Rekonstrukce! Prodejna Karlovo náměstí! Novou prodejnu Sony pro Vás otevíráme v září 2018!

SAMSUNG UBD-K8500

UHD Blu-ray přehrávač Samsung UBD-K8500
Rozlišení 4K
Podpora HDR obsahu, 10 bitová barevná hloubka
Upscaling na UHD rozlišení, podpora 3D
2x HDMI, 1x USB, Wi-Fi (2,4 GHz/5 GHz)
Elegantní zaoblený design

Prodej ukončen
Katalogové číslo: UBDK8500

Obraz jako živý s neskutečnými detaily

S ohromujícím rozlišením 4K UHD přináší tento Ultra HD Blu-ray přehrávač 4 x větší kvalitu obrazu oproti stávajícím Samsung Blu-ray přehrávačům. Může se chlubit neuvěřitelně kvalitním obrazem, který působí skutečně jako živý.


 

 


Elegantní a moderní zakřivený design

Vzhled přehrávače nyní dokonale sedí k vašemu Samsung SUHD televizoru. S unikátním broušeným designem se stává tento přehrávač perfektním doplňkěm ve vašem obývacím pokoji.


 
Kino kvalita u vás doma

S technologíí HDR (vysoký dynamický rozsah) ožívá každá filmová scéna přímo ve vašem obývacím pokoji. Užívejte si ostrý kontrast s nejhlubší možnou černou a nejjasnější bílou.


 
Užívejte si živější dechberoucí barvy

Ultra HD Blu-ray přehrávač nabízí dvojnásobnou barevnou škálu oproti stávajícím konvenčním Blu-ray přehrávačům a 64krát vyšší barevné spektrum, překonávající standard digitálního kina. Vychutnejte si realistickou kvalitu obrazu jako nikdy předtím.


 

Oživte svůj televizor s funkcí konverze do rozlišení UHD
Funkce UHD Upscaling přiblíží obsah s nižším kvalitou obrazu téměř na úroveň UHD, poskytující křišťálově čistý obraz s 4krát vyšším rozlišením oproti Full HD. Nyní můžete sledovat všechny své oblíbené filmy, jako byste byli přímo uprostřed scény.


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.