SONY MHC-V71D

doprava zdarma
Vysoce výkonný domácí audiosystém Sony MHC-V71D s technologií Bluetooth
Bluetooth, NFC
ŽIVÝ ZVUK
360° párty osvětlení
Režimy TAIKO a TAIKO Game

Prodej ukončen
Katalogové číslo: MHCV71D

Basy, rytmy a světlaPoslouchejte čistý a mocný zvuk v kterémkoli místě na párty a rozjasněte noc s 360° párty osvětlením. S režimem Taiko si můžete při oblíbených písních zabubnovat, nebo si dokonce zasoutěžit s přáteli, abyste zjistili, kdo má lepší smysl pro rytmus.


Udávejte rytmus s režimem TaikoBubnujte podle hudby – stačí klepnout na dotykový panel. Zahrajte si proti přátelům v režimu Taiko Game.


Plynulé streamování pomocí technologií NFC a BLUETOOTHPomocí technologie NFC jedním dotykem se jednoduše připojte přes Bluetooth a můžete ihned začít streamovat.


Rozjeďte toRukojeť a kolečka usnadňují přesouvání systém MHC-V71D z místa na místo.


Objevte ŽIVÝ ZVUKVychutnejte si stejně kvalitní zvuk na jakémkoli místě na párty. Technologie ŽIVÝ ZVUK šíří zvuk do celého prostoru, aby všichni mohli tančit do rytmu.


360° párty osvětleníRozjasněte celý parket s 360° párty osvětlením a užijte si autentickou atmosféru nočního klubu nebo festivalu.


Hrajte do rytmu s režimem TaikoPřidejte do mixu vlastní bubnování pomocí režimu Taiko, a otestujte svůj smysl rytmus při hraní s přáteli v režimu Taiko Game. Pouhým poklepáním na horní panel můžete současně hrát na samplovačích včetně bonga, djembe, surdo a japonského bubnu Taiko v rytmu hudby.


Odvažte se jako popová hvězdaAť se všichni baví – díky dvěma vstupům pro mikrofon můžete se svými hosty bok po boku zpívat své oblíbené melodie. Přidejte i nádech rock and rollu: připojte do jednoho ze vstupů kytaru a použijte systém jako zesilovač. Vychutnejte si tři režimy: Clean pro čistý zvuk, Overdrive pro zkreslený zvuk kytary a Bass pro basovou kytaru.


Staňte se DJem díky funkci ovládání gestyDodejte večírku atmosféru jediným jednoduchým pohybem. Zábavné a intuitivní ovládání gesty umožňuje nastavení všech párty parametrů, včetně efektů DJ samplovače a funkce karaoke. Posunutím prstem doleva nebo doprava můžete přeskakovat skladby a posunutím nahoru a dolů upravovat hlasitost. Přizpůsobit večírek svým představám nebylo nikdy tak zábavné.


Vylepšete párty dalšími reproduktoryUžijte si skvělý zvuk zapojením několika domácích audio systémů přes Bluetooth. Zapojte až 50 kompatibilních domácích audiosystémů a synchronizujte hudbu a osvětlení.


Ovládejte vše z tanečního parketuAplikace Sony | Music Center umožňuje ovládat nastavení zvuku a hudby přímo z telefonu. Aplikace Fiestable vám navíc umožní aktivovat režimy DJ a karaoke. Díky intuitivnímu ovládání pohybem můžete změny provádět jednoduchým pohybem zápěstí.


Burácení stadionu u vás doma v režimu FotbalPokud chcete zažít autentickou atmosféru jako na stadionu, přepněte systém MHC-V71D na režim Fotbal. Vypněte možnost Průvodní slovo a staňte se součástí davu díky minimalizaci hlasitosti průvodního slova a zvýraznění jásajícího davu.


Vestavěný přehrávač disků DVDUžijte si snadné sledování filmů díky vestavěnému přehrávači disků DVD a vychutnejte si bohatý zvuk, se kterým vaše oblíbené scény doslova ožijí.


Výstup HDMISledujte své oblíbené televizní pořady na klasické obrazovce, zatímco se budete oddávat skvělému zvuku linoucímu se z výkonných reproduktorů.


Horní panel je odolný proti stříkající voděHorní plocha systému MHC-V71D je odolná proti stříkající vodě a prachu a snadno se čistí. Můžete si tak naplno užívat zábavu celou noc, i když se vám náhodou podaří převrhnout skleničku.


Kolečka a možnost naklopení usnadňují přesouváníKdyž budete potřebovat systém MHC-V71D přemístit, stačí uchopit praktickou rukojeť pro přenášení a naklonit jej dozadu. Na odolných kolečkách jej bez problémů dovezete až na párty.


Možnost připojení více zařízeníDíky technologii BLUETOOTH můžete s přáteli spárovat současně až tři smartphony.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.