SONY SRS-XB32 BLACK

Přenosný bluetooth reproduktor Sony SRS-XB32 s funkcí EXTRA BASS™ - černý
Zvuk EXTRA BASS™ s režimem ŽIVÝ ZVUK
Zvukové efekty s funkcí Party Booster
Oživte svůj večírek zářivými světly
Vodotěsný a odolný proti prachu (krytí IP67)
Výdrž baterie až 24 hodin (EXTRA BASS™: až 14 hodin)
Skladem
Katalogové číslo: SRSXB32B
3 890 
ks
výprodej

Vezměte si oslavu všude s sebou



Užijte si párty zvuk, který vytváří dojem živé hudby, tančete v rytmu blikajících světel a bavte se kdykoli a kdekoli. To vše dokáže vytvořit jeden přenosný reproduktor. Svou párty si tak můžete vzít s sebou, kamkoli se vydáte.






Užijte si pořádný zvuk EXTRA BASS



Rozjeďte večírek s reproduktorem vybaveným funkcí EXTRA BASS. Dva pasivní zářiče vylepšují v kombinaci se dvěma širokopásmovými reproduktory nízké tóny a oživí váš večírek.






Uslyšíte hudbu jako naživo



Stiskněte tlačítko režimu ŽIVÝ ZVUK, a poslechněte si hudbu ve zcela novém provedení. Oživte svůj večírek jedinečným zážitkem prostorového zvuku a vytvořte festivalovou atmosféru naprosto kdekoli.






Jak funguje režim ŽIVÝ ZVUK



Reproduktory SRS-XB32 jsou pečlivě navrženy tak, aby poskytovaly skutečný prostorový zážitek. Modré čáry ukazují, jak zkosené reproduktory s technologií DSP vysílají hudbu do širšího prostoru, a vytvářejí tak festivalovou atmosféru, ať jste kdekoli.






Kuželový reproduktor se slídovou membránou



Masivní a lehký kuželový reproduktor se slídovou celulární membránou (MRC) přispívá ke kvalitnějšímu zvuku.






Duální 48mm jednotka reproduktoru



48mm reproduktor zaručuje silný zvuk a basy.






Rozsviťte večírek pomocí blikajících světel



Bez párty osvětlení to není žádná zábava. Reproduktor SRS-XB32 je vybaven barevnými blikajícími světly, která jsou synchronizovaná s rytmem hudby, a blikajícím stroboskopickým světlem. Barvu proužkového světla instalovaného kolem obrysu reproduktoru můžete změnit, aby odpovídala vaší náladě.






Dodejte svému večírku větší šmrnc s funkcí Party Booster



Po aktivaci je možné pouhým klepnutím na různá místa reproduktoru vytvářet různé zvuky, například škrábání, zvuky virblu, basového bubnu a kravského zvonce. Ovládejte hlasitost silou: získejte jemný zvuk lehkým klepnutím, nebo ho zesilte pořádnou ranou.






Pořádně to roztočte s funkcí Wireless Party Chain



S funkcí Wireless Party Chain můžete poslouchat skladbu z více reproduktorů. Propojte až 100 bezdrátových reproduktorů3 pomocí BLUETOOTH a hudba i osvětlení se synchronizují, aby všichni mohli tancovat ve stejném rytmu. Světla mohou blikat náhodně nebo v kruhu.






Ovládejte večírek pomocí aplikace Sony | Music Center



Režírujte svůj večírek z tanečního parketu díky aplikaci Sony | Music Center – vybírejte své oblíbené seznamy skladeb, připravte další skladbu, měňte možnosti osvětlení a režimy zvuku.






Ovládejte reproduktor dálkově pomocí aplikace Fiestable



Pokud si stáhnete aplikaci Fiestable, budete moci ovládat osvětlení reproduktoru SRS-XB32 a také používat ovládací gesta na obrazovce smartphonu.






Naprosto prachuvzdorný



Díky krytí IP67 můžete reproduktor SRS-XB32 vzít na pláž (slaná voda mu nevadí), do lesa, na poušť, zkrátka kam chcete – bude přehrávat pořád bez ohledu na prašnost povrchu.






Zcela omyvatelný vodou a vodotěsný



Díky krytí IP67 může reproduktor spadnout do vody a můžete ho bez problémů umýt vodou.






Opravdu odolný reproduktor na každý večírek



Reproduktor SRS-XB32 byl podroben rozsáhlým rázovým zkouškám, které ověřily, že může být vystaven nevyhnutelným úderům, nárazům a odírání, které jsou součástí každodenního používání.






Dlouhá životnost baterie



Výdrž baterie až 24 hodin znamená, že reproduktor SRS-XB32 na večírku vydrží déle než vy. I se zapnutou funkcí EXTRA BASS si užijete až 14 hodin zábavy.






Postavte ho na výšku nebo položte na bok



Ať už umístíte reproduktor SRS-XB32 kamkoli a jakýmkoli způsobem, na šířku nebo na výšku, bezpečně dosedne, takže je jako stvořený pro malé prostory.






Streamujte hudbu pomocí BLUETOOTH a NFC



Technologie NFC (Near Field Communication) Bluetooth odstraňuje nutnost kabelových připojení a složitého nastavení. Dotkněte se reproduktoru zařízením s technologií NFC a dosáhnete rychlého připojení: poté můžete streamovat hudební sbírku. Nemáte technologii NFC? Nevadí. Připojte se pomocí technologie Bluetooth a je to.






Nabíjení telefonu během večírku



Vybíjí se vám smartphone? Připojte ho do portu USB na zadní straně reproduktoru SRS-XB32 a dobijte baterii.



Připojení a vstupy Bluetooth®4.2, NFC, stereofonní minikonektor
Frekvenční rozsah 20 - 20 000 Hz
Baterie Až 24 hodin
Telefonování v režimu handsfree Ano
Rozměry a hmotnost 238 x 84 x 83 mm, 900 g
Barva Černá
Obsah balení Kabel Micro USB

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.