Všechny provozovny jsou otevřeny! Otevírací doba zde. Těšíme se na vaši návštěvu.

ONKYO TX-NR696 SILVER

7.2 AV receiver Onkyo TX-NR696 - stříbrný
Certifikace THX
Dolby Atmos Height Visualizer a DTS Virtual:X
Podpora nativního 4K/60Hz, HDR10, HLG, Dolby Vision, BT.2020
Dynamický zesilovač zvládne i 4-ohmové reproduktory
Podpora Chromecast, nově podporován Google Assistant
DTS Play-Fi, AirPlay, Amazon Music, Spotify®, TIDAL, Deezer, TuneIn, Sonos
Wi-Fi, Multiroomové řešení za pomocí FlareConnect

Prodej ukončen
Katalogové číslo: ONKYOTXNR696S

Špičková elektronika v novém kabátě

Na nic nečekali a představili světu nový AV přijímač střední třídy, který je vybaven skvělými technologiemi, včetně 3D zvuku Dolby Atmos. Pochlubit se může také certifikací THX. Kvalitní zvuk za velmi přijatelnou cenu zajistí pod záštitou společnosti Onkyo nový model TX-NR696.

Pod taktovkou Onkyo

Japonská společnost byla založena v roce 1946 v Japonsku pod názvem Osaka Denki Onkyo K.K. Nyní funguje pod novým názvem a pod vedením Naoto Othsuki. Zabývá se především výrobou spotřební elektroniky, hi-fi a audio video komponentů, přičemž se zaměřuje na audio vybavení a domácí kina. Značku ONKYO tvoří spojení japonských slov ON – zvuk a KYO – harmonie, což vše vysvětluje. Konkrétně ji představují velmi žádané zesilovače, reproduktory, mikrosystémy, tunery nebo AV receivery.

Ideální pro domácí zábavu

Tento 7.2 kanálový AV receiver nabízí ​výkon 175 W na kanál, lze využít klasickou konfiguraci 7.2, nebo 5.2.2 se zvukem Dolby Atmos či DTS:X. A může se začít bavit celá rodina. THX Certified Select v sobě propojuje technologie s tradicemi, model TX-NR696 se tak dokonale přizpůsobuje zábavnému životu a nachází emoce v každém zdroji zvuku. Umí svižně dekódovat 3D filmy i vinylové desky.

Nová generace síťového zvuku

Skvělou inovací je vestavěný modul společnosti Chromecast, který spolupracuje se systémy Sonos, AirPlay 2 a DTS Play-Fi službami streamování pro plynulý zvuk ve více místnostech. Žádnou novinkou již není Wi-Fi technologie. Díky Dolby Atmos a DTS: X jsou diváci přímo vtaženi do filmů a her, THX Certified Select zaručuje dokonalý zážitek z filmů. Nelze-li nastavit konfiguraci 5.2.2, umí Dolby Atmos Height Virtualizer a DTS Virtual: X vytvořit 3D zvukové pole z horizontálního rozvržení reproduktorů. Velkou devízou je revitalizovaný systém DAA, terminály 4K / 60p / HDR HDMI a mnoho dalších špičkových doplňků, které dají tomuto produktu vyniknout každým coulem. Během instalace je možné automaticky stáhnout a použít aktualizaci softwaru Over-the-Air. Některé země nebo oblasti uplatňují předpisy, které mají vliv na sílu bezdrátového signálu a používání kanálů Wi-Fi, což nastane s budoucí aktualizací firmwaru.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.