SONY MHC-V02

Bezdrátový párty reproduktor Sony MHC-V02 s funkcí Bluetooth®
Zvuk basů s dlouhým dosahem díky technologii JET BASS BOOSTER
Světla reproduktoru
Hlasové ovládání a párty osvětlení prostřednictvím aplikace Fiestable
Rukojeť pro bezpečné zvedání a snadný transport

Prodej ukončen
Katalogové číslo: MHCV02

Posuňte párty na novou úroveňVychutnejte si rytmus svých oblíbených skladeb i z větší vzdálenosti díky tomuto výkonnému jednodílnému audiosystému. Užijte si světlo reproduktoru, které pulzuje v rytmu hudby, a ovládejte přehrávání prostřednictvím smartphonu.


Zkosené výškové reproduktoryNaplňte místnost skvělým festivalovým zvukem díky zkoseným výškovým reproduktorům, které šíří zvuk do širšího prostoru.


ZESILOVAČ JET BASSKuželovitá konstrukce zvukovodu ozvučnice typu Bass Reflex koncentruje proudění vzduchu zvuku basů, takže je uslyšíte čistě a pocítíte fyzicky, i když budete v davu nebo ve velké vzdálenosti.


Vystupňujte energii pomocí osvětlení reproduktoruPodtrhněte tu pravou klubovou atmosféru osvětlením reproduktoru LED. Modré světlo pulzuje ve vzorech, které jsou synchronizované s rytmem hudby.


Odvažte se jako popová hvězdaAť se všichni baví – připojte ke vstupu mikrofon a zpívejte své oblíbené melodie po boku svých hostů. Nebo přidejte i nádech rock and rollu – připojte kytaru a použijte systém jako zesilovač. Užijte si tři režimy: Clean pro čistý zvuk, Overdrive pro zkreslený zvuk kytary a Bass pro basovou kytaru.


Hlasové ovládání pomocí aplikace FiestableZměňte skladbu, zapněte světlo nebo aktivujte blikání všemi barvami pouze tím, že promluvíte. Jednoduše vyberte hlasové ovládání pomocí aplikace Fiestable a poté už jen vyslovujte příkazy – k dispozici máte až 39 příkazů včetně přehrávání hudby, osvětlení a režimu KARAOKE.


Párty osvětlení pomocí aplikace FiestableStačí klepnout na položku Party Light (Párty osvětlení) prostřednictvím aplikace Fiestable na smartphonu a displej telefonu začne v souladu s hudbou zrcadlit světelné efekty zvukového systému, včetně blikání a měnících se barev.


Staňte se party kingemJediným kliknutím v aplikaci Fiestable sdílejte status o své párty na sociálních médiích. Potom už jen zapněte hudbu a vyšplhejte se na žebříčku párty lidí tak vysoko, až se z vás stane Party King.


Ovládejte vše z tanečního parketuAplikace Sony | Music Center umožňuje ovládat hudbu a nastavení zvuku přímo z telefonu. Aplikace Fiestable vám navíc umožní měnit barvy světel nebo aktivovat režimy DJ či karaoke. Díky intuitivní funkci ovládání pohybem můžete provádět změny jednoduchým pohybem zápěstím.


Kompatibilní se stativemIntegrovaný montážní otvor umožňuje připevnit audiosystém MHC-V02 na reproduktorový stojan, aby mohl z vyvýšené polohy šířit zvuk ještě efektivněji a pro ještě více osob, ať už sedí, nebo stojí.


Vylepšete párty dalšími reproduktoryUžijte si výkonnější zvuk propojením několika domácích audiosystémů s využitím technologie Bluetooth. Zapojte až 50 kompatibilních domácích audiosystémů a synchronizujte hudbu a osvětlení.


Kvalitní streamování přes Bluetooth s LDACTechnologie LDAC umožňuje přenos přibližně třikrát více dat (při maximální přenosové rychlosti 990 kb/s) než běžné rozhraní Bluetooth, díky čemuž si vychutnáte špičkový bezdrátový poslech.


Možnost připojení více zařízeníS audiosystémem MHC-V02 můžete s přáteli spárovat současně až tři smartphony pomocí technologie Bluetooth a užívat si tak přehrávání skladeb ze všech svých hudebních knihoven.


Rozjeďte párty kdekoliAudiosystém MHC-V02 disponuje integrovanými úchyty, takže jej můžete přenést ke kamarádovi nebo snadno přesunout párty do jiné místnosti.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.