ONKYO TX-L20D BLACK

Black Friday
2.1 slim AV receiver Onkyo TX-L20D s tunerem DAB+ - černý
Bezdrátový streaming Wi-Fi a Bluetooth (4.1)
Podpora služeb Google Cast, AirPlay, Spotify, Deezer, Tidal
HDMI podporuje HDCP 2.2, 4K / 60p UltraHD, HDR, BT.2020 Color, ARC i CEC
Podpora FireConnect Multiroom
Digitální (DAB+) + FM rádia
Korekce (Bass / Treble) ± 10 dB pro přední L / R kanály
Ovládání za pomocí aplikace pro iOS (Apple) i Android
Skladem
Katalogové číslo: ONKYOTXL20DB
17 990  Ušetříte 7 % (1 200 Kč)

ONKYO TX-L20D, AV přijímač za všechny penízeAkustický výstup má smysl v celé šíři jeho využití, hudební i jiné zvuky dokáží obohatit lidský život. Spolu s kulturním vyžitím má pro nás, lidi, význam jako zábavná i relaxační motivace, což není rozhodně málo. Tohle řešení od skvělé a zkušené japonské společnosti Onkyo je nabito přidaným 85 W x 85 W hudebním výkonem pro libovolný zvukový zdroj. Zejména jsou-li v dosahu kvalitní reproduktory. Model ze série TX - L20D směřuje mezi hodnotné, stylové a nenápadné zesilovače, i když jeho velikost 435 x 70 x 331,5 mm tomu zrovna moc nenasvědčuje. Protože je tenký a lehký, váží pouze 4 kg, je snadno mobilní, avšak přesto konstrukčně stabilní. Poslech oblíbeného žánru, skupiny, zpěváka je zcela blízko, integrace streamovacích služeb tomu zjevně nasvědčuje. Kdo má raději DAB a FM rádio, či si pustí evergreeny z vinylu, CD, může také vrnět nadšením - stereofonní zvuk je plný, bohatý a barevný zároveň. Jediný kabel HDMI zajistí fungující výkon a využitelnost celé projekce.


Zvuk, který má charismaVývojoví inženýři se podílejí ve svých výzkumech na modifikacích produktů, lepších technologiích a precizní prací zvládnou uvést do chodu každý individuální typ. Aby vše fungovalo zevnitř i zvenčí, musí ruku k dílu připojit také tým designérů a návrhářů - prodává a uchvátí také vizuální projev. Módní styl, designové vychytávky, ploché minimalistické linie, černý nebo bílý kolorit, celkový kompaktní vzhled – to je součet všech priorit na druhou, jiným slovem Onkyo. Kovová pevná a stabilní konstrukce s hliníkovým předním panelem a displejem je skutečně na úrovni. Zvuk je pevně charakterizován formáty digitálními, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, Dolby ProLogic, Dolby Surround, DTS-HD Master Audio a DTS High Resolution, s podporou DTS 96/24, DTS-HD Express, DVD-Audio, Super Audio CD. Analogový formát je zastoupen FM Tunerem s 75 Ohm, DAB, DAB+, s možností uložení 40 rozhlasových stanic.


Specifické informace mají svoji cenuAudiofilové uvítají veškeré údaje ještě v okamžiku, než si pořídí vysněnou aparaturu či přijímač. Znát frekvenční rozsah, 10 Hz – 40 kHz /+1 dB, -3 dB, a jiné zvukové vlastnosti (CIRRUS 32-bit Digital Signal Processor, Late Night Mode, Loudness Management, Double Bass Mode, Tone Kontrol), se určitě hodí. Konektivita je zajištěna jak vstupy analogovými (RCA, MM Phono) a digitálními (HDMI, optický koaxiální, USB, Ethernet), tak analogovými a digitálními výstupy (sluchátkový, subwooferový). Hi-Res zvuková kvalita dává všem funkcím, aplikacím a možnostem punc unikátního precedentu, iPody, iPhony, iPady lze jednoduše připojit a využít tak ke spolupráci.


Určeno pro český trh Ano
Funkce FM/AM tuner, DAB+ tuner, síťové funkce (TuneIn, Google Cast, Spotify, Tidal), WiFi, Bluetooth, AirPlay, USB, dek. DTS-HD a Dolby TrueHD, FlareConnect wireless multiroom audio
Počet kanálů 2.1
Podporované formáty MP3/WMA/AAC
Výkon 85W/k/4Ω
Konektory HDMI (4IN, 1OUT, HDCP2.2, HDR), USB (přehrává MP3/WMA/AAC),1 x optický vstup, 1 x digitální coax.vstup, 3x analog. audio vstup, 1x pre-out subwoofer, sluchátkový výstup, USB, 1x LAN Ethernet
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 435 x 70 x 331,5 mm, 4 kg