SONY MHC-M60D

doprava zdarma
Vysoce výkonný domácí audiosystém Sony MHC-M60D s funkcí DVD
Navoďte atmosféru díky světelným efektům
Integrovaný přehrávač disků DVD s výstupem HDMI
Funkce Wireless Party Chain s technologií Bluetooth
Vstup pro karaoke a kytaru vám umožní zpívat a hrát současně
Ovládejte efekty DJ s aplikací Fiestable
Režim Fotbal

Prodej ukončen
Katalogové číslo: MHCM60D

Oživte zábavu na house pártyAť se o vaší příští párty mluví v celém městě. Systém MHC-M60D přináší jasnější světla a hlasitější hudbu do vašeho obývacího pokoje a vytváří autentickou klubovou atmosféru.


Výzva všem milovníkům karaokeRoztočte to na karaoke. K dispozici jsou dva vstupy pro mikrofon, které stačí zapojit a zazpívat si.


Vysoce kvalitní streamování hudbyPohodlné streamování hudby ve vysoké kvalitě pomocí technologie LDAC a BLUETOOTH.


Vylepšete kvalitu hudbyTechnologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) obnovuje kvalitu komprimovaných hudebních souborů.


Odvažte se v záři reflektorůSvětla na reproduktorech systému MHC-M60D pulzují do rytmu hudby. Mějte nad nimi plnou kontrolu prostřednictvím systému nebo přímo ve své dlani pomocí aplikace Fiestable.


Odvažte se jako popová hvězdaAť se všichni baví – díky dvěma vstupům pro mikrofon můžete se svými hosty bok po boku zpívat své oblíbené melodie. Přidejte i nádech rock and rollu: připojte do jednoho ze vstupů kytaru a použijte systém jako zesilovač. Vychutnejte si tři režimy: Clean pro čistý zvuk, Overdrive pro zkreslený zvuk kytary a Bass pro basovou kytaru.


Vylepšete párty dalšími reproduktoryUžijte si skvělý zvuk zapojením několika domácích audio systémů přes Bluetooth. Zapojte až 50 kompatibilních domácích audiosystémů a synchronizujte hudbu a osvětlení.


Ovládejte vše z tanečního parketuAplikace Sony | Music Center vám umožní ovládat nastavení zvuku a hudby přímo z telefonu. Aplikace Fiestable vám navíc dovolí aktivovat režimy DJ a karaoke. Díky intuitivnímu ovládání pohybem můžete změny provádět jednoduchým pohybem zápěstí.


Vestavěný přehrávač disků DVD pro milovníky filmůUžijte si snadné sledování filmů díky vestavěnému přehrávači disků DVD a vychutnejte si bohatý zvuk, se kterým vaše oblíbené scény doslova ožijí. Připojit televizor je snadné – stačí pouze kabel HDMI.


Burácení stadionu u vás doma v režimu FotbalPokud chcete zažít autentickou atmosféru jako na stadionu, přepněte systém MHC-M60D na režim Fotbal. Vypněte možnost Průvodní slovo a staňte se součástí davu díky minimalizaci hlasitosti průvodního slova a zvýraznění jásajícího davu.


S funkcí prostorového zvuku si budete připadat jako v kiněTechnologie S-Force Front Surround dokáže vytvořit pole virtuálního prostorového zvuku, abyste si i u sebe doma mohli vychutnat strhující zvuk jako v kině a virtuální prostorový zvuk.


Nechte více přátel ovládat hudbuDíky technologii BLUETOOTH můžete s přáteli spárovat současně až tři smartphony. Všichni budete moci přehrávat skladby ze svých hudebních knihoven a budete tak mít ještě větší výběr.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.