Všechny provozovny jsou otevřeny! Otevírací doba zde. Těšíme se na vaši návštěvu.

SONY MHC-V42D

Vysoce výkonný domácí audiosystém Sony MHC-V42D s technologií Bluetooth
Bluetooth, NFC
Zvuk basů s dlouhým dosahem díky technologii JET BASS BOOSTER
Párty osvětlení a osvětlení reproduktoru
Ovládání gesty pro více zábavy a snadnou obsluhu
Hlasové ovládání a párty osvětlení prostřednictvím aplikace Fiestable
Integrovaný přehrávač disků DVD s výstupem HDMI ARC
Na objednávku
Informace o dostupnosti
Po-Pá 9.00-17.00
Tel.: 725 440 658
E-mail: shop@elvia.cz
Katalogové číslo: MHCV42D
10 990  Ušetříte 18 % (2 000 Kč)
8 990 
ks

Užijte si noc, na kterou nikdy nezapomeneteDíky výkonnému audiosystému MHC-V42D s basy s dlouhým dosahem si všichni účastníci párty dosyta vychutnají rytmus všech skladeb. Barevné párty osvětlení je synchronizováno s hudbou a pomocí gest nebo prostřednictvím smartphonu vám umožňuje proměnit se v dýdžeje.


Zkosené výškové reproduktoryNaplňte místnost skvělým festivalovým zvukem díky zkoseným výškovým reproduktorům, které šíří zvuk do širšího prostoru.


ZESILOVAČ JET BASSKuželovitá konstrukce zvukovodu ozvučnice typu Bass Reflex koncentruje proudění vzduchu zvuku basů, takže je uslyšíte čistě a pocítíte fyzicky, i když budete v davu nebo ve velké vzdálenosti.


Uslyšíte hudbu jako naživoTechnologie DSP vytvoří festivalovou atmosféru realistickým zvukem hudebního festivalu nebo živého koncertu.


Obnovuje detaily digitální hudbyTechnologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) obnovuje detaily komprimovaných hudebních souborů a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce na disku CD.


Párty osvětlení a osvětlení reproduktoruRozjasněte celý parket, i když se párty se odehrává ve velkém prostoru, pomocí párty světel a světel reproduktoru a užijte si autentickou atmosféru nočního klubu nebo venkovního festivalu.


Odvažte se jako popová hvězdaZařiďte všem zábavu – díky dvěma vstupům pro mikrofon můžete se svými hosty bok po boku zpívat své oblíbené melodie. Nebo přidejte i nádech rock and rollu – připojte do jednoho ze vstupů kytaru a použijte systém jako zesilovač. Vychutnejte si tři režimy: Clean pro čistý zvuk, Overdrive pro zkreslený zvuk kytary a Bass pro basovou kytaru.


Staňte se DJem díky funkci ovládání gestyPřeskočte skladbu, změňte efekt flanger na efekt WAH, zesilte zvuk z mikrofonu pro funkci Karaoke, ovládejte výšku zvuku z mikrofonu či hudby nebo zvyšte hlasitost tím, že uděláte rukou svislou nebo vodorovnou vlnu. Ovládání gesty umožňuje rychle a snadno ovládat funkce audiosystému MHC-V42D, abyste mohli zůstat přímo ve víru zábavy probíhající párty.


Hlasové ovládání pomocí aplikace FiestableZměňte skladbu, zapněte světlo nebo aktivujte blikání všemi barvami pouze tím, že promluvíte. Jednoduše vyberte hlasové ovládání pomocí aplikace Fiestable a poté už jen vyslovujte příkazy – k dispozici máte až 39 příkazů včetně přehrávání hudby, osvětlení a režimu KARAOKE.


Párty osvětlení pomocí aplikace FiestableStačí klepnout na položku Party Light (Párty osvětlení) prostřednictvím aplikace Fiestable na smartphonu a displej telefonu začne v souladu s hudbou zrcadlit světelné efekty zvukového systému, včetně blikání a měnících se barev.


Staňte se party kingemJediným kliknutím v aplikaci Fiestable sdílejte status o své párty na sociálních médiích. Potom už jen zapněte hudbu a vyšplhejte se na žebříčku párty lidí tak vysoko, až se z vás stane Party King.


Ovládejte vše z tanečního parketuAplikace Sony | Music Center umožňuje ovládat hudbu a nastavení zvuku přímo z telefonu. Aplikace Fiestable vám navíc umožní měnit barvy světel nebo aktivovat režimy DJ či karaoke. Díky intuitivní funkci ovládání pohybem můžete provádět změny jednoduchým pohybem zápěstím.


Filmy a televizní pořady nyní s přidanou dávkou dramatuPřipojte audiosystém MHC-V42D k televizoru a sledujte své oblíbené filmy, televizní pořady a sportovní přenosy zcela novým způsobem.


Výstup HDMIPomocí výstupu HDMI (ARC) systém snadno připojíte k televizoru. Sledujte televizi a DVD na klasické obrazovce a současně si vychutnejte skvělý zvuk z reproduktorů MHC-V42D.


Vestavěný přehrávač disků DVDVychutnejte si každý dramatický okamžik díky výkonnému zvuku a akustickému tlaku, který vám rozbuší srdce. Změňte svůj obývací pokoj na divadlo a pořádejte nezapomenutelné filmové večery.


Vylepšete párty dalšími reproduktoryUžijte si výkonnější zvuk propojením několika domácích audiosystémů s využitím technologie Bluetooth. Zapojte až 50 kompatibilních domácích audiosystémů a synchronizujte hudbu a osvětlení.


Plynulé streamování pomocí NFC a BluetoothPomocí technologie NFC jedním dotykem se jednoduše připojte přes Bluetooth a můžete ihned začít streamovat.


Kvalitní streamování přes Bluetooth s LDACTechnologie LDAC umožňuje přenos přibližně třikrát více dat (při maximální přenosové rychlosti 990 kb/s) než běžné rozhraní Bluetooth, díky čemuž si vychutnáte špičkový bezdrátový poslech.


Možnost připojení více zařízeníS audiosystémem MHC-V42D můžete s přáteli spárovat současně až tři smartphony pomocí technologie Bluetooth a užívat si tak přehrávání skladeb ze všech svých hudebních knihoven.


Rozjeďte párty kdekoliAudiosystém MHC-V42D disponuje zabudovanými úchyty, takže jej můžete přenést ke kamarádovi nebo snadno přesunout párty do jiné místnosti.Funkce FM tuner, USB PLAY/REC, Efekty DJ, karaoke, BLUETOOTH® s kodekem LDAC™, Music Center a Fiestable, party světla,
Přehrávač disků CD, DVD, USB
Připojení k síti Bluetooth, NFC
Reproduktory výškový 2x 4 cm (kuželovitý typ), středový 2x 8 cm, basový 1x 25 cm
Spotřeba energie 0,5 W v pohotovostním režimu
Barva černá
Konektory Analogový vstup/výstup, HDMI výstup, USB, 2x vstup na mikrofon, vstup na kytaru
Rozměry a hmotnost 32,8 x 79,9 x 30,0 cm, 12,6 kg
Obsah balení Dálkové ovládání

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.