SONY MHC-V82D

doprava zdarma
Vysoce výkonný domácí audiosystém Sony MHC-V82D s technologií Bluetooth
Bluetooth, NFC
360° ZVUK a zvuk basů s dlouhým dosahem
360° párty osvětlení a světlo reproduktoru
Ovládání gesty pro více zábavy a snadnou obsluhu
Hlasové ovládání a párty osvětlení prostřednictvím aplikace Fiestable
Integrovaný přehrávač disků DVD s výstupem HDMI

Prodej ukončen
Katalogové číslo: MHCV82D

Zvuk, který rozproudí celé publikumVytvořte párty všem účastníkům díky 360° ZVUKU a výkonným basům. Reproduktory se středním dosahem produkují čisté vokály, které umocňují efekt tanečních hymen, zatímco pulzující světla vytvářejí atmosféru nočního klubu.


Naplňte párty ohromujícím 360° zvukem a čistými vokályTancujte a zpívejte s účastníky párty do rytmu oblíbených skladeb, ať už jsou kdekoli v okolí. Díky 360° ZVUKU, zvuku basů s dlouhým dosahem, o který se stará technologie JET BASS BOOSTER, a čtyřmi středopásmovými reproduktory budou vaše večírky plné výkonného zvuku a přímých čistých vokálů.


Zkosené jednotky reproduktoruNaplňte celou místnost skvělým zvukem pro párty. Zkosený výškový reproduktor a středové jednotky rozptylují zvuk do širšího prostoru.


Čtyři středové reproduktoryDíky čtyřem středovým reproduktorům si můžete vychutnat čistější vokály, takže můžete tancovat nebo zpívat společně se svými oblíbenými vokálními skladbami.


Zadní výškový reproduktorZadní výškový reproduktor zajišťuje směrování zvuku i k účastníkům párty, kteří jsou za systémem reproduktoru, ve stejné kvalitě jako k lidem před reproduktorem, takže si všichni mohou vychutnat výkonný a čistý zvuk.


Generátor prostorového zvukuKdyž hraje skvělá hudba, chcete ji slyšet všude. Skříň reproduktoru s otevřenou zadní částí umožňuje šíření zvuku, abyste mohli hudbu jasně slyšet z každého úhlu.


ZESILOVAČ JET BASSKuželovitá konstrukce zvukovodu ozvučnice typu Bass Reflex koncentruje proudění vzduchu zvuku basů, takže je uslyšíte čistě a pocítíte fyzicky, i když budete v davu nebo ve velké vzdálenosti.


Uslyšíte hudbu jako naživoTechnologie DSP vytvoří festivalovou atmosféru realistickým zvukem hudebního festivalu nebo živého koncertu.


Obnovuje detaily digitální hudbyTechnologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) obnovuje detaily komprimovaných hudebních souborů a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce na disku CD.


Rozjasněte celý parketPomocí 360° párty osvětlení a světla reproduktoru můžete i velké prostory vyplnit červenými, modrými a zelenými párty světly a světly reproduktoru, která dokáží navodit autentickou atmosféru nočního klubu nebo venkovního festivalu.


Odvažte se jako popová hvězdaZařiďte všem zábavu – díky dvěma vstupům pro mikrofon můžete se svými hosty bok po boku zpívat své oblíbené melodie. Nebo přidejte i nádech rock and rollu – připojte do jednoho ze vstupů kytaru a použijte systém jako zesilovač. Vychutnejte si tři režimy: Clean pro čistý zvuk, Overdrive pro zkreslený zvuk kytary a Bass pro basovou kytaru.


Staňte se DJem díky funkci ovládání gestyPřeskočte skladbu, změňte efekt flanger na efekt WAH, zesilte zvuk z mikrofonu pro funkci Karaoke, ovládejte výšku zvuku z mikrofonu či hudby nebo zvyšte hlasitost tím, že rukou uděláte svislou nebo vodorovnou vlnu. Ovládání gesty umožňuje rychle a snadno ovládat funkce audiosystému MHC-V82D, abyste mohli zůstat přímo ve víru zábavy, která se odehrává na párty.


Režim TAIKOPouhým poklepáním na horní panel můžete současně hrát na samplovačích včetně bonga, djembe, surdo a japonského bubnu Taiko v rytmu hudby.


Režim TAIKO GameOtestujte svůj smysl pro rytmus v režimu TAIKO Game. Klepněte na horní panel a přejeďte přes něj prstem současně se světly a zjistěte, kdo z účastníků párty získá nejlepší skóre. Díky online hodnocení TAIKO v aplikaci Fiestable můžete dokonce sledovat, jak si vedete v porovnání s ostatními hráči. Dostane se váš výsledek do Top 10?


Hlasové ovládání pomocí aplikace FiestableZměňte skladbu, zapněte světlo nebo aktivujte blikání všemi barvami pouze tím, že promluvíte. Jednoduše vyberte hlasové ovládání pomocí aplikace Fiestable a poté už jen vyslovujte příkazy – k dispozici máte až 39 příkazů včetně přehrávání hudby, osvětlení a režimu KARAOKE.


Párty osvětlení pomocí aplikace FiestableStačí klepnout na položku Party Light (Párty osvětlení) prostřednictvím aplikace Fiestable na smartphonu a displej telefonu začne v souladu s hudbou zrcadlit světelné efekty zvukového systému, včetně blikání a měnících se barev.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.