ONKYO TX-RZ820 SILVER

doprava zdarma
Síťový 7.2 AV receiver Onkyo TX-RZ820 s výkonem 180W na kanál, DTS:X, Dolby Atmos - stříbrný
7.2kanálový Network AV Receiver 7 x 180W, THX® Certified Select Reference Sound
Dolby Atmos, DTS:X, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, DSD
DVD-Audio, Super Audio CD (SACD), Multichannel PCM
Bluetooth,Wi-Fi dual-band 5 GHz/2.4 GHz, AirPlay, Spotify, Chromecast, FireConnect, DTS Play-Fi
4K HDR pass-through s podporou HDR10 a Dolby Vision, 3D
32-bit DSP, DSPmod-Gaming, Rock, Sports, Action a RPG
THX mod-Movies, Music a Games
Internetové rádio, FM tuner, Zona 2, phono vstup, komponentní
Skladem
Katalogové číslo: ONKYOTXRZ820S
28 990  (ušetříte 3%)

Ohromný zvuk a obraz bez kompromisů

Vlajková loď Onkyo TX-RZ820 díky 7.2-kanálové podpoře zvuku s certifikací THX® Certified Select ™ poskytuje skutečně úžasný zvukový výkon. Dynamické zesílení zvuku přináší okamžitý výkon do reproduktorů s plným rozsahem pro vzrušující výkon v širokém hudebním spektru 5 Hz - 100 kHz. Technologie VLSC ™ na všech kanálech a obvodech bez fázového posunu objasňují detaily zvuku v trojrozměrném prostoru. Distribuce zvuku do více místností a analogový zvuk včetně streamingu se zabudovanými zařízeními Chromecast a DTS Play-Fi® (povolené s budoucí aktualizací firmwaru) bezdrátovým reproduktorem NCP-302 přes FireConnect ™ s podporou Blackfire.

AV přijímače Onkyo série RZ disponují přirozeným, barevným a dynamickým zvukem, plným detailů. Modernizovaná konstrukce s hliníkovým předním panelem používá masivní napájecí síťový transformátor a filtrační kondenzátory s kapacitou 15,000 μF. Koncové stupně jsou osazeny diskrétními součástkami a používají slabou zpětnou vazbu. Receiver TX-RZ820 je tak schopen dodat vysoký okamžitý výkon pro rychlé dynamické špičky, výborné rozlišení detailů a mohutné basy s dolní frekvencí od 5 Hz.

Přehrávání zvuku v dalších místnostech

Výstupy pro reproduktory 2. zóny a linkové výstupy 3. zóny umožní z přijímače vytvořit řídící centrum domácí zábavy, které umožní současný poslech hudby z různých zvukových zdrojů v několika místnostech.

VLSC ™ pro zvukové zpracování s nízkým šumem

Firma Onkyo vyvinula pro zpracování zvuku obvod Vector Linear Shaping Circuitry (VLSC), který zvuku zachovává jeho původní kvalitu. Na rozdíl od konvenčních procesorů, VLSC zcela odstraňuje pulzní šum, generovaný při D/A konverzi. Zvukové signály jsou tak přenášeny s extrémně velkou přesností.

Řídicí centrum zvuku

Receiver TX-RZ820 není jen výkonné domácí kino, ale i řídící centrála zábavy celé domácnosti. Může se pochlubit podobnou konstrukcí, jakou mají firemní audiofilní komponenty. Oddělené analogové a digitální obvody, masivní napájecí transformátor, obrovské filtrační kondenzátory, diskrétními součástkami osazené rychlé výkonnové stupně bez fázového posuvu mají zásluhu na excelentní dynamice. Funkce přístroje a nastavení zvuku je možno ovládat bezdrátově pomocí aplikace v chytrém telefónu nebo tabletu.

THX® Select pro referenční zvuk

Tento AV receiver má obvody konstruované s důrazem na maximální zvukovou kvalitu i při vysokém výkonu. Splňuje certifikaci pro referenční prostorový zvuk THX® Select ™ (Cinema Reference sound). Je ideální pro místnosti do poslechové vzdálenosti přibližně 3 metry a objemem přibližně 57 metrů krychlových.

Určeno pro český trh Ano
Funkce Bluetooth,Wi-Fi dual-band 5 GHz/2.4 GHz, AirPlay, Spotify, Chromecast, FireConnect, 4K HDR pass-through s podporou HDR10 a Dolby Vision, 3D, Advanced Music Optimizer, FM tuner s RDS
Počet kanálů 7.2
Formát dekódování Dolby Atmos, DTS:X, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, DSD, DVD-Audio, Super Audio CD (SACD), Multichannel PCM, THX® Certified Select™ Reference Sound
Podporované formáty Hi-Res Audio DSD 5.6 MHz/2.8 MHz, 192 kHz/24-bit FLAC, WAV, AIFF, ALAC
Výkon 7 x 180W
Hi-Res Audio Ano
Konektory HDMI (7IN, 2OUT, HDCP2.2, HDR), 2x kompozitní video vstup, 2x komponentní video vstup, 2 x optický vstup, 1 x digitální coax.vstup, 6x analog. audio vstup, 2x subwoofer výstup, sluchátkový výstup, phono vstup, LAN, USB,RS-232, 7.2-Channel Pre-Outs
Automatická kalibrace reproduktorů Ano
Barva Stříbrná
Rozměry a hmotnost 435 x 201,5 x 395 mm, 14,0kg

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.