Všechny provozovny jsou otevřeny! Otevírací doba zde. Těšíme se na vaši návštěvu.

SONY SRS-XB22 BLACK

Přenosný bluetooth reproduktor Sony SRS-XB22 s funkcí EXTRA BASS™ - černý
Zvuk EXTRA BASS™ s režimem ŽIVÝ ZVUK
Zvukové efekty s funkcí Party Booster
Oživte svůj večírek zářivými světly
Vodotěsný a odolný proti prachu (krytí IP67)
Výdrž baterie až 12 hodin (EXTRA BASS™: až 10 hodin)

Prodej ukončen
Katalogové číslo: SRSXB22B

Vytvořte si festival, ať se vydáte kamkoliVložte reproduktor SRS-XB22 do tašky nebo jej noste v ruce a pokračujte v párty kdekoli a kdykoli. Funkce EXTRA BASS, režim ŽIVÉ HUDBY a party osvětlení vytváří dokonalý přenosný hudební festival.


Užijte si pořádný zvuk EXTRA BASSRozjeďte večírek s reproduktorem s funkcí EXTRA BASS. Dva pasivní zářiče vylepšují v kombinaci se dvěma širokopásmovými reproduktory nízké tóny a rozproudí basy.


Uslyšíte hudbu jako naživoStiskněte tlačítko režimu ŽIVÝ ZVUK, a poslechněte si hudbu ve zcela novém provedení. Oživte svůj večírek jedinečným zážitkem prostorového zvuku a vytvořte festivalovou atmosféru naprosto kdekoli.

Reproduktory SRS-XB22 jsou pečlivě navrženy tak, aby poskytovaly skutečný prostorový zážitek. Modré čáry ukazují, jak hranaté reproduktory s novou technologií DSP vysílají vaši hudbu do širšího prostoru, a vytvářejí tak festivalovou atmosféru, ať jste kdekoli.


Kuželový reproduktor se slídovou membránouMasivní a lehký kuželový reproduktor se slídovou celulární membránou (MRC) přispívá ke kvalitnějšímu zvuku.


Duální 42mm jednotka reproduktoru42mm reproduktor zaručuje silný zvuk a basy.


Malý, co do velikosti, velký, pokud jde o zábavuKompaktní reproduktor SRS-XB22 se vejde do batohu, takže párty se může odehrát, kamkoli se vydáte.


Rozjasněte večírek pomocí pulzujících barevBez párty osvětlení to není žádná zábava. Reproduktor SRS-XB22 je vybaven blikajícími proužkovými světly, která jsou synchronizovaná s rytmem hudby.


Dodejte svému večírku větší šmrnc s funkcí Party BoosterPo aktivaci je možné pouhým klepnutím na různá místa reproduktoru vytvářet různé zvuky, například škrábání, zvuky virblu, basového bubnu a kravského zvonce. Ovládejte hlasitost silou: získejte jemný zvuk lehkým klepnutím, nebo ho zesilte pořádnou ranou.


Pořádně to roztočte s funkcí Wireless Party ChainS funkcí Wireless Party Chain můžete poslouchat skladbu z více reproduktorů. Propojte až 100 bezdrátových reproduktorů pomocí BLUETOOTH a hudba i osvětlení se synchronizují, aby všichni mohli tancovat ve stejném rytmu. Světla mohou blikat náhodně nebo v kruhu.


Ovládejte večírek pomocí aplikace Sony | Music CenterRežírujte svůj večírek z tanečního parketu díky aplikaci Sony | Music Center – vybírejte své oblíbené seznamy skladeb, připravte další skladbu, měňte možnosti osvětlení a režimy zvuku.


Naprosto prachuvzdornýDíky krytí IP67 můžete reproduktor SRS-XB22 vzít na pláž (slaná voda mu nevadí), do lesa, na poušť, zkrátka kam chcete – bude přehrávat pořád bez ohledu na prašnost povrchu.


Zcela omyvatelný vodou a vodotěsnýDíky krytí IP67 může reproduktor spadnout do vody a můžete ho bez problémů umýt vodou.


Opravdu odolný reproduktor na každý večírekReproduktor SRS-XB22 byl podroben rozsáhlým rázovým zkouškám, které ověřily, že může být vystaven nevyhnutelným úderům, nárazům a odírání, které jsou součástí každodenního používání.


Dlouhá životnost baterieVýdrž baterie až 12 hodin znamená, že reproduktor SRS-XB22 na večírku vydrží déle než vy. I se zapnutou funkcí EXTRA BASS si užijete až 10 hodin zábavy.


Postavte ho na výšku nebo položte na bokAť už reproduktor SRS-XB22 umístíte kamkoli a jakýmkoli způsobem, na šířku nebo na výšku, bezpečně dosedne, takže je jako stvořený pro malé prostory.


Bezdrátový poslech s technologií BLUETOOTH a NFCTechnologie NFC (Near Field Communication) Bluetooth odstraňuje nutnost kabelových připojení a složitého nastavení. Dotkněte se reproduktoru zařízením s technologií NFC a dosáhnete rychlého připojení: poté můžete streamovat hudební sbírku. Nemáte technologii NFC? Nevadí. Připojte se pomocí technologie Bluetooth a je to.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.