SONY SRS-XB41 WHITE

Přenosný bezdrátový reproduktor Sony SRS-XB41 s technologií Bluetooth/NFC - bílý
Technologie EXTRA BASS™ pro hluboký, výrazný zvuk
Režim ŽIVÝ ZVUK pro venkovní použití
Různobarevná řadová světla a blikající stroboskop
24 hodin (Standardní režim / Vypnuté osvětlení)
Odolný vůči vodě a prachu díky krytí IP67
Velikost reproduktoru 58 mm

Prodej ukončen
Katalogové číslo: SRSXB41W

Ať už jdete kamkoli, festival můžete vzít s sebouRozjeďte vlastní festival s funkcí EXTRA BASS a vylepšeným režimem ŽIVÝ ZVUK, párty osvětlením a zábavnými funkcemi, které vaší párty navodí festivalovou atmosféru a zajistí trojrozměrný hudební zážitek.


Užijte si pořádný zvuk EXTRA BASSUmocněte všechny rytmy a oživte svůj večírek pomocí funkce EXTRA BASS.


Dopřejte si zážitek z živé hudbyStiskněte tlačítko režimu ŽIVÝ ZVUK, a poslechněte si hudbu ve zcela novém provedení. Oživte svůj večírek jedinečným zážitkem prostorového zvuku a vytvořte festivalovou atmosféru všude, kam jdete.


Jak funguje režim ŽIVÝ ZVUKReproduktory řady SRS-XB41 jsou pečlivě navrženy tak, aby poskytovaly skutečný prostorový zážitek. Modré čáry ukazují, jak hranaté reproduktory s novou technologií DSP vysílají vaši hudbu do širšího prostoru, a vytvářejí tak festivalovou atmosféru, ať jste kdekoli.


Rozsviťte večírekBez party světel je pěkná nuda. Reproduktor SRS-XB41 je vybaven barevnými blikajícími světly, které jsou synchronizované s rytmem – včetně nových řadových světel, co se ovíjejí okolo reproduktoru, dalšího světla a blikajícího stroboskopu.


Dodejte svému večírku větší šmrnc s funkcí Party BoosterDíky vestavěné rukojeti usnadňující úchop, lze reproduktor umístit na různá místa, a vytvářet různé zvuky – například škrábání, zvuky virblu, basového bubnu a kravského zvonce. Ovládejte hlasitost silou: získejte jemný zvuk lehkým klepnutím, nebo ho zesilte pořádnou ranou.


Bezdrátový Party ChainUžijte si všichni stejnou píseň pomocí funkce Wireless Party Chain. Zapojte až sto bezdrátových reproduktorů 2 pomocí technologie BLUETOOTH a synchronizujte hudbu i osvětlení tak, aby všichni mohli tančit do rytmu.


Ovládejte večírek pomocí aplikace Sony | Music CenterRežírujte svůj večírek z tanečního parketu díky aplikaci Sony | Music Center – vybírejte své oblíbené seznamy skladeb, připravte další skladbu, měňte možnosti osvětlení a režimy zvuku.


Buďte svůj vlastní dýdžej s aplikací FiestableStáhněte si aplikaci Fiestable, ovládejte osvětlení a přidávejte dýdžejské efekty – to vše pouhými několika klepnutími na aplikaci.


Zcela odolný vůči koroziReproduktor SRS-XB41 je mimořádně odolný vůči korozi, takže dobře vypadá a navíc ho můžete klidně hodit do moře.


Zcela omyvatelný a vodotěsnýDíky krytí IP67 lze reproduktor ponořit i do vody a díky vysoce kvalitní tkanině vyrobené exkluzivně v Japonsku jde bez problémů omýt.


Zcela odolný proti prachuDíky krytí IP67 můžete reproduktor SRS-XB41 vzít na pláž, do lesa, na poušť, zkrátka kam chcete – bude vyhrávat pořád bez ohledu na to, na jak prašném povrchu stojí.


Vydrží celý den24hodinová výdrž baterie zaručuje, že reproduktor SRS-XB41 na večírku vydrží ještě déle než vy.


Odolnost proti nárazu z výšky 1,2 mSystém splnil pádovou zkoušku z 1,22 m na 5cm překližku, a vyhověl tak normě MIL-STD 810F s metodou 516.5 pro náraz.


Bezdrátový poslech s technologií BLUETOOTH a NFCStreamování BLUETOOTH s možností připojení NFC zjednodušuje přehrávání seznamu skladeb na večírku.


Nabíjecí port USBVybíjí se vám smartphone? Zapojte ho do portu USB na boční straně SRS-XB41, a dobijte baterii.


Snadné ovládání tlačítkyK ovládání reproduktoru SRS-XB41 nepotřebujete žádné zařízení. Vše, co potřebujete, zvládnete tlačítky na reproduktoru.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.