SONY ECM-W2BT

Bezdrátový mikrofon Sony ECM-W2BT
Bezdrátový mikrofon ideální pro vlogování
Kompatibilní s digitálním zvukovým rozhraním patice MI pro nízkou úroveň šumu a vysoce kvalitní zvuk
Duální záznam z mikrofonu přijímače i vysílače pro snadné zachycení hlasu člověka za fotoaparátem i před ním
Spolehlivé připojení i v rušném prostředí
Integrovaná baterie a funkce napájení z fotoaparátu, získáte až 9 hodin bezdrátového připojení
Skladem
Katalogové číslo: ECMW2BT
Bezdrátový mikrofon ideální pro natáčení vlogůBezdrátový mikrofon ECM-W2BT vám usnadní natáčení vlogů a rozhovorů. Díky bezdrátovému připojení bude natáčení bezproblémové a mikrofon vám zajistí čistý zvuk bez ohledu na prostředí, nasměrování mikrofonu nebo vzdálenosti od mikrofonu.


Zachycení čistého zvuku ze všech směrůMikrofon ECM-W2BT lze pomocí spony umístit do blízkosti úst mluvčího. Všesměrová vložka mikrofonu také pomáhá čistě zachytit hlas, ať už přichází odkudkoliv, takže si nemusíte lámat hlavu s tím, jak jednotku natočit.


Účinné potlačení šumu během zvukového přenosuNa rozdíl od běžného analogového zvukového přenosu si nemusíte dělat starosti s rušením kabelového signálu. Mikrofon ECM-W2BT spárujte s fotoaparátem Sony podporujícím Digital Audio Interface přes patici Multi Interface (MI) a užijte si digitální zvuk bez šumu.


Snadná optimalizace zvuku z jakéhokoli zdrojeDíky funkci tlumení snadno nastavíte hlasitost nahrávání tak, aby co nejvíce vyhovovaly zdroji. Pouhým přepnutím snížíte úroveň velmi hlasitých zvuků nebo naopak zvýšíte hlasitost těch tichých. Snadno tak u každého zvuku dosáhnete optimální úrovně.


Čistý zvuk dokonce i venku ve větruMikrofon se pyšní ochranou proti větru, díky které můžete pohodlně nahrávat venku. Na mikrofon stačí nasadit ochranu proti větru a okamžitě efektivně ztlumíte šum větru a zvuky dýchání. Tím dosáhnete jasného a vyrovnaného zvuku i venku za větrného počasí.


Stabilní přenos mezi mikrofonem a přijímačemPřenos mezi mikrofonem a přijímači zajišťuje kodek Bluetooth Qualcomm aptX Low Latency, který poskytuje nízkou latenci a maximální zvukovou kvalitu. Díky němu se nemusíte obávat, že budete muset kvůli přerušování nahrávaného zvuku celé nahrávání opakovat. Nízká latence vám navíc umožní mnohem lépe sladit zvukovou stopu se záznamem obrazu.
[1] Qualcomm aptX Low Latency


Stabilní záznam zvukuVylepšené bezdrátové připojení má v porovnání s tradičními sestavami dvojnásobnou kapacitu, takže výrazně snižuje riziko přerušení zvukového proudu, dokonce i v rušném prostředí s bohatou bezdrátovou aktivitou. V místě s dobrou viditelností bez překážek je komunikace možná na vzdálenost až 200 metrů, což umožňuje větší flexibilitu při nastavování fotoaparátu a zvuku.
[1] Až 200 m v místech s dobou viditelností.


Dlouhé natáčení díky výjimečné výdrži baterieZásluhou dlouhé výdrže baterie mikrofonu ECM-W2BT si nemusíte dělat starosti s výdrží, dokonce ani během dlouhého natáčení venku. Při spárování s fotoaparáty s podporou zdroje napájení přes patici MI můžete bezdrátově natáčet až devět hodin.


Konstrukce odolná proti prachu a vlhkostiDíky konstrukci odolné proti prachu a vlhkosti je mikrofon ECM-W2BT jako dělaný pro pohodlné nahrávání venku. Spoje a kryty portů jsou opatřeny ochranou proti povětrnostním vlivům, které maximalizují odolnost mikrofonu proti prachu a vlhkosti.


Podpora natáčení ve dvou lidechMikrofon ECM-W2BT se postará o všechny vaše zvukové potřeby i během natáčení ve dvou lidech (jeden člověk před fotoaparátem, druhý za ním). Kromě hlavního bezdrátového mikrofonu je k dispozici také vnitřní mikrofon v přijímači, takže lze natáčet nejen zvuk člověka před fotoaparátem, ale i zvuk člověka obsluhujícího fotoaparát.


Snadno lze natáčet i videa s více osobamiUmístěte mikrofon doprostřed. Jako stojan poslouží například ochranný držák konektoru dodaný s jednotkou. Všesměrový mikrofon zachytí zvuk od každého, dokonce i v případě natáčení více osob.


Rozšiřitelnost díky 3,5mm minikonektoruDodejte svým vlogům punc profesionality pomocí přirozenější zvukové stopy. Mikrofon lze rozšířit pomocí 3,5mm stereofonního minikonektoru na vysílači a je možné k němu připojit mikrofon ECM-LV1 pro dosažení kvalitního stereofonního zvuku.


Flexibilní možnosti připojeníKromě jednoduchého připojení k fotoaparátům Sony vybaveným paticí MI lze mikrofon ECM-W2BT připojit také k celé řadě jiných fotoaparátů a zařízení. Prostřednictvím výstupu 3,5mm stereofonního minikonektoru lze přijímač připojit k fotoaparátům, počítači, diktafonům nebo zařízením s analogovým zvukovým vstupem.


Dokonalé párování s mikrofonem ECM-LV1Černé, jednoduché a nenápadné provedení mikrofonu ECM-LV1 ladí s jakýmkoli typem oblečení, což umožňuje bezproblémový záznam zvuku. Sponu otočnou o 360 stupňů lze umístit kamkoli na šaty.


Kompaktní a lehké provedení pro maximální mobilituMikrofon ECM-W2BT je lehký a snadno se přenáší, přičemž jeho vynikající mobilitu oceníte zejména při natáčení venku. Hmotnost mikrofonu je jen 27 gramů, zatímco přijímač váží 28 gramů, takže vás během natáčení nebudou nijak zatěžovat.


Snadná bezdrátová konfigurace pro pohodové natáčeníS fotoaparátem Sony vybaveným paticí MI jde vše bezdrátově, takže už nebudete muset řešit problematickou kabeláž a nežádoucí odpojení. Digitální zvukové rozhraní dostupné na kompatibilních fotoaparátech rovněž zaručuje křišťálově čistý a kvalitní digitální zvuk.


Pohodlně nastavitelné režimy zachycování zvukuDíky přepínači na přijímači si můžete vybrat ze tří dostupných režimů zachycování – jen mikrofon, jen přijímač nebo kombinace mikrofonu a přepínače.


Ochrana před nezdařeným záznamemPřijímač mikrofonu ECM-W2BT je vybaven jasnými indikátory LED, abyste mohli být během záznamu v klidu. Kontrolka LINK ukazuje stav komunikace mezi mikrofonem a přijímačem, zatímco kontrolka POWER udává zbývající úroveň nabití baterie.


Snadné přenášeníOchranný držák konektoru mikrofonu ECM-W2BT se dá použít pro společné přenášení přijímače a mikrofonu. Držák je navržen pro snadné použití přijímače a mikrofonu zároveň. Navíc funguje jako praktická úložná jednotka, když si s sebou chcete mikrofon ECM-W2BT někam vzít.