SONY SRS-HG1P RŮŽOVÝ

Přenosný Bluetooth reproduktor Sony SRS-HG1P se zvukem v rozlišení Hi-Res - růžový
Hi-Res
Google Cast a Spotify Connect
EXTRA BASS™
Růžový

Prodej ukončen
Katalogové číslo: SRSHG1P

Bezdrátový reproduktor h.ear go v sobě spojuje ohromující zvuk se snadným připojením a kompletní mobilitou. Když je čas na zábavu, jste připraveni. Řada h.ear od Sony spojuje kompatibilitu se zvukem s vysokým rozlišením s výrazným designem. Dokonalý zvuk ještě nikdy nevypadal tak dobře.
Vyberte si barvu
Bezdrátový reproduktor Sony SRS-HG1 h.ear go je dostupný v celé řadě výrazných barev. Kterou z nich si vyberete Vy?
 

srs-hg1

Kdykoli a kdekoli
Lehké a kompaktní zařízení h.ear go Sony SRS-HG1 se vejde kamkoli a doplní váš styl.
 

srs-hg1

Google Cast Přenášejte hudbu, online vysílání rozhlasových stanic a podcasty z mobilního zařízení do reproduktoru h.ear go.


Spotify Connect Přehrávejte hudbu ze služby Spotify z reproduktoru h.ear go a jako dálkový ovladač použijte aplikaci Spotify.


Extra Bass Inovativní technologie EXTRA BASS™4 byla navržena přímo pro taneční hudbu a poskytuje hutný, výrazný basový zvuk.Ovládání na dosah ruky Stáhněte si aplikaci SongPal na svůj smartphone či tablet a spravujte svou hudbu. Vychutnáte si hladký přístup k oblíbeným skladbám a online hudebním službám. Také si můžete přizpůsobit nastavení zvuku a ovládat funkci poslechu ve více místnostech.

 

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.