Využijte dopravu zdarma! Stačí nakoupit za více jak 3 000 Kč.

SAMSUNG GALAXY BUDS 2 PRO (SM-R510) BORA PURPLE

Bluetooth sluchátka Samsung Galaxy Buds 2 Pro (SM-R510NZAAEUBE) - fialová
Bluetooth sluchátka do uší s prémiovým zvukem a aktivním potlačením hluku
24bitový Hi-Fi zvuk pro kvalitní zážitek z poslechu, Inteligentní 360 Audio
Vylepšený ergonomický design zajistí komfortní nošení, 3 mikrofony,
2-pásmové reproduktory, Ambient Sound, Vydrž 8 hodin (pouze Buds) a 29 hodin(nabíjecí pouzdro)
Odolné vůči potu, dešti ale i ponoření do vody (30 minut v hloubce až 1 m)
Na objednávku
Informace o dostupnosti
Po-Pá 9.00-17.00
Tel.: 725 440 658
E-mail: shop@elvia.cz
Katalogové číslo: SMR510NLVAEUE
5 690 
ks

Galaxy Buds2 ProJasná volba pro kvalitní zvuk


Pohlcující 24bitové Hi-Fi audioCesta rytmického a čistého akustického zvuku začíná přímo u zdroje vašeho oblíbeného zařízení Galaxy. Exkluzivní Samsung Seamless Codec přináší vysoce kvalitní 24bitový zvuk přímo do vašich uší.


Zaměří se na vaši oblíbenou hudbuAktivní potlačení hluku (ANC) je lepší než kdykoliv předtím.
Se systémem tří mikrofonů s vysokým SNR (poměrem odstupu signálu k šumu), Galaxy Buds2 Pro eliminují mnohem více vnějšího hluku – dokonce i tak jemného, jako je vítr.


Budete se cítit jako v hudebním videoklipuDíky inteligentnímu 360° řešení je zvuk mnohem realističtější. Algoritmy 360° prostoru s přímým vícekanálovým (5,1kanálovým/7,1kanálovým/Dolby Atmos) a vylepšeným mapováním Dolby Head Tracking zajišťují, že každý pohyb zůstává synchronizovaný. 360° Audio navíc dokáže dokonce přesně určit směr zvuku, když pohybujete hlavou, čímž docílíte neskutečného zážitku.


Stačí pouhé klepnutíGalaxy Buds2 Pro se automaticky objeví na vašich zařízeních Samsung, díky čemuž jsou vždy připraveny k připojení jediným klepnutím.
Prvotřídní funkce Auto Switch na Samsung Galaxy Buds2 Pro inteligentně detekuje mobilní aktivitu a plynule přesune své připojení k telefonu, tabletu nebo hodinkám Galaxy. Přepínání na přijímání hovorů funguje, i když jste připojeni k televizoru Samsung. Když jsou Galaxy Buds2 Pro připojeny k Samsung TV přes Bluetooth, není třeba vyndávat sluchátka z uší, abyste mohli zůstat v kontaktu s přáteli či rodinou. Příchozí hovory můžete jednoduše přijmout dvojitým klepnutím na Galaxy Buds2 Pro.


Kdo hledá, najdeBojíte se, že ztratíte svá sluchátka Buds2 Pro? Už nemusíte! S funkcí SmartThings Find můžete svá vytoužená sluchátka Galaxy Buds2 Pro sledovat pomocí funkce detekce polohy. Dokonce to zvládnete i bez pouzdra.


Pohodlné nošeníInovativní technologie proudění vzduchu napomáhá ke snížení tlaku ve zvukovodu a minimalizuje hluk – to přináší skutečně famózní zážitek z poslechu.


BaterieZískejte až 5 hodin nepřetržitého přehrávání se zapnutou technologií ANC a dalších 18 hodin v pouzdře.


Voděodolnost IPX7Nevadí jim slunce ani déšť. Galaxy Buds2 Pro jsou odolné vůči vodě, polití, a dokonce i potu.Provedení Bluetooth sluchátka do uší s prémiovým zvukem a aktivním potlačením hluku
Uložení Uzavřená, dynamická sluchátka
Určení do ucha (intraaurální)
Frekvenční rozsah 24 bitové Hi-Fi Audio (SSC Codec), Inteligentní 360 Audio (multikanálové)
Mikrofon 3
Velikost měniče 2-pásmový reproduktor (10mm Woofer + 5.3mm Tweeter)
Přenos signálu Bluetooth 5.3 Automatická změna párování mezi zařízeními(chytré telefony, hodinky a sluchátka Galaxy) + TV řady r. 2022, Samsung Seamless codek HIFI, AAC, SBC
Odolnost IPX7
Funkce ANC (3x mikrofon),čisté a zřetelné hovory díky inteligentnímu řešení DNN (Deep Neural Network), Ambient Sound, bezdrátové nabíjení Qi, akcelerometr, gyroskop, senzor přiblížení, Hallův senzor
Hmotnost Sluchátko 5,5 g / Nabíjecí pouzdro 43,4 g
Baterie Výdrž 8 hodin (vypnuté ANC)/ 5 hodin (zapnuté ANC); Nabijecí pouzdro 18 hodin (zapnuté ANC)/ 29 hodin (vypnuté ANC)
Barva Fialová
Obsah balení Dobíjecí pouzdro, silikonové nástavce do uší (S,M,L), USB-C kabel