Black Friday je plném proudu. Připravili jsme pro vás neodolatelnou nabídku. Chci vidět více!

SAMSUNG GALAXY BUDS PRO (SM-R190) WHITE

Bluetooth sluchátka Samsung Galaxy Buds Pro (SM-R190NZWAEUB) - bílá
Bluetooth sluchátka do uší s aktivní potlačení hluku
Funkce inteligentního potlačení hluku ANC s nastavitelným stupněm odhlučnění
2-pásmové reproduktory 11 a 6,5 mm, adaptivní systém 3 mikrofonů
Vydrží přehrávat 8 hodin(pouze Buds) a 20 hodin(nabíjecí pouzdro)
Odolné vůči potu, dešti ale i ponoření do vody (30 minut v hloubce až 1 m)

Prodej ukončen
Katalogové číslo: SMR190NZWAEUB

Představujeme Galaxy Buds ProJde o pravá bezdrátová sluchátka s pokročilou technologií pro pohlcující zvuk jako nikdy předtím. Funkce inteligentního ANC umožňuje bezproblémové přepínání mezi potlačením okolního hluku a jeho plně nastavitelným ovládáním. Vpusťte vnější svět — nebo ho jednoduše vypněte. Je to na vás. Nejlepší zvuk přichází s Galaxy Buds Pro.


Potlačení hluku, které můžete ovládatAktivní potlačení hluku na Galaxy Buds Pro odfiltruje až 99 % okolního šumu. Mikrofony na vnitřní a vnější straně monitorují hluk v reálném čase. Vyberte si úroveň ANC, zvyšujte nebo snižujte ruchy okolo vás pomocí inteligentního algoritmu, který ruší hluk: přepněte ho na vysokou úroveň v hlučném autobuse nebo nízkou v tiché knihovně — a nemusíte přitom měnit ani hlasitost.


Ponořte se do studiového zvukuDíky na míru vytvořeným dvoupásmovým reproduktorům se zvukem od AKG nádherně procítíte každou notu, od nejvyššího sopránu po nejhlubší basy. Sluchátka Galaxy Buds Pro nabízejí nejpodmanivější zvukový zážitek ze série Galaxy Buds, ať už posloucháte nové album, nebo audioknihu během svého výletu.


Živý zvuk, který vás vtáhne do neuvěřitelného realismuZažijte podmanivé 360° Audio, se kterým se ocitnete v centru dění. Díky technologii Dolby Head Tracking vás Galaxy Buds Pro přenesou přímo do vašeho oblíbeného videa, filmu nebo televizního programu. Inteligentní snímač sledování pohybu přesně určuje směr zvuku, když pohybujete hlavou, a dodává tak vašemu zážitku z poslechu silný nádech reality. A s obsahem v Dolby Atmos uslyšíte každý detail zřetelněji, abyste mohli procítit hlubší spojení s příběhem.


Přepínejte bez problémůAutomatické přepínání Galaxy Buds Pro zjistí, co je nejdůležitější, a okamžitě přesune připojení k danému zařízení. Když tedy sledujete film na tabletu a telefonujete, Galaxy Buds Pro přepnou zvuk na váš telefon. Jakmile zavěsíte, Galaxy Buds Pro se bezproblémově připojí zpět k tabletu — přeskakujte ze zařízení na zařízení, aniž byste se byť jen dotkli obrazovky.


Se svými sluchátky vyhrajete každou hru na schovávanouNalezení ztracených sluchátek je jednoduché. Stačí otevřít aplikaci SmartThings. Vaše sluchátka vydají pípnutí, abyste je v místnosti mohli snadno najít. A pomocí vyhledávání offline dokážete vystopovat poslední místo, kde jste je používali, i když už nejsou připojena k vašemu telefonu.


Sdílejte zvuk se svým kamarádemNasaďte si svoje sluchátka a nalaďte se spolu s vaším kamarádem. Funkce Buds Together vám umožní připojit k telefonu dvě sady Galaxy Buds Pro současně, takže můžete oba poslouchat svůj společný playlist ve špičkové zvukové kvalitě.


Lesklé povrchy udeří na tu správnou notuDostupné ve třech trendy barvách. Vybírat můžete mezi nadčasovou černou, zářivou fialovou nebo ohromující stříbrnou – všechny rozjasní vaši náladu. Každé sluchátko vyniká vysokým leskem, zatímco matný povrch na jejich vnitřní straně je jemný k pokožce. A nezapomeňte je sladit s pouzdrem.


Dokonale vám padnouNový vzhled v podobě klasického tvaru sluchátek zmírňuje nepříjemné pocity při několikahodinovém nošení a bezpečně drží v uších i při cvičení. A s průduchy, které vyrovnávají tlak v uchu a zvyšují proudění vzduchu, je jejich nošení tak přirozené, že na ně téměř zapomenete.


Udrží s vámi rytmusZapněte ANC a Galaxy Buds Pro vám poskytnou 5 hodin hraní a 13 dalších hodin v pouzdře. To je celkem 18 hodin. Když je ANC vypnuté, získáte celkem 28 hodin s 8 hodinami přehrávání – a dalšími 20 v puzdře. Ať už máte den plný videokonferencí, hovorů s přáteli, nebo si jen vychutnáváte svůj oblíbený playlist, se sluchátky Galaxy Buds Pro budete vždy připojeni a na příjmu.