SONY MHC-V43D

Vysoce výkonný domácí audiosystém Sony MHC-V43D s technologií Bluetooth
Prostorový zvuk pomocí účinných výškových a středopásmových reproduktorů
Párty osvětlení a osvětlení reproduktoru
Ovládání gesty pro více zábavy a snadnou obsluhu
Funkce Party Playlist a Karaoke Ranking v aplikaci Fiestable
Integrovaný přehrávač disků DVD s výstupem HDMI™ ARC
Tuner DAB+, streamování přes Bluetooth s kodekem LDAC
Technologie JET BASS BOOSTER
Na objednávku
Informace o dostupnosti
Po-Pá 9.00-17.00
Tel.: 725 440 658
E-mail: shop@elvia.cz
Katalogové číslo: MHCV43D

Pořádejte párty jako nikdy předtímDíky výkonnému zvukovému systému MHC-V43D můžete připravit noc, na jakou se nezapomíná. Díky zvuku basů s dlouhým dosahem a barevnému párty osvětlení, které se synchronizuje s rytmem, nebudou chtít vaši hosté opustit taneční parket.


Dva vysoce účinné výškové reproduktory naplní prostor zvukemDva vysoce účinné výškové reproduktory typu horn rozšiřují úroveň zvuku a zvyšují úroveň akustického tlaku směrem nahoru, čímž šíří zvuk do všech prostor, které si vyberete.


Vysoce účinné středopásmové reproduktory pro lepší vokályVysoce účinné středopásmové reproduktory typu horn v přední části jednotky vydávají na velmi důležitém středu pásma zřetelnější zvuk s vyšším akustickým tlakem. To znamená, že si můžete vychutnat čistší vokály při tanci nebo když budete zpívat své oblíbené skladby.


Užijte si rytmus s technologii JET BASS BOOSTERKuželovitá konstrukce zvukovodu ozvučnice typu Bass Reflex koncentruje proudění vzduchu zvuku basů, takže je uslyšíte čistě a pocítíte fyzicky, i když budete v davu nebo ve velké vzdálenosti.


Uslyšíte hudbu jako naživoTechnologie DSP vytvoří festivalovou atmosféru realistickým zvukem hudebního festivalu nebo živého koncertu.


Obnovuje detaily digitální hudbyTechnologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) obnovuje detaily komprimovaných hudebních souborů a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce na disku CD.


Prozáříte noční tmuRozzářete večírek od podlahy až ke stropu párty osvětlením a světlem reproduktoru. Rozesílejte vlny temně a světle modré se zářivými červenými pásky, abyste si mohli užít opravdovou atmosféru nočního klubu nebo festivalu pod širým nebem.


Odvažte se jako popová hvězdaAť se všichni baví – díky dvěma vstupům pro mikrofon můžete se svými hosty bok po boku zpívat své oblíbené melodie. Můžete přidat i nádech rock and rollu: připojte do jednoho ze vstupů kytaru a použijte systém jako zesilovač. Vychutnejte si tři režimy: Clean pro čistý zvuk, Overdrive pro zkreslený zvuk kytary a Bass pro basovou kytaru. A když skončíte, můžete oba mikrofony bezpečně uložit do dvou držáků mikrofonů, kterými je audiosystém vybaven.


Ovládání svislými a vodorovnými gestyPřeskočte skladbu, změňte efekt flanger na efekt WAH, zesilte zvuk z mikrofonu ve funkci Karaoke, ovládejte výšku zvuku z mikrofonu či hudby nebo zvyšte hlasitost svislým nebo vodorovným mávnutím ruky. Ovládání gesty umožňuje rychle a snadno ovládat funkce zvukového systému MHC-V43D, abyste mohli zůstat přímo ve víru zábavy, která se odehrává na párty.


ezměte večírek do svých rukou s aplikací FiestableSe zábavnou, intuitivní a snadno použitelnou aplikací Fiestable se z ovládání funkcí zvukového systému MHC-V43D stane zábava. Aplikaci Fiestable budete moci používat až po stažení aplikace Sony | Music Center. Poté už vám nebude nic bránit v ovládání hudby, osvětlení a dalších funkcí – stačí klepnout na telefon nebo promluvit.


Umožněte přátelům vytvářet na párty seznam skladeb pomocí aplikace FiestableAplikace Fiestable umožňuje komukoli přidávat do seznamu skladeb své oblíbené melodie. Vaši hosté mohou přidávat hudbu, kterou mají uloženou ve svých smartphonech, prostřednictvím vaší sítě Wi-Fi, takže párty nemusí nikdy skončit.


Objevte mezi sebou pěveckou superstar díky aplikaci Fiestable a funkci Karaoke RankingPomocí funkce Karaoke Ranking můžete na večírku uspořádat soutěž o nejlepšího zpěváka či zpěvačku karaoke. A každý, kdo se dostane mezi Top 10, má možnost své jméno a název skladby zaznamenat do žebříčku nejlepších skóre.


Staňte se party kingemJediným kliknutím v aplikaci Fiestable sdílejte status o své párty na sociálních médiích. Potom už jen zapněte hudbu a vyšplhejte se na žebříčku párty lidí tak vysoko, až se z vás stane Party King.


Ovládejte vše z tanečního parketuAplikace Sony | Music Center umožňuje ovládat nastavení zvuku a hudby přímo z telefonu. Aplikace Fiestable vám navíc umožní ovládat barvy světla a aktivovat režimy DJ a karaoke. Díky intuitivnímu ovládání pohybem můžete změny provádět jednoduchým pohybem zápěstí.


Filmy a televizní pořady nyní s přidanou dávkou dramatuPřipojte audiosystém MHC-V43D k televizoru a sledujte své oblíbené filmy, televizní pořady a sportovní přenosy zcela novým způsobem.


Výstup HDMI zaručuje jednoduché nastaveníPomocí výstupu HDMI (ARC) systém snadno připojíte k televizoru. Sledujte televizor a DVD na klasické obrazovce a současně si vychutnejte skvělý zvuk z reproduktorů zvukového systému MHC-V43D.


Sledujte filmy pomocí vestavěného přehrávače DVDVychutnejte si každý dramatický okamžik díky výkonnému zvuku a akustickému tlaku, který vám rozbuší srdce. Změňte svůj obývací pokoj na kino a pořádejte nezapomenutelné filmové večery.


Rozšiřte párty atmosféru prostřednictvím bezdrátového připojeníVychutnejte si lepší, plnější zvuk a synchronizovaná světla. Bezdrátová funkce Party Chain vám umožní ke zvukovému systému MHC-V43D připojit až 50 kompatibilních vysoce výkonných audiosystémů prostřednictvím funkce Bluetooth.


Poslouchejte více s digitálním rádiem DAB+S tunerem, který je plně kompatibilní s vysílacím standardem DAB+, si můžete své oblíbené rádiové stanice vzít kamkoli chcete.


Odolný reproduktor, který vydrží bouřlivé večírkyVnějšek z tvrdého plastu pokrývající všechny strany tohoto zařízení a odolné chrániče rohů pomáhají udržovat zvukový systém MHC-V43D dlouho v bezvadném stavu a usnadňují přepravu kamkoli, kde se koná večírek.


Kolečka a možnost naklopení usnadňují transportAž budete chtít zvukový systém MHC-V43D přemístit, stačí uchopit praktickou rukojeť pro přenášení a naklonit jej dozadu. Na odolných kolečkách jej bez problémů dovezete až na párty.Funkce USB PLAY/REC, Efekty DJ, karaoke, BLUETOOTH® s kodekem LDAC™, Music Center a Fiestable, party světla
Hi-Res Audio LDAC přes Bluetooth
Funkce tuneru FM/DAB+
Přehrávač disků CD, DVD, USB
Připojení k síti Bluetooth
Reproduktory výškový 2x 4 cm (kuželovitý typ), středový 2x 8 cm, basový 1x 25 cm
Spotřeba energie 0,5 W v pohotovostním režimu
Barva černá
Konektory Analogový vstup, HDMI výstup, USB, 2x vstup na mikrofon, vstup na kytaru
Rozměry a hmotnost 349,5 mm x 795 mm x 328,5 mm, 14,5 kg
Obsah balení Dálkové ovládání, anténa FM