Během státního svátku dne 28.10. mají prodejny Karlovo náměstí a Poděbradská otevřeno do 18 hodin.

SONY UBP-X500

4K Ultra HD Blu-ray™ přehrávač Sony UBP-X500B
Sledujte bezkonkurenční čistotu obrazu 4K UHD Blu-ray™
Přehrajte téměř jakýkoli typ disku či formát souboru
Úžasná kvalita obrazu se zvýšením rozlišení na úroveň 4K s frekvencí až 60p
Poslouchejte různé formáty hudby
Vstup HDMI pro snadné připojení
Skladem
Katalogové číslo: UBPX500B
5 290  Ušetříte 9 % (500 Kč)

Vdechněte život filmům v rozlišení 4K HDR

S tímto 4K Ultra HD přehrávačem Blu-ray™ získáte ta nejlepší sedadla v pokoji. Zdokonalený prostorový zvuk, detaily v rozlišení 4K a živé obrazy s vysokým dynamickým rozsahem – to vše zajistí neuvěřitelně realistický vizuální zážitek, který vás zcela pohltí.

Vychutnejte si své filmy opravdu naplno díky přehrávání v rozlišení 4K Ultra HD™

Vychutnejte si filmy ve čtyřnásobném rozlišení oproti běžným přehrávačům Blu-ray™ (Full HD) s novými disky 4K Ultra HD Blu-ray™.

HDR10

Signál HDR10 s kompatibilním displejem nabízí až stokrát vyšší jas než standardní signál (SDR). Výrazně tak zvýší maximální jas, ale přitom zachová hlubokou a detailní černou, čímž poskytuje zcela nový zážitek ze sledování.

Přirozené barvy přírody

Podpora nového barevného prostoru BT.2020 umožňuje přístup k mnohem širší paletě barev, než nabízí klasický televizní signál. Velmi široký barevný prostor umožňuje reprodukci nasycenějších a realističtějších barev od hluboké mořské modři až po přírodní zeleň a živou červenou.

Ohromující detaily s rozlišením 4K u všeho, co sledujete

Přehrávač UBP-X500 vylepšuje rozlišení všeho, co sledujete, na rozlišení 4K. Každý objekt je ostřejší a vylepšený v reálném čase, a vy si tak můžete vychutnat podrobný obraz – skvěle se hodí pro nejnovější televizory s vysokým rozlišením.

Bohatší obraz na jakékoli obrazovce

Sledujte filmy v kvalitě 4K HDR i na televizorech, které nejsou technologií HDR vybaveny, a vychutnejte si dokonale prokreslené stíny a výrazné detaily. Naše funkce pro převod formátů HDR-SDR chytře převede ultra jasný rozsah rozlišení HDR na obraz SDR a zachová vynikající kvalitu obrazu i na běžných televizorech SDR.

Přehrávejte si vše, co chcete

Možnosti modelu UBP-X500 sahají mnohem dále než k přehrávání disků Blu-ray Disc™ v kvalitě 4K Ultra HD. Můžete sledovat a poslouchat téměř cokoli, například formáty videa ve vysokém rozlišení či zvuku.

Navrženo pro společný poslech

Zažijte ještě více zábavy. Spárujte přehrávač UBP-X500 s vaším zvukovým projektorem a vychutnejte si pohlcující prostorový zvuk.

Určeno pro český trh Ano
Typ přehrávače Stolní Blu-ray přehrávač
Funkce Dětský zámek, rodičovská kontrola, BRAVIA® Sync, funkce automatického vypnutí (funkce automatického pohotovostní režim)
4K Zvýšení rozlišení na 4K (60p), Deep colour (12 bitů), 24p True Cinema™
Podporovaná média USB, HDD, BD-RE, BD-ROM, CD (CD-DA), CD-R / -RW, Disk BD-RE s dvojitou vrstvou, Disk DVD+R, Disk DVD+R s dvojitou vrstvou, Disk DVD+RW, Disk DVD-R, Disk DVD-R s dvojitou vrstvou, DVD-RW, DVD-Video, SA-CD (SA-CD / CD), 3D (Profile 5), Ultra HD Blu-ray
Podporované formáty Dekódování DTS (2k), Dekódování Dolby Atmos® / Dolby® True HD (2k)
Konektory Výstup(y) HDMI®: 1 (zadní), vstup(y) USB: 1 (přední), připojení Ethernet: ANO
Barva Černá
Rozměry a hmotnost 320 × 45 × 212 mm, hmotnost 1,4kg
Obasah balení Dálkové ovládání: RMT-VB500E, Baterie: 2 baterie typu AAA

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.