SONY BDP-S6700B

Blu-ray přehrávač Sony BDP-S6700B se 4K Uspscale, Wi-Fi a Bluetooth
4K Upscale
Wi-Fi
Webový prohlížeč
DLNA
Bluetooth (LDAC)
Skladem
Katalogové číslo: BDPS6700B

Netušené možnostiDopřejte si dokonalý audiovizuální zážitek kdykoliv si vzpomenete a v pohodlí svého oblíbeného křesla. Domácí BD přehrávač Sony vám dá možnost užít si ty nejnovější filmové pecky bez vyrušení sousedem chroupajícím popcorn nebo masáže v podobě kopanců od diváka za vámi.
S6700 nabídne přitom mnohem víc, než byste za jeho cenu čekali. Především je to trojrozměrný obraz 3D a dokonce také převod na UHD rozlišení. Opravdu neomezené možnosti však objevíte s podporou bezdrátového streamingu nejen z externího zdroje videa, ale i při propojení s reproduktory nebo sluchátky.


Obklopí krásou detailů4K rozlišení je dnes in a tak nesmí chybět ani v tomto BD přehrávači. S pomocí zvýšení rozlišení získáte realistický obraz nejen z Blu-ray disku, ale i z jakéhokoliv online obsahu. Každá scéna bude mít bohaté detaily a přirozenou podobu.


Oslní barvamiTechnologie TRILUMINOS zpracuje i obtížně zpracovatelné barvy, jako jsou určité odstíny červené, mořská modrá nebo smaragdově zelená. I chlapi tak konečně poznají takové odstíny, o kterých dosud jen slyšeli nebo četli v dámských časopisech.


Potěší podporou 3DTrojrozměrný obraz je dnes stejně samozřejmý, jako barevné vysílání. Přehrávač Sony ale umožní 3D obsah zobrazit až ve Full HD rozlišení a dokonce z 2D videa vytvoří simulované 3D. I staré hrdiny si tak užijete v nové perspektivě a možná objevíte detaily, kterých jste si dříve nevšimli.


Překvapí bezdrátovými schopnostmiSamozřejmostí už je dnes připojení externích zařízení prostřednictvím USB, ale tenhle přehrávač nabídne vyšší level. S pomocí Wi-Fi nebo Bluetooth si vychutnáte streamování po síti s využitím DLNA nebo propojíte přehrávač bezdrátově s reproduktory či sluchátky. Kodek LDAC navíc v případě zdroje zvuku ve vysoké kvalitě umožní vychutnat si každý tón na maximum.


Neomezí vaše možnostiMáte na tabletu video, o které se chcete podělit se svými hosty? Není nic jednoduššího, než zapnout sdílení obrazovky – Miracast umožní u podporovaných zařízení bleskové zobrazení jakéhokoliv obsahu přímo na televizní obrazovce bez použití jakéhokoliv kabelu. Nemusí zůstat jen u videa, ale také u hudby, aplikací nebo her.


Přinese zvuk do celého bytuNechte se unášet tóny oblíbené muziky v koupelně i v ložnici. Nepotřebujete více zařízení, stačí vám mobilní telefon, tablet nebo reproduktor. Aplikace SongPal pro zařízení Android nebo Apple umožní elegantní propojení s vaším životním stylem.


Zabaví online obsahemJediný stisk vám stačí k otevření brány do nekonečného světa zábavy – po stisku tlačítka Netflix na dodávaném dálkovém ovladači budete mít přístup ke stále se zvětšující databízi zahraničních filmů napříč žánry. Vaše zábava tak nikdy neskončí.Určeno pro český trh Ano
Typ přehrávače Stolní Blu-ray přehrávač
Funkce Super Scaler (Precision CinemaHD), Deep Color, 24p True Cinema™, BRAVIA® Sync
4K Ano (Upscale)
Podporovaná média BD-ROM, BD-R, BD-RE, DVD-R/-RW/+R/+RW, CD-DA, CD-ROM/-R/+RW, USB
Podporované formáty Video: mpg, mpeg, mkv, mpg, mpeg, m2ts, mts, avi, mov, Audio: mp3, m4a, wma, wav, flac, ac3, ape, Foto:jpeg, jpg, jpe, png, gif, mpo
Aplikace TV SideView, Sony Entertainment Network,
Konektory HDMI® (1 zadní); koaxiální výstup audia (1 zadní); Ethernet (1 zadní); USB (1 přední)
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 255 x 39 x 192 mm, 0,9 kg
Obasah balení Dálkové ovládání; baterie (typ AAA x 2); návod k obsluze