SONY MHC-V72D

Novinka
doprava zdarma
Vysoce výkonný domácí audiosystém Sony MHC-V72D s technologií Bluetooth
Bluetooth, NFC
360° ZVUK a zvuk basů s dlouhým dosahem
360° párty osvětlení a světlo reproduktoru
Ovládání gesty pro více zábavy a snadnou obsluhu
Hlasové ovládání a párty osvětlení prostřednictvím aplikace Fiestable
Integrovaný přehrávač disků DVD s výstupem HDMI

Předobjednávka
Katalogové číslo: MHCV72D
14 990 
ks

Vysoce výkonný audiosystém poskytující 360° ozvučení a zvuk basů s dlouhým dosahem, 360° párty osvětlení a světlo reproduktoru a možnost připojení smartphonu.

Naplňte party 360° zvukem

Přineste skvělý festivalový zvuk na oslavu narozenin, při zvláštních příležitostech nebo na spontánně pořádané akce. 360° ZVUK v kombinaci s basy s dlouhým dosahem, o který se stará technologie JET BASS BOOSTER, zajišťuje ještě působivější hudbu v celém prostoru.

Zkosené výškové reproduktory

Naplňte místnost zvukem pro párty díky zkoseným výškovým reproduktorům, které šíří zvuk do širšího prostoru.

Zadní výškový reproduktor

Zadní výškový reproduktor zajišťuje směrování zvuku i k účastníkům párty, kteří jsou za systémem reproduktoru, ve stejné kvalitě jako k lidem před reproduktorem, takže si všichni mohou vychutnat výkonný a čistý zvuk.

Díky generátoru prostorového zvuku uslyšíte hudbu skutečně všude

Když hraje skvělá hudba, chcete ji slyšet všude. Skříň reproduktoru s otevřenou zadní částí umožňuje šíření zvuku, abyste mohli hudbu jasně slyšet z každého úhlu.

Vnímejte rytmus z ještě větší vzdálenosti díky technologii JET BASS BOOSTER

Kuželovitá konstrukce zvukovodu ozvučnice typu Bass Reflex koncentruje proudění vzduchu zvuku basů, takže je uslyšíte čistě a pocítíte fyzicky, i když budete v davu nebo ve velké vzdálenosti.

ŽIVÝ ZVUK

Technologie DSP zaplaví celou párty realistickým zvukem hudebního festivalu nebo živého koncertu, a vytvoří tak festivalovou atmosféru.

Technologie DSEE automaticky obnovuje detaily digitální hudby

Vylepšete kvalitu komprimovaných hudebních souborů. Při kompresi originálního zdroje hudby se ztratí vysokofrekvenční prvky hudby, které vašim oblíbeným skladbám dodávají bohatost a detail. Technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) tyto prvky obnovuje a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce na disku CD.

360° párty osvětlení a světlo reproduktoru

Osvětlete každý roh párty, i když se odehrává ve velkém prostoru, pomocí červených, modrých a zelených párty světel a světel reproduktoru vyzařujících všemi směry a užijte si autentickou atmosféru nočního klubu nebo venkovního festivalu.

Odvažte se jako popová hvězda

Zařiďte všem zábavu – díky dvěma vstupům pro mikrofon můžete se svými hosty bok po boku zpívat své oblíbené melodie. Případně můžete přidat i nádech rock and rollu, když připojíte mikrofon a kytaru na pořádné jamování. Nebo klidně připojte basovou kytaru a použijte reproduktor jako plnohodnotný zesilovač s efekty overdrive.

Technologie NFC jedním dotykem pro okamžitou možnost připojení

Technologie NFC (Near Field Communication) a Bluetooth® odstraňují nutnost kabelových připojení a složitých postupů nastavení. Systému MHC-V72D se stačí dotknout zařízením podporujícím technologii NFC a dosáhnete rychlého, bezproblémového připojení. Poté můžete začít streamovat svoji hudební sbírku. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Připojte se pomocí Bluetooth® a můžete začít.

Funkce FM tuner, USB PLAY/REC, Efekty DJ, karaoke, BLUETOOTH® s kodekem LDAC™, Music Center a Fiestable, party světla,
Funkce tuneru 87,5–108 MHz / 50 kHz, 20 předvoleb
Přehrávač disků CD, DVD, USB
Připojení k síti Bluetooth, NFC
Reproduktory výškový 4x 5 cm (kuželovitý typ), středový 2x 12 cm, basový 1x 30 cm
Spotřeba energie 0,5 W v pohotovostním režimu
Barva černá
Konektory Analogový vstup/výstup, HDMI výstup, USB, 2x vstup na mikrofon, vstup na kytaru
Rozměry a hmotnost 37,0 x 93,0 x 42,7 cm, 21,6 kg
Obsah balení FM anténa, dálkové ovládání

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.