SONY MHC-V50D

Domácí audiosystém Sony MHC-V50D s vysokým výkonem s technologiemi Bluetooth®, NFC
Bluetooth®, NFC
Světelné párty efekty
Podsvícený horní panel pro snadné ovládání
Rukojeti pro pohodlné přenášení

Prodej ukončen
Katalogové číslo: MHCV50D

Vychutnejte si kvalitnější streamování přes BLUETOOTH® s kodekem LDAC™
Díky nové technologii zvuku LDAC od Sony si můžete pomocí technologie Bluetooth® bezdrátově vychutnávat zvuk nejvyšší kvality. Technologie LDAC dokáže objem přenášených dat až ztrojnásobit, takže se vaše zážitky z bezdrátového poslechu veškeré hudby dostanou na zcela novou úroveň.


 

Dodejte večírku tu pravou atmosféru
Podtrhněte tu pravou klubovou atmosféru osvětlením reproduktoru. Světlo prochází čočkou a vzniká široký světelný obrazec. Světlo můžete ovládat na systému a sledovat, jak se synchronizuje s rytmem hudby a doma vám vytváří klubový taneční parket.


 

Podsvícený ovládací panel s dotykovými tlačítky
Díky podsvícenému ovládacímu panelu a dotykovým tlačítkům můžete přehrávání hudby i párty světla pohodlně ovládat i potmě.


 

Efekty DJ vám umožní dosáhnout ještě lepší atmosféry
Upoutejte své publikum efekty DJ. Čtyři různé efekty vytvoří tu správnou scénu pro vás večírek: Efekt Flanger vytvoří hluboké, dunivé zvuky; efekt wah-wah zkreslí audiozáznam; efekt Isolator oddělí jednotlivá frekvenční pásma a efekt PAN rozdělí zvuk mezi reproduktory. Využijte efektů DJ s aplikací Fiestable a ovládání gesty – kreativní hraní se seznamy skladeb na večírku nebylo nikdy snazší.


 

Díky funkcím karaoke se můžete připojit ke zpěvu
Pořádat soutěže v karaoke s přáteli je snadné: stačí připojit zařízení MHC-V50D k televizoru a vložit DVD s karaoke, nebo si pomocí technologie Bluetooth® zpívat do rytmu písní z YouTube™. Se dvěma vstupy mikrofonu a možnostmi jako hodnocení a zvukové efekty můžete s přáteli zpívat naplno. Vestavěná funkce zeslabení hlasu dokáže dokonce ztlumit hlas na discích CD, takže si můžete zazpívat všechny své oblíbené písně.


 

Jedna jednotka pro co nejsnazší přenos
Díky kompaktnímu provedení si zařízení můžete vzít s sebou a užít si večírek, kdekoli chcete. Ať už trávíte čas s přáteli doma nebo si chcete vyrazit na večírek, maximální přenosnost a praktičnost kompaktního provedení s integrovanými rukojeťmi se vám vždycky bude hodit.


 

Užijte si všechny své filmy díky vestavěnému přehrávači DVD
Oprašte své disky DVD a sledujte je na vestavěném přehrávači MHC-V50D. Užijte si každý výbuch, akční sekvenci a dramatickou scénu v kinematografické kvalitě prostorového zvuku, který vás zanese do středu dění. Změňte svůj obývací pokoj na kino a pořádejte epické promítací večery.


 

Výstup HDMI® zaručuje jednoduché nastavení
Snadno připojte televizor a další zařízení pomocí výstupu HDMI. Díky výstupu HDMI vám postačí zapojit jediný kabel.


 

Vstup na kytaru
Díky vstupu na kytaru můžete pořádat vlastní minikoncerty. Stačí jen stisknout tlačítko kytary a poslouchat výkonný zvuk vlastního nástroje. Můžete si užívat sólovou hru nebo zapojit mikrofon a hudbu doprovodit zpěvem.


 

Zapojte a přehrávejte přes port USB
Přehrávejte si skladby uložené na modulu USB. Připojte zařízení k portu PLAY/REC a hudbu z CD snadno přenesete na USB.


 

Sjednoťte svou hudbu prostřednictvím aplikace SongPal
Stáhněte si aplikaci SongPal pro smartphone a tablet a ovládejte svou sbírku hudby. Stačí se jen připojit pomocí technologie Bluetooth® a získáte snadný přístup ke všem svým oblíbeným skladbám. S pomocí aplikace si můžete také upravit nastavení podle svých představ, a docílit tak skvělého, vyváženého zvuku.


 

Plynulé streamování pomocí technologií NFC a Bluetooth®
Technologie NFC (Near Field Communication) a Bluetooth® odstraňuje nutnost kabelových připojení a složitých postupů nastavení. Stačí se zařízením podporujícím technologii NFC dotknout systému MHC-V50D a dosáhnete rychlého, bezproblémového připojení. Poté můžete začít streamovat svoji hudební sbírku. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Připojte se pomocí technologie Bluetooth® a můžete začít.


 

Rádiový tuner FM pro vaše oblíbené pořady
Chcete si poslechnout své oblíbené dýdžeje? Jednoduše si pomocí otočného voliče rádia FM nalaďte jakoukoli stanici.


 

Vestavěný přehrávač disků CD pro vaši kolekci disků
Přehrávejte klasická alba a disky s vlastní kompilací pomocí vestavěného přehrávače disků CD. Tento domácí audiosystém je kompatibilní s disky CD, CD-R a CD-RW, takže si můžete poslechnout cokoli od studiových nahrávek po vlastní kompilaci písniček a stažených skladeb.


 

Vstup/výstup zvuku
Možnost připojení audiovizuálního zařízení pomocí vstupu a výstupu zvuku. Připojením televizoru nebo dodatečného reproduktoru pořádně vylepšíte zvuk domácí zábavy.


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.