SONY STR-DH590

Novinka
doprava zdarma
5.2k AV zesilovač Sony STR-DH590 pro domácí kina
Přenos signálu 4K HDR a funkce Dolby Vision™ pro zřetelný obraz
Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení
Možnosti připojení Bluetooth
Výstupní výkon 145 W na kanál

Předobjednávka
Katalogové číslo: STRDH590

Dopřejte si úplně celý obraz v rozlišení 4K

Vylepšete svou sestavu domácího kina pomocí modelu STR-DH590 a vychutnejte si větší a zřetelnější obraz. 5.2kanálový AV zesilovač oživí vaše filmy díky přenosu signálu 4K HDR, funkci Dolby Vision a flexibilnímu prostorovému zvuku. Všechna svá zařízení pak propojíte dohromady díky technologii BLUETOOTH® a různým vstupům.

Vysoký dynamický rozsah přináší čistý obraz

Díky podpoře přenosu signálu s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) si můžete vychutnat neuvěřitelné zlepšení kontrastu a jasu obrazu. Lepší zobrazení tmavých a světlých míst pak ještě více zkvalitňuje obraz a vdechuje barvám život. Jsou podporovány nejnovější standardy HDR, jako je HDR10, HLG (Hybrid Log-Gamma) a Dolby Vision™.

Vychutnejte si stálou kvalitu rozlišení 4K

Zachovejte kvalitu 4K od zdroje až po obrazovku. Funkce přenosu signálu 4K umožňuje, aby data přijímačem procházela bez ztráty kvality obrazu, současně je kompatibilní s technologií HDCP 2.2.

Flexibilní prostorový zvuk

5.1kanálový prostorový zvuk pro pocit jako v kině

Ponořte se do filmového dění prostřednictvím 5.1kanálového systému reproduktorů s prostorovým zvukem, který promění váš domov v kino.

Chytřejší možnosti připojení přes rozhraní Bluetooth

Nejen že se můžete připojit k zařízení STR-DH590 prostřednictvím technologie Bluetooth® a přehrávat své oblíbené skladby, ale díky funkci pohotovostního režimu Bluetooth® máte možnost zapnout gramofon přímo ze spárovaného smartphonu nebo tabletu.

Čisté designové linie, bezproblémové připojení, čistý zvuk

Minimalistická přední strana obsahuje tlačítko Pure Direct, které přivádí zvuk přímo do zesilovače na přijímači, což zachovává signál a zřetelnost.

Určeno pro český trh Ano
Funkce HDR10, HLG a Dolby Vision™, BRAVIA® SYNC™, A/V SYNC, FM tuner RDS
Počet kanálů 5.1k
Formát dekódování DSD, Dolby® Digital, Dolby® Dual Mono, DTS-HD Master Audio™, DTS-HD High Resolution Audio, DTS®, DTS 96 / 24
Výkon 145 W (6 ohmů, 1 kHz, 1k THD 0,9 %) na kanál
Konektory Optický vstup zvuku (1); koaxiální vstup zvuku (1); analogový vstup zvuku (4); výstup subwooferu pre-out (2); výstup na sluchátka (1); USB (pouze pro napájení)
Automatická kalibrace reproduktorů Ano
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 430 x 133 x 297 mm, 7,1 kg

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.