Všechny provozovny jsou otevřeny! Otevírací doba zde. Těšíme se na vaši návštěvu.

ONKYO TX-RZ840 BLACK

9.2 AV receiver Onkyo TX-RZ840 - černý
180 W na kanál
IMAX ENHANCED, THX® Certified Select
5.2.4 kanálové Dolby Atmos® a DTS:X® (7.2.4 kanálů s externím zesilovačem)
Hi-Res Audio, kalibrační mikrofon, Zóna 2 + Zóna 3
4K/60Hz, HDR10, HLG, Dolby Vision™, BT.2020 a HDCP 2.2 propustnost
Chromecast, Google Assistent
Wi-Fi®, DTS Play-Fi® technologie, FlareConnect™, AirPlay, Amazon Music, Spotify, TIDAL, Deezer, TuneIn
Dynamické zvukové zesilování s frekvenční reprodukcí 5 Hz - 100 kHz

Prodej ukončen
Katalogové číslo: ONKYOTXRZ840B

Onkyo Premium

V mnoha sekcích značky Onkyo je třeba se orientovat – Onkyo Premium série RZ se pyšní dvěma novinkami v podobě IMAX Enhanced 9.2- kanálových AVR, k jejichž špičkové výbavě náleží certifikace THX Certified Select a IMAX Enhanced. Specifická zařízení TX-RZ840 i TX-RZ740 mohou nabídnout skutečně velkou sadu funkcí a další možnosti prostorového zvuku objektu v Dolby Atmos a DTS: X až 7,2,4 kanály.

Zvuk, který nemá chybu

Aby bylo slyšet všechno tak jak má, ba ještě o něco lépe, je třeba využít nejnovější technologie zvuku - Dolby Surround a DTS Neural: X technologie upmixingu. Dostupné jsou i pro starší zvukové stopy, kdežto Dolby Atmos Height Virtualizer, který je k dispozici v následné aktualizaci, dokáže vytvořit virtuální výšky a 3D mix pro neatmosférické Dolby. Tak poskytuje ještě více pohlcující poslech z reproduktorů jiných výrobců, než Atmos.

IMAX Enhanced

Jedná se o nový licenční a certifikační program domácí zábavy, využívající dekódování DTS: X k reprodukci kompletního dynamického rozsahu zvukových mixů IMAX v digitálně upraveném obsahu IMAX Enhanced. Vznikl díky partnerství IMAX a DTS. Je známo, že režim IMAX reprodukuje obsah právě tak, jak byl svými tvůrci zamýšlen. Předkládá publiku tedy filmy IMAX Enhanced, počínaje filmovými trháky a konče dokumentaristikou, ale také streaming 4K HDR a Ultra HD Blu-ray.

THX Certified Select

Další specialitou ve vyšperkovaném AV receiveru je certifikace THX Select. Tohoto stavu Onkyo docílilo díky 2 000 testů v 75 kategoriích, čímž byly splněny požadavky THX na objem referencí pro kinematografii.

Hlavní specifikace a výbava

TX-RZ840 je 9,2- kanálový AV zesilovač s 215 W na kanál (do 6 Ohm, 1 kHz, 10% THD, jeden kanál řízený). Je vybaven systémem Onkyo Dynamic Audio Amplification (DAA), což je vysoce výkonné řešení pro lepší řízení a dynamiku. Podporován je Hi-res audio standard, s AKM DAC je možné podporovat až do 32 bit/ 384 kHz vzorkovací frekvence a DSD. Dále je integrována i nová deska HDMI s nižšími signálními cestami. Nastavit reproduktory lze díky vestavěnému systému AccuEQ Advance Calibration System, jenž zajistí měření různých prvků, včetně šumu a fáze reproduktorů. Platí podpora Spotlight, Tidal, Deezer Amazon Music, AirPlay2 a DTS Play-Fi. Každý model má implantovanou vlastní phono fázi pohyblivých magnetů pro kompatibilitu s gramofony.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.