební zážitek. Technologie zvýšení rozlišení DSEE obnovuje kvalitu komprimovaných souborů. Pomocí technologií Bluetooth® a NFC se dokážete jedním dotykem připojit k mobilním zařízením. Zvuk jako v kině máte díky technologii S-Force Front Surround. Přenášet a Ovládat můžete obsah přímo ze smartphonu pomocí aplikací Songpa a Fiestable.

Funkce NFC, Bluetooth s kodekem LDAC, ClearAudio+, vestavěný přehrávač disků CD, Karaoke, MEGA BASS, SongPal, aplikace Fiestable, režim Party Chain, DSEE obnova kvality komprimovaných souborů
Výstupní výkon 1200 W
Funkce tuneru FM tuner
Přehrávač disků Přehrávač disků CD, USB, funkce Karaoke, Karaoke PON
Reproduktory S-Force Front Surround 2.1kanálový virtuální prostorový zvuku, flexibilní možnosti nastavení - konfigurace pro domácí kino, párty, nebo zvukový projektor, osvětlení reproduktorů a zvukové efekty DJ , režim Fotbal
Barva Černá
Konektory Analogový audio výstup (1), analogový vstup audia (1), digitální audiovstup (1), kompozitní výstup videa (1), port USB (1), vstup pro mikrofon (2)
Rozměry a hmotnost 42 x 80,7 x 59 cm, 32 kg

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.