Využijte dopravu zdarma! Stačí nakoupit za více jak 3 000 Kč.

SONY WF-C700N LAVENDER

Opravdu bezdrátová sluchátka Sony WF-C700N s technologií pro potlačení okolního hluku - levandulové
Bezdrátová (True wireless) sluchátka s funkcí aktivního potlačení okolního hluku
BT kodeky SBC, AAC, plus Technologie DSEE™ pro obnovu zvuku s vysokými frekvencemi
Výdrž baterie 15 h s nabíjecím pouzdrem
Rychlé nabíjení (10 minut nabíjení/ 60 min přehrávání)
Odolnost vůči stříkající vodě IPX4
Ovládání pomocí aplikace Headphones connect
Skladem
Katalogové číslo: WFC700NV
2 989 
ks

Nechte hudbu ladně plynout, ať jste kdekoliSeznamte se s bezdrátovými sluchátky Sony WF-C700N s technologií pro potlačení okolního hluku.


Jen vy a vaše hudbaPotlačte hluk v pozadí pomocí technologie snímače hluku nebo použijte režim okolního zvuku, abyste zůstali ve spojení s přirozeným prostředím. Ovládejte poslech přizpůsobením okolního zvuku pomocí aplikace Sony | Headphones Connect.


Osobnější zážitek z hudbyOdstřihněte se od svého okolí pomocí technologie snímače hluku a vychutnejte si podmanivý hudební zážitek.


Přirozenější a snáze přizpůsobitelný okolní zvukV režimu okolního zvuku zachytí sluchátka WF-C700N více zvuku z vašeho okolí, a to díky mikrofonům s dopřednou vazbou, takže si můžete vychutnat přirozený poslech a zároveň zůstat ve spojení se svým prostředím. Mimo to vám aplikace Sony | Headphones Connect umožňuje upravovat okolní zvuk na 20 úrovních či využít nastavení Focus on Voice (zaměření na hlas) k chatování bez nutnosti sundat si sluchátka.


Funkce adaptivního nastavení zvuku automaticky upraví nastavení podle toho, co zrovna děláteAdaptivní nastavení zvuku je chytrá funkce, která zjistí, kde se nacházíte a co děláte, a poté upraví nastavení pro okolní zvuk tak, aby zajistila ideální zážitek z poslechu. Dokonce rozpozná místa, která často navštěvujete, jako je vaše pracoviště, tělocvična či oblíbená kavárna, a přepíná zvukové režimy, aby odpovídaly situaci.


Navržena s ohledem na pohodlíSoustřeďte se na hudbu tak dlouho, jak budete chtít. Tato malá, lehká sluchátka s ergonomickým designem povrchu poskytují celodenní pohodlí i pro menší uši.


Ergonomický design povrchuSluchátka WF-C700N kombinují tvar dokonale odpovídající lidským uším s ergonomickým designem povrchu, který zajišťuje stabilnější uchycení. Při návrhu sluchátek WF-C700N jsme využili rozsáhlá data o tvaru lidských uší, která jsme shromáždili od uvedení prvních sluchátek do uší na světě v roce 1982, a také vyhodnocení citlivosti různých typů uší, abychom vytvořili ideální tvar, který bude pohodlný pro mnoho lidí.


Pouzdro do kapsyVálcové nabíjecí pouzdro vám usnadní uložení sluchátek a jejich přenášení, ať už vyrazíte kamkoli.


Barvy, které ladí s vaším stylemTextura, kvalita a barvy sluchátek WF-C700N jsou navrženy s ohledem na váš styl a pohodlí. K dispozici jsou černá, bílá, fialová a šedozelená barva, z nichž si můžete vybrat tu, která vám bude nejlépe vyhovovat.


Vyslechněte si každý takt ve vysoké kvalitěTechnologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) a jedinečný měnič od společnosti Sony reprodukují hudbu s autentickými vokály a výraznými basy. Změňte hudbu podle svého vkusu nastavením ekvalizéru v aplikaci Sony | Headphones Connect.


Podmanivý zvukový zážitekPětimilimetrový měnič s vysoce přesnou membránou zajišťuje výrazné basy a kvalitní čisté vokály. Bohatý zvuk ve středním pásmu přispívá k čisté reprodukci hudby, filmů a podcastů.


Přesně takový zvuk, jaký si přejetePřizpůsobte zvuk na míru svým osobním preferencím. Vyberte si z nabídky předvoleb tak, aby kvalita zvuku odpovídala žánru hudby, kterou posloucháte. Nebo si vytvořte a uložte své vlastní předvolby pomocí funkce EQ v aplikaci Sony-Headphones Connect.


Užijte si přirozenější hudbuPři kompresi původního zdroje hudby se ztratí její vysokofrekvenční prvky, které skladbě dodávají na bohatosti. Naše technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) tyto prvky obnovuje a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce.


Certifikovaná sluchátka pro přizpůsobený zážitekSluchátka s certifikací 360 Reality Audio a aplikace Sony | Headphones Connect vám umožní optimalizovat zvukový prožitek pomocí analýzy tvaru vašich uší, a vychutnat si pohlcující hudební zážitek.


360 Spatial Sound PersonalizerDíky aplikaci Sony | 360 Spatial Sound Personalizer si můžete vychutnat optimalizovaný zvukový zážitek. Aplikace zachycuje a analyzuje tvar vašich uší, takže vám sluchátka po spárování s televizory BRAVIA XR vytvoří prostorové zvukové pole na míru.


Požitek z technologie Dolby AtmosDíky bezdrátovému vysílači WLA-NS7 od Sony připojenému k televizoru BRAVIA XR sluchátka kolem vás vytvoří ideální uspořádání virtuálních reproduktorů, takže si můžete naplno vychutnat technologii Dolby Atmos. Nechte se pohltit scénou a ocitněte se přímo ve středu dění.


Spolehlivé hovory, ať už vyrazíte kamkoliSe snadným telefonováním v režimu handsfree, které je díky vysoce kvalitnímu vestavěnému mikrofonu ještě zřetelnější, bude konverzace volně plynout. Struktura pro redukci šumu větru umožňuje sluchátkům WF-C700N zřetelně přenášet váš hlas i za větrného počasí.


Snadné handsfree voláníSe snadným telefonováním v režimu handsfree, které je díky vestavěnému mikrofonu ještě zřetelnější, bude konverzace volně plynout. Telefon ani nemusíte vytáhnout z kapsy.


Nerušené hovorySíťová struktura kolem mikrofonu minimalizuje hluk větru, takže můžete zůstat v pohodlí a mluvit zřetelně i při pobytu venku.


Víceúčelové použití, větší pohodlíAť už posloucháte hudbu, účastníte se výuky online či pracujete z domova, sluchátka WF-C700N vám zajistí výkon s vysoce kvalitním zvukem.


Vícebodové připojeníK dosažení naprostého pohodlí lze tato sluchátka Bluetooth® spárovat s dvěma zařízeními Bluetooth současně. Při příchozím hovoru tak sluchátka poznají, které zařízení vyzvání, a automaticky se připojí ke správnému.


Snadná obsluha tlačítekLevé tlačítko na sluchátkách WF-C700N umožňuje jedním stisknutím přepínat mezi potlačením okolního hluku a režimem okolního zvuku. Pravým tlačítkem můžete přehrávat, pozastavovat nebo přeskakovat skladby. Obě tlačítka také nabízejí snadný přístup k hlasovému ovládání smartphonu a přijímání hovorů v režimu hands-free. Umožňují rovněž snadno ovládat hlasitost 4 nebo více stisknutími.


Celodenní poslech, nabíjení řádově v minutáchVychutnejte si až 15 hodin poslechu díky praktickému nabíjecímu pouzdru. A potřebujete-li v rychlosti dobít baterii, rychlé nabíjení po dobu 10 minut vám zajistí až hodinu přehrávání navíc.


Stříkající voda a pot – žádný problémDíky odolnosti proti vodě, která odpovídá krytí IPX4, tato sluchátka nezastaví stříkající voda či pot, takže se ani při pohybu nemusíte vzdát poslechu hudby.


lasové ovládáníStisknutím tlačítka získáte pomoc od asistenta Google nebo Siri, abyste mohli zařídit vše potřebné bez přerušení právě vykonávané činnosti, ať už se jedná o přehrávání oblíbených skladeb, posílání textových zpráv, uskutečňování hovorů, získávání rychlých odpovědí nebo správu kalendáře a připomínek.


Stabilní a spolehlivé připojení BluetoothČip Bluetooth přenášející zvuk současně do levého i pravého ucha společně s optimalizovaným provedením antény zajišťuje stabilní připojení a mimořádný poslech. Nízká latence zvuku je také zárukou příjemného sledování videí.

(A) Konvenční přenos Bluetooth s předáváním z levého do pravého sluchátka. (B) Současný přenos Bluetooth do obou sluchátek WF-C700N.


Najděte sluchátka pomocí funkce Fast PairSluchátka WF-C700N umožňují rychlé a snadné spárování jedním klepnutím se zařízeními, která podporují technologii Bluetooth a používají systém Android. Můžete se dokonce podívat, kam jste je naposledy položili.


Snadné spárování s počítačemFunkce rychlého párování umožňuje rychle a snadno spárovat sluchátka s notebookem, stolním počítačem nebo tabletem používajícím systém Windows 11 nebo Windows 10. Po výběru režimu párování se na okolních zařízeních se systémem Windows 11 nebo Windows 10 zobrazí překryvné okno s pokyny pro párování.


Jedno sluchátko do uší, ideální k práciChcete-li poslouchat hudbu a přitom být stále schopni vést rozhovor, vyjměte z nabíjecího pouzdra pouze jedno sluchátko a použijte je jako obvykle.Uložení Uzavřená, dynamická sluchátka
Určení Do uší
Frekvenční rozsah 20 až 20 000 Hz (vzorkovací frekvence 44,1 kHz)
Velikost měniče 5 mm reproduktory, neodym magnet
Přenos signálu Bluetooth 5.2, podpora audio formátu SBC a AAC, zvukové profily A2DP, AVRCP, HFP, HSP, kodování SCMS-T
Odolnost Voděodolnost IPX4 - odolají stříkající vodě a potu
Funkce Noise Canceling, DSEE, CLEAR BASS, Smart Listening pomocí aplikace Sony Headphones Connect, Ekvalizér, handsfree volání, Speak to Chat, Rychlé spárování pomocí Google Fast pair, Microsoft Swift pair, Multi Pairing
Hmotnost 2x 4,6 g / pouzdro 31 g
Baterie Doba nabíjení sluchátek cca 1,5 h, doba nabíjení pouzdra cca 3 h, výdrž baterie (nepřetržité přehrávání hudby) max. 15 h, výdrž baterie (nepřetržité komunikace) max. 5 h, nabíjení přes rozhraní USB-C (s pouzdrem)
Kompatibilita Siri, Google Assistant
Barva Levandulová
Obsah balení Sluchátka, nabíjecí přenosné pouzdro, kabel USB: Type-C®, náhradní silikonové špunty