SONY SRS-XB23 GREY

Přenosný bluetooth reproduktor Sony SRS-XB23 s funkcí EXTRA BASS™ - šedý
Zvuk EXTRA BASS™
Kompaktní, lehký a snadno přenosný
Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit pro čistý a úderný zvuk
Vodotěsný, prachotěsný (krytí IP67) a nárazuvzdorný
Výdrž baterie až 12 hodin (EXTRA BASS™: až 10 hodin)
Sony | Music Center

Prodej ukončen
Katalogové číslo: SRSXB23C
Rozjeďte párty kdekoliReproduktor SRS-XB23 je kompaktní, lehký a snadno se přenáší, takže si ho nezapomeňte přibalit, ať už míříte kamkoli.


Vychutnejte si výkonný zvuk kdekoliDopřejte si hluboký, řízný zvuk kdekoli chcete s reproduktorem vybaveným funkcí EXTRA BASS. Dva pasivní zářiče vylepšují ve spojení s širokopásmovými reproduktory nízké tóny a basům dodávají novou energii.


Kam se s ním vydáte?Ať už se chystáte tábořit s přáteli, nebo odpočívat v parku, kompaktní a lehký reproduktor SRS-XB23 zapadne do vašich plánů stejně snadno, jako do batohu.


Kompaktní velikostReproduktor SRS-XB23 se pohodlně vejde do držáku nápojů kempovacího křesla. To se dá skvěle využít třeba při odpočinku na festivalech pod širým nebem.


Praktický popruhReproduktor můžete zavěsit na stan nebo na nejbližší strom – kamkoli, kde se chcete podělit o své oblíbené melodie.


Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker UnitNa rozdíl od kruhové membrány u běžných reproduktorů je nově vyvinutá jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit přenosného reproduktoru XB23 opatřena membránou, která nemá kruhový tvar.


Vyšší akustický tlak a nižší zkresleníNekruhový tvar jednotky umožňuje maximalizovat plochu membrány, a přispívá tak ke zvýšení akustického tlaku pro říznější basy, ale poskytuje také možnost omezit amplitudu výkyvu měniče při zachování akustického tlaku, což přináší menší zkreslení.


Čistší zvuk a širší zvuková scénaAsymetrický design této jednotky a optimalizované vyvážení navíc podporují čistší zvukový projev a rozšíření zvukové scény.


Kuželová slídová celulární membrána a krytka proti prachuOdolný a lehký kuželový reproduktor se slídovou celulární membránou (MRC) a krytkou proti prachu přispívá ke kvalitnějšímu zvuku.


Postranní pasivní zářičeOptimalizované umístění postranních pasivních zářičů zajišťuje čistou reprodukci basů.


Prachotěsný, vodotěsný a omyvatelnýDíky krytí IP67 můžete reproduktor SRS-XB23 vzít na pláž, do lesa, na poušť – nepřestane hrát ani v prašném prostředí. Je vodotěsný a odolá i slané vodě, takže nemusíte mít obavy ani u moře či u bazénu, a není žádný problém ho umýt.


Odolnost předevšímReproduktor SRS-XB23 byl podroben rozsáhlým rázovým zkouškám, které ověřily, že může být vystaven nevyhnutelným úderům, nárazům a odírání, které jsou součástí každodenního používání. I když reproduktor SRS-XB23 upustíte, bude stále funkční.


Dlouhá životnost baterieAž 12hodinová výdrž baterie znamená, že reproduktor SRS-XB23 na večírku vydrží déle než vy. I v režimu EXTRA BASS si užijete až 10 hodin zábavy.


Reproduktor s hlasitým odposlechem pro hovory hands-freeReproduktor s funkcí hlasitého odposlechu nabízí pohodlný způsob hovoru hands-free, ať už se jedná o konferenční hovor pro práci, nebo chat s přáteli.


Pořádně to roztočte s funkcí Party ConnectUžijte si všichni stejnou píseň několikrát pomocí funkce Party Connect. Pomocí technologie BLUETOOTH zapojíte až sto kompatibilních bezdrátových reproduktorů a synchronizujete hudbu tak, aby všichni mohli tančit do rytmu.


Ovládejte večírek pomocí aplikace Sony | Music CenterRežírujte svůj večírek z tanečního parketu díky aplikaci Sony | Music Center – vybírejte své oblíbené seznamy skladeb, připravte další skladbu nebo měňte režimy zvuku.


Postavte ho na výšku nebo položte na bokAť už umístíte reproduktor SRS-XB23 na šířku nebo na výšku, bezpečně dosedne, takže se na něj vždy najde místo všude, kde si chcete udělat párty. Při vodorovném umístění můžete pomocí aplikace Sony | Music Center přepnout z monofonního přehrávání zvuku na stereofonní.


Port USB Type-CReproduktor SRS-XB23 můžete nabíjet pomocí kabelu USB Type-C.