ONKYO TX-SR373 BLACK

doprava zdarma
5.1kanálový receiver Onkyo TX-SR373 s podporou autentického prostorového zvuku
5.1 kanálový AV receiver o výkonu 5 x 135W
Bluetooth, FM tuner ( 30 pamětí na stanice)
USB s podporou přehrávání MP3/WMA/AAC
Dolby® TrueHD a DTS-HD Master Audio
Podpora 4K HDR
Automatická kalibrace reproduktorů
Skladem
Katalogové číslo: ONKYOTXSR373
8 990  (ušetříte 17%)
7 490 
ks

AV přijímač Onkyo TX-SR373

Značka Onkyo je původem z Japonska a opírá se o 70letou tradici, praxi i zkušenosti, které se samozřejmě odrazili i na tomto AV přijímači ONKYO TX-SR373. AV receiver nebo-li audio-video přijímač, je komplexní zařízení které řídí a koriguje audio a video přístroje ve vaší domácnosti. Toto všestranné zařízení přijímá i rozpoznává nejrůznější nosiče zvukového formátu a umí s nimi pracovat. Výsledkem je čistý, bohatý a autentický zvuk.

Tento AV receiver vás dostane svou výbavou, mnoha technologickými vymoženostmi a moderním designem, díky kterému se vyjímá v každém interiéru.

Působivý 5.1k zvuk

Základem tohoto receiveru je vysoce kvalitní prostorový 5.1kanálový zvuk ve vysokém rozlišení. U tohoto přijímače se tak můžete těšit na zvuk produkovaný skrze diskrétní analogové zesilovače, které dosahují výkonu až 135 W na kanál a plně rozvíjí zvuk do dynamického prostorového vjemu, takže vás zvuk zcela pohltí.

Dolby True HD a DTS-HD Master Audio

Receiver dekóduje bezeztrátové formáty zvuku Dolby True HD a DTS-HD Master Audio. Tyto formáty najdete u Blu-ray a HD videí, protože se co nejvíce shodují se studiovým masterem, takže výsledný zvuk je vždy nesmírně reálný. Vy se tak můžete těšit na jemné zvuky v pozadí, bouřlivé speciální efekty i to, že uslyšíte každé slovo v každém rozhovoru.

HDMI rozbočovač pro všechna zařízení

Onkyo TX-SR373 funguje také jako dokonalý prostředník skoro se všemi zařízeními ve vaší domácnosti. Propojit ho můžete s herní konzolí, mediálním centrem, videorekordérem, BD přehrávačem apod. Za tímto účelem je přijímač vybaven 4 vstupy a jedním výstupem HDMI. Onkyo je také vybaven velmi užitečným USB vstupem.

Klíčové vlastnosti

Výkonný 5.1kanálový receiver s podporou autentického prostorového zvuku při filmech a s dynamickým prostorovým zvukem při až 135 W na kanál. Při první instalaci uživatel uvítá automatickou kalibraci zvuku s AccuEQ Room Calibration. Receiver si snadno poradí s filmovými formáty zvuku ve vysokém rozlišení Dolby True HD a DTS-HD Master. Samozřejmostí je také HDMI s nejnovější specifikací, podpora Ultra HD při 60 Hz, HDR10, HDP 2.2, podpora barevného prostoru BT.2020, 3D videa, D/A převodníku s 24bit/192 kHz. HDMI vstup přehrajete také SACD (2,8 MHz, 2 kanály). Možnost streamování hudby přes Bluetooth s technologií Advanced Music Optimizer, která vylepšuje kvalitu komprimované hudby. Receiver přehrává formáty mp3, wma a aac. Samozřejmostí je také FM rádio s 30 předvolbami.

Konektory: 4x HDMI vstup, 1x HDMI výstup, USB, 2x kompozitní video vstupy a 1x výstup, 2x digitální audio vstupy ( 1x optický, 1x koaxiální), 3x analogové audio vstupy, předzesílený výstup pro subwoofer a konektor pro sluchátka a microfon.

Určeno pro český trh Ano
Funkce 4K Ultra HD, HDR, 3D podpora, Bluetooth, FM/AM tuner, Advanced Music Optimizer, FM tuner s RDS
Počet kanálů 5.1
Formát dekódování Dolby® TrueHD and DTS-HD Master Audio, 192kHz/24bit DAC převodník
Podporované formáty MP3/WMA/AAC
Výkon 5 x 135W
Konektory HDMI (4IN, 1OUT, HDCP2.2, HDR), USB (přehrává MP3/WMA/AAC), kompozitní video vstup 2x, výstup 1x, 1 x optický vstup, 1 x digitální coax.vstup, 3x analog. audio vstup, subwoofer výstup, sluchátkový výstup
Automatická kalibrace reproduktorů Ano
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 435 x 168 x 326.5 mm, 8,0kg

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.