SONY MHC-V83D

Vysoce výkonný zvukový systém Sony MHC-V83D s technologií Bluetooth
Všesměrový párty zvuk
Všesměrové párty osvětlení a světlo reproduktoru
Funkce Party Playlist a Karaoke Ranking v aplikaci Fiestable
Integrovaný přehrávač disků DVD s výstupem HDMI
Ovládání gesty pro více zábavy a snadnou obsluhu
Horní panel odolný proti stříkající vodě
Skladem
Katalogové číslo: MHCV83D
19 990  Ušetříte 20 % (4 000 Kč)
Vystaveno - záruka 2 roky

Vaše párty budou nezapomenutelnéZaplňte každý kout události všesměrovým párty zvukem, pulzujícím všesměrovým párty osvětlením a světlem reproduktoru vytvořte festivalovou atmosféru, nebo se odvažte jako popová hvězda v režimu KARAOKE.


Naplňte taneční parket ohromujícím zvukemZpívejte a tancujte na oblíbené skladby, ať už jste kdekoli. Díky čtyřem výkonným výškovým reproduktorům a účinným a šikmým středopásmovým měničům budete mít na párty výkonný a živý zvuk a přímé, čisté vokály, což ocení každý účastník.


Hutnější projev díky všesměrovému párty zvukuZajistěte, že se všichni na párty budou bavit, ať už se nacházejí kdekoli. Díky všesměrovému párty zvuku, výkonným výškovým reproduktorům a účinným šikmým středopásmovým reproduktorům hudba osloví všechny účastníky párty, ať už budou stát, sedět, zpívat, či tancovat.


Čtyři výškové reproduktory vyplní prostor zvukemČtyři nahoru nasměrované, vysoce účinné výškové reproduktory Horn, dva reproduktory vpředu a dva vzadu rozšiřují prostor zvukové scény a zvyšují úroveň akustického tlaku směrem nahoru. Zvuk se tak bude šířit v jakémkoli prostoru.


Středopásmový reproduktor pro lepší hlasVysoce účinný středopásmový reproduktor Horn vepředu a vzadu vydává na velmi důležitém středu pásma zřetelnější zvuk s vyšším akustickým tlakem. To znamená, že nezáleží na tom, zda budete před zařízením, nebo za ním, blízko, či daleko – vždy uslyšíte čistší vokály – třeba při tanci, nebo když budete zpívat své oblíbené skladby.


Výkonný zvuk ze šikmých středopásmových měničůVodorovně zešikmené středopásmové měniče zaručují stejnou kvalitu zvuku na všech místech večírku, takže si bude moci fantastický zvuk vychutnat opravdu každý.


Užijte si rytmus s technologii JET BASS BOOSTERKuželovitá konstrukce zvukovodu ozvučnice typu Bass Reflex koncentruje proudění vzduchu zvuku basů, takže je uslyšíte čistě a pocítíte fyzicky, i když budete v davu nebo ve velké vzdálenosti.


Uslyšíte hudbu jako naživoTechnologie DSP vytvoří festivalovou atmosféru realistickým zvukem hudebního festivalu nebo živého koncertu.


Obnovuje detaily digitální hudbyTechnologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) obnovuje detaily komprimovaných hudebních souborů a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce na disku CD.


Vytvořte nezapomenutelnou atmosféruRozzařte večírek od podlahy až ke stropu všesměrovým párty osvětlením a světlem reproduktoru. Pomocí vícebarevného pásku rozesílejte vlny temně a světle modré se zelenou, abyste si mohli užít opravdovou atmosféru nočního klubu nebo festivalu pod širým nebem.


Odvažte se jako popová hvězdaAť se všichni baví – díky dvěma vstupům pro mikrofon můžete se svými hosty bok po boku zpívat své oblíbené melodie. Můžete přidat i nádech rock and rollu: připojte do jednoho ze vstupů kytaru a použijte systém jako zesilovač. Vychutnejte si tři režimy: Clean pro čistý zvuk, Overdrive pro zkreslený zvuk kytary a Bass pro basovou kytaru. A když skončíte, můžete oba mikrofony bezpečně uložit do dvou držáků mikrofonů, kterými je audiosystém vybaven.


Ovládání svislými a vodorovnými gestyPřeskočte skladbu, změňte efekt flanger na efekt WAH, zesilte zvuk z mikrofonu, ovládejte výšku zvuku z mikrofonu či hudby nebo zvyšte hlasitost mávnutím ruky. Ovládání gesty umožňuje rychle a snadno ovládat funkce zvukového systému MHC-V83D, abyste mohli zůstat přímo ve víru zábavy, která se odehrává na párty.


Režim TAIKOPouhým poklepáním na horní panel můžete současně hrát na samplovačích včetně bonga, djembe, surdo a japonského bubnu Taiko v rytmu hudby.


Herní režim TAIKO a hodnoceníOtestujte svůj smysl pro rytmus v režimu TAIKO Game. Klepněte na horní panel a přejeďte přes něj prstem současně se světly. S hodnocením TAIKO Game prostřednictvím aplikace Fiestable uvidíte, jak si vedete v porovnání s ostatními. Dostane se váš výsledek do Top 10?


Vezměte večírek do svých rukou s aplikací FiestableSe zábavnou, intuitivní a snadno použitelnou aplikací Fiestable se z ovládání funkcí zvukového systému MHC-V83D stane zábava. Aplikaci Fiestable budete moci používat až po stažení aplikace Sony | Music Center. Potom už vám nebude nic bránit v ovládání hudby, osvětlení a dalších funkcí – stačí klepnout na telefon nebo promluvit.


Umožněte přátelům vytvářet na párty seznam skladeb pomocí aplikace FiestableAplikace Fiestable umožňuje komukoli přidávat do seznamu skladeb své oblíbené melodie. Vaši hosté mohou přidávat hudbu, kterou mají uloženou ve svých smartphonech, prostřednictvím vaší sítě Wi-Fi, takže párty nemusí nikdy skončit.


Objevte mezi sebou pěveckou superstar díky aplikaci Fiestable a funkci Karaoke RankingPomocí funkce Karaoke Ranking můžete na večírku uspořádat soutěž o nejlepšího zpěváka či zpěvačku karaoke. A každý, kdo se dostane mezi Top 10, má možnost své jméno a název skladby zaznamenat do žebříčku nejlepších skóre.


Staňte se Party KingemJediným klepnutím v aplikaci Fiestable sdílejte status o své párty na sociálních médiích. Potom už jen zapněte hudbu a vyšplhejte se na žebříčku párty lidí tak vysoko, až se z vás stane Party King.


Ovládejte vše z tanečního parketuAplikace Sony | Music Center umožňuje ovládat nastavení zvuku a hudby přímo z telefonu. Aplikace Fiestable vám navíc umožní ovládat barvy světla a aktivovat režimy DJ a KARAOKE. Díky intuitivnímu ovládání pohybem můžete změny provádět jednoduchým pohybem zápěstí.Funkce FM/DAB+ tuner, USB PLAY/REC, Efekty DJ, karaoke, BLUETOOTH® s kodekem LDAC™, Music Center a Fiestable, party světla, režim TAIKO, funkce MEGA BASS
Funkce tuneru 87,5–108 MHz / 50 kHz, 20 předvoleb
Přehrávač disků CD, DVD, USB
Připojení k síti Bluetooth, NFC
Reproduktory výškový 4x 4 cm, středový 2x 8 cm a 2x 10 cm, basový 1x 30 cm
Spotřeba energie 0,5 W v pohotovostním režimu
Barva černá
Konektory Analogový vstup/výstup, HDMI výstup, USB, 2x vstup na mikrofon, vstup na kytaru
Rozměry a hmotnost 42,8 x 105,1 x 37 cm, 23,4 kg
Obsah balení FM anténa, dálkové ovládání