SONY SRS-XB43 BLUE

Přenosný bluetooth reproduktor Sony SRS-XB43 s funkcí Extra Bass - modrý
Zvuk EXTRA BASS™ s režimem ŽIVÝ ZVUK
Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit doplněná výškovým reproduktorem pro čisté vokály
Oživte svůj večírek blikajícími světly
Vodotěsný a prachotěsný (krytí IP67)
Výdrž baterie až 24 hodin (EXTRA BASS™ až 14 hodin)
Sony | Music Center / Fiestable

Prodej ukončen
Katalogové číslo: SRSXB43L
Uspořádejte párty kdekoli a kdykoliOdolný proti vodě, prachu a otřesům. Reproduktor SRS-XB33 kombinuje robustní design s baterií s dlouhou výdrží, takže vám nic nebude bránit při poslouchání hudby jako vystřižené z festivalu.


Vychutnejte si výkonný zvuk kdekoliDopřejte si hluboký, řízný zvuk kdekoli chcete s reproduktorem vybaveným funkcí EXTRA BASS. Dva pasivní zářiče vylepšují ve spojení s širokopásmovými reproduktory nízké tóny a basům dodávají novou energii.


OdolnostDíky odolné konstrukci a dlouhé výdrži baterie vás reproduktor SRS-XB33 nenechá na holičkách.


Zcela omyvatelný vodou a vodotěsnýDíky krytí IP67 je reproduktor vodotěsný a odolný proti slané vodě – takže se nemusíte bát jej používat ani u moře či u bazénu – a není žádný problém ho umýt.


Naprosto prachuvzdornýDíky krytí IP67 můžete reproduktor SRS-XB33 vzít na pláž, do lesa, na poušť, zkrátka kamkoli chcete – nepřestane hrát ani v prašném prostředí.


Odolnost předevšímReproduktor SRS-XB33 byl podroben rozsáhlým rázovým zkouškám, které ověřily, že může být vystaven nevyhnutelným úderům, nárazům a odírání, které jsou součástí každodenního používání. I když reproduktor SRS-XB33 upustíte, bude stále funkční.


Dlouhá životnost baterieVýdrž baterie až 24 hodin znamená, že reproduktor SRS-XB33 na večírku vydrží déle než vy. I se zapnutým osvětlením v režimu EXTRA BASS si užijete až 14 hodin zábavy.


Co znamená jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit?Na rozdíl od kruhové membrány u běžných reproduktorů je nově vyvinutá jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit modelu XB33 opatřena membránou, která nemá kruhový tvar.


Vyšší akustický tlak a nižší zkresleníNekruhový tvar jednotky umožňuje maximalizovat plochu membrány, a přispívá tak ke zvýšení akustického tlaku pro říznější basy, ale poskytuje také možnost omezit amplitudu výkyvu měniče při zachování akustického tlaku, což přináší menší zkreslení.


Čistší zvuk a širší zvuková scénaAsymetrický design této jednotky a optimalizované vyvážení navíc podporují čistší zvukový projev a rozšíření zvukové scény.


Kuželová slídová celulární membrána a krytka proti prachuOdolný a lehký kuželový reproduktor se slídovou celulární membránou (MRC) a krytkou proti prachu přispívá ke kvalitnějšímu zvuku.


Postranní pasivní zářičeOptimalizované umístění postranních pasivních zářičů zajišťuje čistou reprodukci basů.


Uslyšíte hudbu jako naživoStiskněte tlačítko režimu ŽIVÝ ZVUK, a poslechněte si hudbu ve zcela novém provedení. Oživte svůj večírek jedinečným zážitkem prostorového zvuku a vytvořte festivalovou atmosféru naprosto kdekoli.


Jak funguje režim ŽIVÝ ZVUKReproduktory modelu SRS-XB33 byly pečlivě navrženy tak, aby poskytovaly skutečný prostorový zážitek. Naše hranaté reproduktory s technologií DSP vysílají hudbu do širšího prostoru, a vytvářejí tak festivalovou atmosféru, ať jste kdekoli.

[A]: Režim ŽIVÝ ZVUK je ZAPNUTÝ
[B]: Režim ŽIVÝ ZVUK je VYPNUTÝ


Rozsviťte večírekBez párty osvětlení to není žádná zábava. Reproduktor SRS-XB33 je vybaven osvětlením a barevnými světelnými proužky, které blikají do rytmu. Můžete dokonce změnit barvu proužkového světla, aby odpovídalo vaší náladě.


Pořádně to roztočte s funkcí Party ConnectS funkcí Party Connect si můžete užít skladby z více reproduktorů. S technologií BLUETOOTH propojíte až 100 reproduktorů a hudba i osvětlení se synchronizují, aby všichni mohli tančit do rytmu. Vyberte vzor nebo nastavte světla tak, aby blikala v kruhu.


Ovládejte večírek pomocí aplikace Sony | Music CenterRežírujte svůj večírek z tanečního parketu díky aplikaci Sony | Music Center – vybírejte své oblíbené seznamy skladeb, připravte další skladbu nebo měňte možnosti osvětlení a režimy zvuku.


Aplikace FiestablePokud si stáhnete aplikaci Fiestable, budete moci ovládat osvětlení reproduktoru SRS-XB33 a také používat ovládací gesta na obrazovce smartphonu.


Telefonování v režimu handsfreeReproduktor s funkcí hlasitého odposlechu nabízí pohodlný způsob hovoru hands-free, ať už se jedná o konferenční hovor pro práci, nebo chat s přáteli.


Postavte ho na výšku nebo položte na bokAť už umístíte reproduktor SRS-XB33 na šířku nebo na výšku, bezpečně dosedne, takže se na něj vždy najde místo všude, kde si chcete udělat párty.


Streamujte hudbu pomocí BLUETOOTH a NFCTechnologie NFC (Near Field Communication) Bluetooth odstraňuje nutnost kabelových připojení a složitého nastavení. Dotkněte se reproduktoru zařízením s technologií NFC a dosáhnete rychlého připojení: poté můžete streamovat hudební sbírku. Nemáte technologii NFC? Nevadí. Připojte se pomocí technologie Bluetooth a je to.


Nabíjecí porty USB Type-C a USBReproduktor SRS-XB33 můžete nabíjet pomocí kabelu USB Type-C. Pokud vašemu smartphonu začne docházet energie, stačí ho zapojit do portu USB reproduktoru a baterii dobít.