Rekonstrukce! Prodejna Karlovo náměstí! Novou prodejnu Sony pro Vás otevíráme v září 2018!

SONY MDR-100ABNB

Bezdrátová sluchátka Sony MDR-100ABNB s funkcí potlačení šumu a zvukem Hi-Res - černé
Hi-Res
Bluetooth®/NFC
Digitální odstranění šumu
40mm reproduktor HD pro dynamický rozsah

Prodej ukončen
Katalogové číslo: MDR100ABNB

Bezdrátová sluchátka Sony MDR-100AB se zvukem s vysokým rozlišením, funkcí potlačení šumu a technologií Bluetooth® s NFC jedním dotykem. Bez rušivého šumu na pozadí. Bez otravných kabelů. Jen čistý, autentický zvuk.Bezdrátová sluchátka SONY MDR-100AB - jen Vy a Vaše hudba 

mdr-100ab 

Vyberte si Vaši nejoblíbenější barvu Sluchátka Sony MDR-100 h.ear on Wireless NC jsou dostupná v celé řadě výrazných barev. Kterou z nich si vyberete? 

mdr-100ab
Styl který se neokoukáDesign v jedné barvě a jednom tvaru spojuje pohodlí a typickou eleganci. Takže spolu vy a vaše sluchátka budete opravdu ladit. 
 

mdr-100abDívejte se poslouchejte Špičkový zvuk, příjemné materiály a povrchová úprava, pečlivé zpracování všech detailů. Objevte sluchátka h.ear on Wireless NC. Řekněte ANO volnostiTechnologie Bluetooth® a NFC jedním dotykem umožňují poslech hudby bezdrátově bez nutnosti použití kabelu sluchátek. A technologie LDAC umožňuje přenos přibližně třikrát více dat (při maximální přenosové rychlosti: 990 kb/s) než běžné rozhraní Bluetooth®, díky čemuž si vychutnáte obsah ve výjimečné kvalitě blízké zvuku s vysokým rozlišením. 

mdr-100ab
Řekněte NE šumuDigitální odstranění šumu eliminuje jakékoli okolní šumy, takže se můžete soustředit jen na hudbu, ať se kolem vás děje cokoli.
 

mdr-100ab


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.