SONY CMT-SX7

doprava zdarma
Audio systém Sony CMT-SX7 s technologií Wi-Fi a Bluetooth
Wi-Fi, NFC, Bluetooth, LDAC, DLNA
Přehrávač disků CD
Google cast, AirPlay
Hi-Res Audio, S-Master HX
Skladem
Katalogové číslo: CMTSX7
15 490  (ušetříte 6%)
14 490 
ks
výprodej

Hi-Fi systém Sony CMT-SX7 s technologií Wi-Fi®/Bluetooth®. Připojte se bezdrátově a vychutnejte si veškerou hudbu ve vysokém rozlišení. Hi-Fi systém kompatibilní se zvukem s vysokým rozlišením s technologiemi DSEE HX a S-Master HX a možností bezdrátového připojení. Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení / Streamování zvuku s technologiemi Wi-Fi®/Airplay, Bluetooth® a NFC / Digitální zesilovač S-Master HX , zvýšení rozlišení díky technologii DSEE HX. Vše máte k dispozici – s technologií DSEE HX si můžete užívat hudbu z disků CD, zvukové soubory nebo hudební služby v kvalitě blízké vysokému rozlišení. Pohodlně se usaďte a poslouchejte rádio nebo se přes Wi-Fi® či Bluetooth® s podporou technologie LDAC bezdrátově připojte k hudbě uložené v jiném zařízení. Díky funkci Multi-room můžete hudbu poslouchat v celém domě.

Funkce Wi-Fi, Bluetooth,LDAC, NFC, AirPlay, Google Cast, DLNA, technologie DSEE HX
Hi-Res Audio Ano
Výstupní výkon 100 W
Funkce tuneru FM/AM
Přehrávač disků Ano
Zesilovač S-Master HX
Připojení k síti Ano, Wi-Fi
Reproduktory Ano
Spotřeba energie 46 W
Barva černo - stříbrná
Konektory USB, audio výstup 3,5 mm
Rozměry a hmotnost 22,5 x 11,5 x 26,3 cm
Obsah balení Anténa – (FM/DAB), Baterie (AAA) Dálkové ovládání, Kabel k reproduktorům, Provozní pokyny, Průvodce rychlým nastavením, Záruční karta

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.