Zlevnili jsme pro Vás cenu dopravy v objednávkách do 6 000 Kč. Cena dopravy v objednávkách nad 6 000 Kč je stále ZDARMA!

SENNHEISER HD 4.40BT

Uzavřená bluetooth sluchátka Sennheiser HD 4.40BT
Bluetooth, NFC
Integrovaný mikrofon pro mobilní telefonování
Frekvenční rozsah 18- 22.000 Hz
Li-ion Polymer Battery
Možnost složení - prémiové pouzdro
Skladem
Katalogové číslo: HD4.40BT
3 990  (ušetříte 35%)
2 590 
ks

Sluchátka Sennheiser HD 4.40 BT Wireless.
Tato novinka byla představena na výstavě CES v Las Vegas v lednu 2017.
Sennheiser HD 4.40 BT wireless headset je schopen úžasné zvukové kvality pro každodenní poslech na cestách.


 

  

Headset HD 4.40BT je uzavřený model s měkkým polstrováním okolo uší a je vytvořen jako dokonalá součást bezdrátového poslechu kvalitně nahrané hudby kdekoli, tedy i na cestách. Je především určen pro mobilní přístroje a umožňuje nerušeně poslouchat hudbu a vychutnat nádhernou zvukovou kvalitu a detailní, precizně vykreslený akustický rozsah speciálních reproduktorů Sennheiser o průměru 32 mm.


 

 


 

HD 4.40BT také využívají pokročilé bezdrátové technologie, audiokodeky a Bluetooth 4.0 včetně aptX pro realistickou bezdrátovou reprodukci na vice než Hi-Fi úrovni. Headset využívá NFC pro rychlé párování s kompatibilními komponenty a jejich další využívání. Ideální je řízení headsetu I připojeného mobilu pomocí ovládacích prvků, velmi přehledně a dostupně umístěných na sluchátkové mušli, díky tomu lze snadno měnit a posouvat přehrávané skladby a uskutečňovat mobilní hovory s využitím integrovaného skrytého mikrofonu.


Příjemně rozměrné circum-aurální, hluboké, ergonomicky konstruované náušníky vytvářejí z HD 4.50BTC nabídku nezvyklé úrovně komfortu I při velmi dlouhém poslechu. Excelentně dlouhá životnost baterie přináší posluchači plné bezdrátové užívání hudby až po 19 hodin (pokud využívá ANC) a dokonce 25 hodin s vypnutým systémem pro potlačení vnímání okolního hluku. Velmi praktická je možnost klasického připojení odpojitelným kabelem, pokud při extrémně dlouhé cestě nemáte možnost dobít baterie.


Elegantní, designově minimalistická sluchátka HD 4.40BT jsou vyrobena z odolných, vysoce kvalitních materiálů, díky čemuž je můžete každodenně vzít kamkoli, bez obav o jejich osud, bezestrachu z jejich poškození nebo zničení. Vzhledem k otočnému upevnění sluchátkových mušlí a celkové robustní skládací konstrukci je snadno uložíte do přiloženého, odolného transportního pouzdra.


 

Uložení Uzavřená, Circumaurální
Frekvenční rozsah 18 - 22.000 Hz
Citlivost 113dB (Passive: 1 kHz/1Vrms)
Velikost měniče 32 mm
Přenos signálu BT ver 4.0, odpojitelný kabel 1,4m
Funkce NFC párování, duální všesměrový mikrofon
Hmotnost 238 g
Baterie Li-Pol
Barva Černá

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.