SAMSUNG EP-P5400TBEGEU

Duální bezdrátová nabíječka (15W) Samsung EP-P540TBEG s kabelem, černá
Tenký a stylový design
Nabije telefon i sluchátka Galaxy Buds
Podpora rychlonabíjení 15 W
Na objednávku
Informace o dostupnosti
Po-Pá 9.00-17.00
Tel.: 725 440 658
E-mail: shop@elvia.cz
Katalogové číslo: EPP5400TBEGEU
2 090 
ks

Samsung DUO bezdrátová nabíjecí podložka s adaptérem (EP-P5400TBE) černáTelefon nechte klidně v pouzdřeTelefon se bude nabíjet i v ochranném pouzdře. Tenké kryty nejsou pro nabíjení žádnou překážkou, takže sundávání krytů není třeba, jednoduše zařízení položte a nabijte.


Pro ničím nerušený spánekSvětlo nebude nijak narušovat váš zasloužený odpočinek. LED dioda nejen intuitivně mění barvu, aby zobrazovala stav nabíjení vašich zařízení, ale můžete ji také ztlumit, aby nerušila váš spánek.


Síla nabíjetZískejte rychle potřebný výkon díky podpoře až 9W rychlého nabíjení. Toto rychlé posílení baterie je kompatibilní s USB PD a cestovními adaptéry Adaptive Fast Charging.


Speciální místo pro hodinky Galaxy WatchNabíjejte své hodinky Galaxy Watch ještě rychleji pomocí speciálně vyhrazeného místa. Toto místo je opatřeno vnitřním magnetem na pravé straně, což zaručuje, že hodinky při pokládání pohodlně zapadnou tam, kam mají.


Dobře funguje s ostatními zařízenímiBezdrátová nabíječka je kompatibilní s celou řadou zařízení. Nabijte snadno různá zařízení, od telefonu po hodinky.


Jedna nabíječka, dvě zařízeníNabíjejte současně svoji oblíbenou dvojici zařízení, abyste si je mohli užít společně ? ať už se jedná o váš telefon a Galaxy Watch, nebo Galaxy Watch a sluchátka. V noci jednoduše nabijte a budete připraveni na další den.


Barva: černá
Určení mobilní telefon, sluchátka, hodinky
Vhodné pro OS Android/iOS
Typ Bezdrátová nabíječka QI
Maximální výkon hlavního výstupu (W) 15W
Indikace nabíjení Ano
Rychlonabíjení Ano
PŘIPOJENÍ kabel USB-C/USB-C v balení