Během státního svátku dne 28.10. mají prodejny Karlovo náměstí a Poděbradská otevřeno do 18 hodin.

SAMSUNG MX-T50

Party Audio box Samsung MX-T50 s výkonem 500 W
2.1 ch systém - Dvojrozměrný zvuk
4 reproduktory
Celkový výkon 500 W Bass Booster
Režim karaoke - 1x Karaoke mikrofon vstup
Bluetooth 5.0, audio vstup, USB
Samsung Giga Party Audio aplikace
Na objednávku
Informace o dostupnosti
Po-Pá 9.00-17.00
Tel.: 725 440 658
E-mail: shop@elvia.cz
Katalogové číslo: MXT50

Rozjeďte rytmus pártyRozprouděte svou párty s dvousměrným zvukem a výkonným 500W výstupem.


Šiřte zvuk do dvou směrůUnikátní dvousměrný design reproduktoru Samsung Sound Tower ozvučí místnost ode zdi ke zdi. Přenáší vaši hudbu do většího prostoru, takže se line po celém pokoji. Pusťte hudbu na plné pecky.


Vytáhněte basy na maximumStiskněte tlačítko Bass Booster a dodejte párty šťávu. Vysoký výkon 500 Wattů posune zábavu na další level. Zvuk přímo ucítíte – Bass Booster zesílí všechny spodní frekvence písničky a dodá hudbě sílu.


Rozzáří celou pártySamsung Sound Tower nabízí celou řadu zábavných světelných režimů, jako jsou Party, Ambient, Dance, Thunder Bolt, Star. Efekty navíc snadno přizpůsobíte přes aplikaci na svém mobilním zařízení. Nastavte světelné efekty, aby ladily s rytmem, a začněte se bavit.


Buďte DJ – tahle aplikace je pro vásRozjeďte párty s aplikací, která je dokonalá pro DJe. Snadno v ní ovládáte různé světelné a zvukové efekty, a dokonce i vaše nastavení ekvalizéru – přímo z mobilu. Párty začíná!


Ovládněte pódium - Režim karaokeStaňte se popovou hvězdou. Popadněte mikrofon, pusťte svou oblíbenou hudbu a bavte se při společném zpívání. Máte všechno potřebné, aby mohla párty začít.


Podpora Group PlayDíky podpoře Group Play bude vaše párty žít. Propojte několik zařízení Samsung Sound Tower – a to drátově nebo bezdrátově –, aby byl zvuk ještě bohatší.


Odolnost proti voděZařízení Sound Tower nabízejí horní panel odolný proti vodě, takže vás nemusí trápit náhodné kapky vody ani cákance. Prostě si užívejte párty!


Bluetooth Multi ConnectionPřátelé, kteří se dělí, zůstávají přáteli. Díky funkci Bluetooth Multi Connection můžete spolu se svým kamarádem připojit a spárovat dvě mobilní zařízení zároveň, abyste mohli sdílet hudbu a bavit se.Funkce USB play, Sound módy: (Party, Standard, HipHop, EDM, Rock, Latin, House, Reggae), Bass Booster, DJ Efekty, Party Lighting, Samsung Giga Party Audio aplikace, Karaoke
Připojení k síti Bluetooth 5.0
Reproduktory 4 reproduktory
Barva černá
Konektory Analogový vstup, USB, vstup na mikrofon
Rozměry a hmotnost 351 × 651 × 323 mm, 11,6 kg
Obsah balení Dálkový ovladač

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.