SONY MHC-V21D

doprava zdarma
Výkonný domácí audiosystém Sony MHC-V21D s technologií Bluetooth
Integrovaný přehrávač disků DVD s výstupem HDMI ARC
Nakloněné reproduktory pro širší zvukovou scénu
Karaoke a kytarové vstupy
Modré světlo reproduktoru
Rukojeť pro bezpečné zvedání a snadný transport

Prodej ukončen
Katalogové číslo: MHCV21D

Takhle zní skvělá pártyVylepšete domácí párty s audiosystémem MHC-V21D. Nakloněné reproduktory šíří zvuk tak, že s vámi zacloumá, ať už jste kdekoli v místnosti, a osvětlení reproduktoru vytvoří klubovou atmosféru.


Plynulé streamování pomocí technologií NFC a BLUETOOTHPomocí technologie NFC jedním dotykem se jednoduše připojte přes Bluetooth a můžete ihned začít streamovat.


Výzva všem milovníkům karaokeRoztočte to na karaoke. K dispozici jsou dva vstupy pro mikrofon, které stačí zapojit a zazpívat si.


Basové rytmy, které ucítí každýVyplňte celou místnost ohromujícím zvukem. Nakloněné výškové reproduktory mají širší rozptyl zvuku, takže každý ucítí basy doslova na vlastní kůži.


Odvažte se jako popová hvězdaZařiďte všem zábavu – díky dvěma vstupům pro mikrofon můžete se svými hosty bok po boku zpívat své oblíbené melodie. Přidejte i nádech rock and rollu – připojte do jednoho ze vstupů kytaru a použijte systém jako zesilovač. Užijte si tři režimy: Clean pro čistý zvuk, Overdrive pro zkreslený zvuk kytary a Bass pro basovou kytaru.


Vylepšete svou párty pomocí funkce Wireless Party ChainVychutnejte si výkonnější zvuk a propojte několik kompatibilních reproduktorů pomocí technologie Bluetooth. Připojte až 50 kompatibilních reproduktorů a synchronizujte hudbu i osvětlení.


Ovládejte vše z tanečního parketuAplikace Sony | Music Center umožňuje ovládání nastavení zvuku a hudby přímo z telefonu. Plugin Fiestable vám umožní ovládat osvětlení reproduktoru a aktivovat režimy DJ a karaoke (k dispozici pouze modré světlo).


Burácení stadionu u vás doma v režimu FotbalPokud chcete zažít autentickou atmosféru jako na stadionu, přepněte systém MHC-V21D na režim Fotbal. Vypněte možnost Průvodní slovo a staňte se součástí davu díky minimalizaci hlasitosti průvodního slova a zvýraznění jásajícího davu.


Vestavěný přehrávač disků DVDUžijte si snadné sledování filmů díky vestavěnému přehrávači disků DVD a vychutnejte si bohatý zvuk, se kterým vaše oblíbené scény doslova ožijí.


Výstup HDMISledujte své oblíbené televizní pořady na klasické obrazovce, zatímco se budete oddávat skvělému zvuku linoucímu se z výkonných reproduktorů.


Rozjeďte párty kdekoliReproduktor MHC-V21D disponuje zabudovanými úchyty, takže jej můžete přenést ke kamarádovi nebo snadno přesunout párty do jiné místnosti.


Možnost připojení více zařízeníDíky technologii BLUETOOTH můžete s přáteli spárovat současně až tři smartphony.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.