SONY UBP-X1000ES

doprava zdarma
4K Ultra HD Blu-ray™ přehrávač Sony UBP-X1000ES
4K UHD Upscale, HDR
Zvukové kodeky Dolby® Atmos a DTS:X, Hi-Res audio
Podpora nového barevného prostoru BT.2020
umožňuje přístup k mnohem širší paletě barev
Rychlé a stabilní streamování z celé řady služeb
díky bezdrátové dvoupásmové technologii MIMO-streamování videa v rozlišení až 4K
Oddělené výstupy HDMI na video a zvuk, dig.coax a optický výstup, analog audio OUT

Prodej ukončen
Katalogové číslo: UBPX1000ES

Přineste si kino domů
S tímto 4K Ultra HD přehrávačem Blu-ray se budete cítit jako v kině. Rozlišení 4K UHD vám nabídne obraz pro velké plátno a technologie Dolby® Atmos a DTS:X vytvoří realistickou filmovou atmosféru.


 
Přibližte se ještě více skutečnosti
Nechte se vtáhnout přímo do děje filmů a seriálů. 4K Ultra HD Blu-ray™ zobrazuje vše s většími detaily než dříve, takže máte pocit, že sledujete skutečnou realitu.


 
Objevujte nové hloubky reality
Vysoký dynamický rozsah (HDR) nabízí mnohem více detailů. V kombinaci s čistotou rozlišení 4K oživuje HDR dříve skryté oblasti novým jasem, stíny a barvami.
Signály HDR nabízí až stokrát vyšší jas než standardní signál (SDR). Dokáží tak výrazně zvýšit maximální jas, ale přitom zachovat hlubokou a detailní černou, čímž poskytují zcela nový zážitek ze sledování.


 
Přirozené barvy přírody
Podpora nového barevného prostoru BT.2020 umožňuje přístup k mnohem širší paletě barev, než nabízí klasický televizní signál. Velmi široký barevný prostor umožňuje reprodukci nasycenějších a realističtějších barev od hluboké mořské modři až po přírodní zeleň a živou červenou.


 
 

Zvuk, který vás unese
Se špičkovými zvukovými kodeky Dolby® Atmos a DTS:X, které jsou oblíbené v kinech po celém světě, uslyšíte úder blesku, jekot sirén i troubení klaksonů všude kolem sebe a s překvapivou čistotou.


 
Získejte z každé skladby to nejlepší
Tak jako je rozdíl mezi videem v rozlišení HD a 4K, i skladby se zvukem s vysokým rozlišením nabízejí mnohem vyšší kvalitu než klasický formát mp3 nebo hudba z disků CD. Umožní vám slyšet každý nádech, dotyk nástroje nebo tón.


 
Technologie zvýšení rozlišení DSEE HX
Vyzkoušejte vylepšení frekvence a dynamického rozsahu formátu mp3 a jiné komprimované hudby (a také disků CD) téměř na vysoké rozlišení a užívejte si plnohodnotný zážitek jako s původní nahrávkou.


 
Jedinečné šasi Sony
Naše jedinečné vyztužené šasi s pevným rámem nabízí stabilní oporu, která eliminuje i nepatrné vibrace a poskytuje efektivní elektrické odstínění, abyste si mohli užívat prvotřídní zvuk a kvalitní obraz.


 
Přehrávejte si vše, co chcete
Možnosti UBP-X1000ES sahají mnohem dále než k přehrávání 4K UHD disků Blu-ray Disc™. Můžete sledovat, poslouchat a streamovat téměř cokoli, například formáty videa ve vysokém rozlišení či zvuku s vysokým rozlišením nebo celou řadu streamovacích služeb.


 
Přirozená základna pro vaše nejlepší vybavení
Vezměte všechny své audio a videopřístroje a propojte je se zařízením UBP-X1000ES. Ideální model pro domácí filmovou zábavu a hudební streamovací služby, například Spotify, který disponuje kvalitními možnostmi připojení, jež potěší každého milovníka technologií.


 
Všechna vaše zábava na jediném místě
Využijte rychlé a stabilní streamování z celé řady služeb. Díky bezdrátové dvoupásmové technologii MIMO nabízí přehrávač UBP-X1000ES streamování videa v rozlišení až 4K a silnější signál, i když jste na okraji dosahu bezdrátové sítě.


 
Ponořte se hlouběji do oblíbené zábavy
I při soukromé projekci si můžete vychutnat maximální efekt každého filmového okamžiku. Model UBP-X1000ES podporuje přenos zvuku přes Bluetooth®, abyste si mohli dopřát soukromou zábavu se svými oblíbenými bezdrátovými sluchátky Bluetooth®.


 
Zřetelné dialogy
Vychutnejte si dokonalou čistotu dialogů a soundtracků, ať jste blízko nebo daleko. Přehrávač UBP-X1000ES odesílá zvuk do televizoru prostřednictvím HDMI a zároveň do bezdrátového reproduktoru prostřednictvím Bluetooth®.


 
Zvuk, který s vámi zůstane
Pomocí bezplatné aplikace SongPal v mobilním zařízení nebo tabletu můžete bezdrátově streamovat obsah do přehrávače UBP-X1000ES a dalších připojených reproduktorů a zařízení. Jedná se o chytrý způsob, jak skloubit zábavu a životní styl.


 

Prémiový 4K Ultra HD Blu-ray Disc přehrávač Sony UBP-X1000ES

20.10.2017

Skvělý obraz, skvělý zvuk, propracovaný design, téměř neomezené možnosti připojení - to je nový referenční přehrávač 4K UHD Blu-ray disků Sony UBP-X1000ES. Vše navíc v prémiové řadě ES, kde pro kompromisy opravdu není prostor.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.