SONY SRS-X99

doprava zdarma
Hi-Res bluetooth reproduktor Sony SRS-X99 Bluetooth, NFC, Wifi
Luxusní high-end bezdrátový reproduktor
Sedm aktivních reproduktorů a dva pasivní zářiče poskytují dokonalé podání hudby
Bezdrátový přenos přes Bluetooth s podporou LDAC, Wi-Fi a Airplay
DSEE HX a ClearAudio+ technologie vylepší vaše stávající hudební nahrávky do kvality téměř Hi-Res audio
Podpora Multi-room řešení, Google Cast for Audio a Spotify Connect

Prodej ukončen
Katalogové číslo: SRSX99

SRS-X99

Špičkový bezdrátový reproduktor

Každá skladba s výjimečnou čistotou zvuku s vysokým rozlišení a špičkové bezdrátové streamování LDAC. Právě to nabízí elegantní bezdrátový reproduktor SRS-X99.

Nová éra bezdrátového poslechu

Vysoce kvalitní streamování LDAC™ a poslech ve více místnostech

Bezdrátový reproduktor SRS-X99 promění váš zážitek z poslechu. Náš nový kodek LDAC umožňuje vysokou kvalitu bezdrátového přenosu přes Bluetooth®. Díky kombinaci s funkcí poslechu ve více místnostech získáte možnost naplnit celý svůj domov bohatým zvukem z libovolného zdroje.

Stvořeno pro výjimečný zvuk

Sedm reproduktorů, každý s vlastním zesilovačem, nabízí frekvenční rozsah 45 Hz až 40 kHz. Společně vytvářejí přesný zvuk ve vysokém rozlišení od nejhlubších basů až po nejvyšší harmonie a vy si můžete vychutnat zvuk s vysokým rozlišením.

Vysoce kvalitní bezdrátové streamování zvuku

LDAC je nová zvuková technologie společnosti Sony, která vám umožňuje vychutnávat si vysoce kvalitní bezdrátové audio prostřednictvím připojení Bluetooth®. S třikrát vyšším počtem přenesených dat2 poskytuje technologie LDAC lepší zážitek z bezdrátového poslechu u veškeré hudby.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.