SONY SS-CS310CR

doprava zdarma
AV reproduktory Sony SS-CS310CR ve zvukové kvalitě Hi-Res
Maximální výkon 145 W,zadních a centr 145W
Frekvenční rozsah 45-50 kHz,150-20kHz zadní/centr
Magneticky stíněné
Impedance 6 ohmů
Bass reflex

Prodej ukončen
Katalogové číslo: SS-CS310CR

Ponořte se do světa svého oblíbeného filmu, vychutnejte si hudbu jako na živém koncertě a nechte se pohltit realistickým zážitkem z hraní moderních 3D her. To vše si užijete díky reproduktorové sadě Sony Hi-Res SS-CS310CR. Tato pětice reproduktorů vás obklopí skvěle podaným prostorovým zvukem, jehož čistota a frekvenční vyváženost bere dech. Těchto vlastností dosahuje především osazením velice kvalitních MRC membrán, které si udržují ideální tvar i při maximální zátěži. Tím zaručují, že se ani při značných hlasitostech a velkém podílu basů zvuk nijak nezkreslí. O jasné a krystalicky čisté přehrávání vysokých tónů, v nichž se například prosazuje i lidský hlas, se stará dvojice tweeterů.
Obohaťe svůj zážitek o prostorový zvuk 5ti reproduktorů Užijte si poslech přirozených hloubek a celkovou čistotu veškerého zvuku. Sada reproduktorů pro domácí kino obsahuje dva samostatně stojící reproduktory, dva satelitní reproduktory a jeden malý středový reproduktor. Společně dokážou naplnit zvukem celou místnost. Přední reproduktory obsahují dva basové reproduktory MRC, výškový reproduktor a výškový reproduktor s měkkým kuželem – ideální kombinace pro poslech hudby nebo pro sledování filmů.

 

Sony_SS-CS310

Kuželový reproduktor se slídovou membránou Výraznější a čistší basy. Mnoho reproduktorů využívá papírové kužely, které se časem ohnou a poničí, což vede k většímu zkreslení zvuku. Basové reproduktory s vlákny se slídovou membránou (MRC) jsou pevnější a dokáží udržet svůj tvar i při pohybu pod vysokým tlakem a vysokou rychlostí, takže si můžete dopřát bohatší basy, aniž byste nějak zhoršili kvalitu zvuku. 

Sony_SS-CS310

Výškový reproduktor pro vzletné výšky Vyzkoušejte čisté výšky v hudbě i mluveném slovu. Výškové reproduktory WD umístěné na předních reproduktorech vytvářejí široké zvukové pole, které si zachovává vysokou kvalitu v celé místnosti. Tóny o vysoké frekvenci jsou reprodukovány s čistotou a detaily zvuku s vysokým rozlišením, takže si můžete užívat výjimečný zvuk, kdekoli se usadíte.
 

Sony_SS-CS310

Kvalitní konektory zajišťují čistý zvuk Nekvalitní konektory komponentů mohou výrazně ovlivnit celkovou kvalitu zvuku. Sada reproduktorů pro domácí kino využívá kvalitní konektory, které omezují zkreslení, abyste si mohli vychutnat každý zvuk s detaily, jaké si zaslouží. 

Sony_SS-CS310

Vychutnejte si svou sbírku hudby v Hi-Res kvalitě Sada pasivních reproduktorů SS-CS310 je kompatibilní s komponenty pro zvuk ve vysokém rozlišení, takže si své soubory s kvalitním zvukem můžete vychutnat prostorově z libovolného nosiče. Stačí připojit reproduktory k zesilovači nebo přijímači domácího kina a vaše hudební sbírka rázem získá novou atmosféru.
 

Sony_SS-CS310

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.