Chcete mít Vánoce v klidu? Podívejte se, do kdy můžete objednávat s jistotou doručení. A nezapomeňte si také zkontrolovat Vánoční otevírací dobu našich prodejen.

SAMSUNG UBD-M9500

doprava zdarma
Blu-Ray přehrávač Samsung UBD-M9500 s přehráváním 4K Ultra HD
HDR Technologie
Smart Hub
UHD upscaling
7.1 ch Dolby, DTS Decoding Channel
N Screen (BD to Mobile)
360° View
Wi-Fi, Bluetooth

Předobjednávka
Katalogové číslo: UBDM9500
11 990 
ks

HDR kvalita Blu-ray videaUžijte si jasnější obraz s ostřejším kontrastem, bohatší barevností a prvotřídním podáním černé a bílé. Dopřejte si nepoznanou úroveň vizuálního zážitku v HDR kvalitě s Ultra HD Blu-ray přehrávačem od společnosti Samsung.
* Kvalita HDR se může lišit v závislosti na zdroji obsahu a modelu a velikosti televizoru.


Dvojnásobný barevný rozsahKvalita, která překonává běžné Blu-ray přehrávače i obraz na plátně v kině. S Ultra HD Blu-ray přehrávačem Samsung získáte dvojnásobný barevný rozsah oproti obyčejným zařízením a bohatší tóny, než jaké můžete vidět v kinosále.


Sdílení obsahu s telefonemSledujte kvalitní video na svém smartphonu. Díky přehrávači UBD-M9500 si můžete užít rozdílný obsah, než jaký je právě přehrávaný na televizoru. A pokud budete chtít sledovat pouze na svém chytrém telefonu, TV samozřejmě zapínat nemusíte.
* Podporovaná zařízení: S8, Tab S3, S7, Note 5, S6 s OS Android 7.0 a vyšším.


Nerušená zábava s Bluetooth sluchátkyJedinečnou kvalitu obrazu i zvuku si při sledování Blu-ray snímků užijete i bez vyrušení okolí. Díky podpoře praktických Bluetooth sluchátek bude audiostopa filmu poskytnuta pouze vašemu sluchu.


Rozšířené uživatelské možnostiUltra HD Blu-ray přehrávač je dodáván se širokou nabídkou aplikací, které vám nabídnou ještě větší zábavu. Výjimečný uživatelský komfort navyšuje také intuitivní rozhraní umožňující snadné ovládání bez nutnosti návratu do hlavního menu.
* Přehrává 4K Ultra HD BD/BD/DVD/CD.


Podpora 360° videa a fotografiíS přehrávačem UBD-M9500 si jednoduše prohlédnete různorodý 360° obsah nejen ze zařízení Samsung Gear 360. Dálkové ovládání bylo speciálně přizpůsobeno navigaci ve 360stupňových videích i fotografiích.
* Obsah z Gear 360 musí být konvertován prostřednictvím smartphonu Galaxy nebo na počítači.


24bitová kvalita audiaUHD BD přehrávač Samsung poskytuje vedle vynikajícího zážitku ze sledování vysoce kvalitního videa podobné potěšení z poslechu. Bez jakéhokoliv downsamplingu přehrává 192kHz audio ve 24bitové hloubce.
* Podporuje digitální bitstream audio formátů Dolby Atmos a DTS:X.

Určeno pro český trh ano
Typ přehrávače Ultra HD Blu-Ray
Funkce Převod videa do rozlišení UHD, multiroom link, smart hub, Wi-Fi, N Screen (BD to Mobile)
4K ano
Podporovaná média BD, UHD BD, DVD
Podporované formáty DivX, AVCHD, MKV, WMV, JPEG
Aplikace Webový prohlížeč
Konektory USB, 2xHDMI, LAN, Optický výstup
Barva černá
Rozměry a hmotnost 406,0 × 45,0 × 225,6 mm / 1,9 kg

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.