SONY GTK-XB60B Černý

Domácí přenosný audiosystém Sony GTK-XB60B s vysokým výkonem, Bluetooth a USB - černý
Vylepšení DSEE obnoví kvalitu komprimovaných souborů
ClearAudio+
Snadné připojení Bluetooth® pomocí technologie NFC jedním dotykem
Přenášení a ovládání přímo z chytrého telefonu s aplikací SongPal
Displej se světly LED a efekty DJ zvýrazní okolí
Vstup pro mikrofon
Výdrž baterie až 14 hodin
Skladem
Katalogové číslo: GTKXB60B
9 690  (ušetříte 49%)
4 899 
ks
výprodej

Funkce EXTRA BASS dodá sílu každé basové linceStisknutím tlačítka EXTRA BASS dodáte své hudbě pořádnou sílu nízkofrekvenčního zvuku. Zesílením basových linek se vytvoří ještě hlubší a působivější zvuk basů. Jednoduše stiskněte tlačítko pro aktivaci režimu a užijte si pronikavé basy.


Vychutnejte si kvalitnější streamování přes BLUETOOTH s kodekem LDACLDAC je zvuková technologie společnosti Sony, která vám umožňuje vychutnat si zvuk nejvyšší kvality prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth. Technologie LDAC dokáže objem přenášených dat ztrojnásobit, takže se vaše zážitky z bezdrátového poslechu veškeré hudby dostanou na zcela novou úroveň.


Technologie DSEE automaticky obnovuje detaily digitální hudbyVylepšete kvalitu komprimovaných hudebních souborů. Při kompresi originálního zdroje hudby se ztratí vysokofrekvenční prvky hudby, které vašim oblíbeným skladbám dodávají bohatost a detail. Technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) tyto prvky obnovuje a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce na disku CD.


Režim ClearAudio+ obohatí vaši hudbuUnikátní režim ClearAudio+ od Sony automaticky upraví nastavení zvuku pro bohatý poslech. Režim ClearAudio+, který představuje spojení odborných znalostí týkajících se technologií digitálního zpracování signálu, optimalizuje výstup a konstantně dosahuje čistého a vysoce kvalitního zvuku bez ohledu na to, zda se věnujete počítačové hře, posloucháte hudbu nebo sledujete film.


Funkce Wireless Party Chain s bezdrátovým připojením BluetoothS funkcí Wireless Party Chain můžete všude poslouchat stejnou skladbu. Připojte až 10 kompatibilních bezdrátových reproduktorů pomocí technologie Bluetooth a synchronizujte hudbu i osvětlení tak, aby všichni mohli tančit ve stejném rytmu.


Vestavěná baterie vám umožní přehrávat hudbu kdekoliChcete uspořádat večírek venku nebo na místě bez elektřiny? Vestavěná baterie vás našlápne, i když nemáte připojení do zásuvky a nechá vás přehrávat hudbu až 16 hodin nebo 3,5 hodiny při maximální hlasitosti. Nebo můžete zapnout režim Stamina, ve kterém se hlasitost mírně sníží, ale doba přehrávání se zvýší až na pět hodin.


Světla LED vytvoří atmosféru večírkuPodtrhněte tu pravou klubovou atmosféru osvětlením LED. Světla LED okolo reproduktorů nabízí vícebarevné režimy od čistě bílé až po duhu. Barevná světla reproduktorů osvětlují vše zezadu a stroboskopická světla vytvářejí efekt atmosféry v klubu. Světla jsou synchronizována s rytmem hudby, takže odpovídají hudebnímu doprovodu.


Jedna jednotka pro co nejsnazší přenosDíky kompaktnímu provedení si model GTK-XB60 můžete vzít s sebou a užít si večírek, kdekoli chcete. Ať už trávíte čas s přáteli doma nebo si chcete vyrazit na večírek někam jinam, maximální přenosnost a praktičnost kompaktního provedení s integrovanou rukojeti se vám vždycky bude hodit.


Vstup pro mikrofon vám umožní živé vstupyChcete-li večírek moderovat, stačí zapojit mikrofon. GTK-XB60 vloží váš hlas přímo do mixu.


Upravte si nastavení podle svého s aplikacemi Sony Music Center a FiestableOvládejte nastavení pro večírek snadno z tanečního parketu pomocí aplikace Sony Music Center. Plug-in Fiestable vám umožní bezdrátově měnit barvu světel reproduktorů nebo aktivovat DJ efekty. Díky intuitivní funkci ovládání pohybem vám na vše stačí pár jednoduchých pohybů zápěstí. Máte možnost si také vybrat své oblíbené seznamy skladeb ze smartphonu a ve správný okamžik pustit další píseň, aniž byste museli na stanoviště DJ.


Plynulé streamování pomocí technologií NFC a BluetoothTechnologie NFC (Near Field Communication) a Bluetooth odstraňuje nutnost kabelových připojení a složitých postupů nastavení. Jednoduše se dotknete sluchátek zařízením podporujícím technologii NFC a dosáhnete rychlého, bezproblémového připojení: poté můžete zahájit streamování hudební sbírky. Nemáte NFC? Žádný problém. Připojte se pomocí Bluetooth a můžete začít.


S možností připojení více zařízení může hudbu ovládat více přátelDíky GTK-XB60 můžete s přáteli spárovat současně až tři smartphony pomocí technologie Bluetooth. Všichni budete moci přehrávat skladby ze svých hudebních knihoven a budete tak mít ještě větší výběr.


Režim Party Chain vám umožní rozšířit systém reproduktorůDodejte výkon svému zvukovému systému. Propojte více stereosystémů audiokabelem a užijte si bohatší zvukový výstup. Aktivujte jedno zařízení jako „hostitele“ („Party Host“) a synchronizujte hudbu s dalšími propojenými systémy.


Zapojte a přehrávejte přes port USBPort USB umožňuje připojení zařízení USB, smartphonu nebo tabletu a přehrávání libovolných digitálních souborů. Je kompatibilní s formáty mp3, WMA a WAV, takže můžete udržovat zábavu v proudu se svými oblíbenými seznamy skladeb. 


Vstup/výstup zvukuMožnost připojení audiovizuálního zařízení pomocí vstupu a výstupu zvuku. Připojením televizoru nebo dodatečného reproduktoru pořádně vylepšíte zvuk domácí zábavy.Funkce EXTRA BASS, Party Chain, ClearAudio+, SongPal
Přehrávač disků MP3, WMA a WAV
Zesilovač FUNKCE BASS BOOST, EXTRA BASS
Připojení k síti Bluetooth, NFC
Reproduktory výškové 2 x 5 cm (kuželovitý typ), basový 2 x 13 cm
Barva Černá
Konektory USB, Cinch, vstup pro mikrofon
Rozměry a hmotnost 26,4 x 55,2 x 27,2 cm, 8 kg

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.