SONY BDP-S7200

Rychlý 3D/4K Blu-Ray disk přehrávač SONY
Full HD, podpora 4K
Wi-Fi, USB, Miracast, DLNA
Skladem
Katalogové číslo: BDP-S7200
7 490  (ušetříte 20%)
5 990 
ks
Rozbaleno
výprodej

4K Upscale/3D Bluray disk přehrávač se super Wi-Fi. Podívejte se na elegantní zařízení BDP-S7200. Dokonale se hodí k přijímačům AV od společnosti Sony v černém provedení. Plná šířka 430 mm umožní snadné začlenění do soustavy domácího kina. Díky rozlišení zvýšenému na 4K uvidíte na oblíbených discích DVD a Blu-ray™ každý drobný detail. Se zvukem ve vysokém rozlišení studiové kvality uslyšíte zvuk podle představ interpreta. S přehrávačem BDP-S7200 4K Blu-ray budou v centru dění jemné odstíny zvuku, které promění filmy, televizní pořady i hudbu. A se super Wi-Fi® můžete také bez problémů streamovat z webu. Vstupte do nové éry domácího kina. Díky čtyřikrát vyššímu rozlišení než je Full HD nabízí úroveň 4K osm miliónů pixelů a obraz je neuvěřitelně realistický: jako by to byla skutečnost.

Určeno pro český trh Ano
Typ přehrávače Stolní Blu-ray přehrávač
Funkce Vylepšení na 4K Ultra HD, silnější signál se super Wi-Fi®, Screen Mirroring, přehrávání Blu-ray 2D a 3D, DLNA , ovládání pomocí aplikace TV SideView, webový prohlížeč, Super Audio CD, dvoujádrový procesor
4K Ano / Upscale
Hi-Res Audio Ano
Podporovaná média CD, DVD, Blu-ray
Podporované formáty JPEG, MP3, AVC-HD
Aplikace TV SideView, YouTube, Sony Entertainment Network
Konektory HDMI® (1 zadní); koaxiální výstup audia (1 zadní); Ethernet (1 zadní); USB (1 přední, 1 zadní)
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 430 x 49 x 210 mm , 2,3 kg
Obasah balení Dálkové ovládání (RMT-B128P); baterie (typ AAA x 2); návod k obsluze; záruční list

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.